Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Muzycy Perfectu wyruszą w trasę koncertową bez Grzegorza Markowskiego. Fani są oburzeni
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 29.04.2021 02:00

Muzycy Perfectu wyruszą w trasę koncertową bez Grzegorza Markowskiego. Fani są oburzeni

Grzegorz Markowski
Fot. East News/Jan Bielecki
  • Zespół Perfect istnieje na polskiej scenie muzycznej już od 40 lat. Z tej okazji jego członkowie zaplanowali specjalną trasę koncertową.

  • Lider zespołu - Grzegorz Markowski zadecydował, że ze względu na swój stan zdrowia nie weźmie udziału w trasie.

  • Pozostali członkowie Perfectu postanowili jednak kontynuować plany koncertowe, co wywołało ogromne oburzenie fanów.

Zespół Perfect istnieje na polskiej scenie muzycznej już od 40 lat. Z tej okazji jego członkowie zaplanowali specjalną trasę koncertową. Pożegnalny tour Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść pierwotnie zaplanowany był na połowę lutego. Jak się okazuje, na koncertach miałoby zbraknąć lidera zespołu. 

Perfect bez Grzegorza Markowskiego 

We wtorek Grzegorz Markowski za pośrednictwem profilu swojej córki na Facebooku ogłosił, że ze względu na obecny stan zdrowia nie jest w stanie dalej koncertować. Lider Perfectu tym samym rozwiał wszelkie wątpliwości. Zadecydował, że nie weźmie udziału w trasie koncertowej z okazji 40-lecia istnienia zespołu. 

Na temat zbliżającej się trasy zabrali głos także pozostali członkowie zespołu. We wpisie, który pojawił się na oficjalnym profilu facebookowym Perfectu poinformowali, że nie zamierzają odwoływać jubileuszowych koncertów. Chcą grać dalej dla Grzegorza

- Zobowiązujemy się do zagrania ostatnich pożegnalnych koncertów w anonsowanych terminach w nieco innej formule - czytamy w oświadczeniu. 

Zespół wyraził też wyrazy współczucia dla Markowskiego ze względu na stan jego zdrowia. Jednocześnie nie krył zdziwienia podaną przez wokalistę informacją. 

- Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty - napisali członkowie Perfectu. 

Fani chcą zwrotu biletów

Członkowie zespołu podkreślili także, że gdy tylko Grzegorz Markowski poczuje się lepiej, może w każdej chwili do nich dołączyć. Jak się wyrazili: 

- Grzegorz Markowski zawsze był, jest i będzie PERFECT i jeżeli tylko zdecyduje, że jego stan zdrowia pozwoli mu wrócić na scenę, [...] to droga na scenę Perfectu stoi dla niego zawsze otworem.

Pod wpisem Perfectu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani są wyraźnie oburzeni pomysłem pozostałych członków zespołu, którzy zadecydowali, że będą koncertować bez Grzegorza Markowskiego. Wiele osób już zażyczyło sobie zwrotu pieniędzy za bilety. Jak twierdzą internauci: Koncert pożegnalny to cały STARY zespół.

W komentarzach fani ostro skrytykowali zachowanie kolegów Markowskiego. Jak wyraził się jeden z komentujących: Grzegorz Markowski zawsze będzie PERFECT - to prawda! Za to Wy - tym oświadczeniem - straciliście w moich oczach tę odznakę.

Zgadzacie się z opiniami fanów? Czy według Was trasa koncertowa bez Grzegorza Markowskiego nie powinna się odbyć? 

Zobacz post:

[EMBED-1509]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]