Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Anna Głogowska z córką na premierze. 16-letnia Julia to skóra zdjęta z Piotra Gąsowskiego. Ale są do siebie podobni
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.02.2024 15:32

Anna Głogowska z córką na premierze. 16-letnia Julia to skóra zdjęta z Piotra Gąsowskiego. Ale są do siebie podobni

Piotr Gąsowski, Anna Głogowska
Piotr Gąsowski, Anna Głogowska, fot. KAPiF/Instagram

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski byli razem przez kilka lat. Z tej miłości narodziła się Julia, która dziś ma 16 lat. Ostatnio mama zabrała ją nawet na premierę filmową. Nastolatka to wykapany tata. 

Związek Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego

W 2005 roku Piotr Gąsowski i Anna Głogowska spotkali się pierwszy raz podczas drugiej edycji programu "Tańca z Gwiazdami". Jednak ich drogi już wcześniej się przecięły. Latem tego samego roku, podczas Polskich Dni w Maso Corto we Włoszech, Gąsowski spotkał Głogowską, którą przedstawiła mu Kasia Skrzynecka. To wydarzenie opisał w swojej książce autobiograficznej "Co mi w życiu nie wyszło".    

W trakcie wielogodzinnych prób do programu "Tańca z Gwiazdami" Piotr Gąsowski i Anna Głogowska zbliżyli się do siebie. Wspólne wysiłki i intensywna praca spowodowały, że między nimi szybko zaczęło kiełkować gorące uczucie.

Ostateczne potwierdzenie faktu, że Gąsowski i Głogowska są parą, przyszło w 2007 r., Wtedy to tancerka urodziła córkę, której ojcem był aktor. Moment porodu był jednak dla Głogowskiej dość traumatyczny, a to ze względu na zachowanie swojego partnera

Piotr wpadł do szpitala o 22, jadąc gdzieś, zajrzał po drodze zobaczyć małą. Wszystko we mnie wybuchło. Byłam jeszcze słaba po cesarce i 23-godzinnym porodzie. Byłam taka zmęczona, że nie miałam siły na jakąś kontrolę, gierki. Szczerze więc wylałam z siebie wszystko, co czułam, jak mi było źle, jak ciężko. I że jestem taka niepewna, co będzie, nie wiem, czy on chce być z nami, czy nie. Czy nas kocha. Że muszę wiedzieć, jak dziecko się będzie nazywało: Głogowska czy Gąsowska" – ujawniła wiele lat temu w wywiadzie dla "Vivy".

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. 

Rozpacz w rodzinie Anny Głogowskiej. Niedawno ślub, teraz żałoba Anna Głogowska pokazała nowego partnera z okazji Świąt? "Moja ulubiona para"

Relacja Głogowskiej i Gąsowskiego po rozstaniu

Według doniesień medialnych, związek Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej był poddany różnym kryzysom. Głogowska miała kłopoty z częstymi wyjazdami partnera i jego popularnością wśród innych kobiet. Dodatkowo fakt, że to właśnie ona poświęciła karierę dla wychowania ich córki, również wpływał na ich związek. Para jednak unikała komentowania tych doniesień.

Po 11 latach życia razem Anna Głogowska i Piotr Gąsowski zdecydowali się na rozstanie. Cała sytuacja miała miejsce bez rozgłosu medialnego. Kiedy informacja wyciekła do mediów, para nie ujawniała powodów rozpadu swojego związku. Co więcej, żadna ze stron nie obarczała drugiej odpowiedzialnością za niepowodzenie relacji.

Oboje jednak żyją w bardzo przyjacielskich relacjach i dalej mogą na siebie liczyć. Oboje angażują się w wychowanie córki.

Córka Gąsowskiego i Głogowskiej pojawiła się na premierze

Julia, córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego, urodziła się w 2007 roku. Mimo młodego wieku – nieskończonych 17 lat – coraz śmielej podąża ścieżką rodziców. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska, prezentują ją w swoich mediach społecznościowych oraz zabierają na różnego rodzaju wydarzenia branżowe, gdzie zawsze przyciąga uwagę.  

Julia, która od najmłodszych lat otoczona była światłem fleszy, odnosi już znaczące sukcesy. Mimo że ma zaledwie 16 lat, jest oczkiem w głowie rodziców, a Anna Głogowska z dumą informuje świat o każdym kolejnym osiągnięciu jej córki.

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho – pisała Anna Głogowska na Instagramie.

Julia Gąsowska, chociaż jest jeszcze uczennicą, już odnajduje się w roli aktorki dubbingowej, a nawet nawiązała współpracę z Disneyem. Swoim głosem użyczyła postaci Miriam z animowanego filmu "To nie wypanda". Wkrótce będziemy mogli usłyszeć ją również w produkcjach "Kompas szkieletora" oraz "Między nami żywiołami". Nie tylko w filmach, ale także w słuchowiskach Julia zyskuje uznanie. Wygrała casting do trzech różnych produkcji, w tym dwóch części "Czego oczy nie widzą" oraz "Jaskółeczki". 

Niezwykle obiecująca kariera Julii została dostrzeżona przez media, które zainteresowały się jej drogą do sukcesu. W jednym z wywiadów udzielonych pod koniec 2022 roku Julia wyznała, że marzy o kontynuowaniu rodzinnego dziedzictwa w show-biznesie, krok po kroku realizując swoje cele.

Razem ze swoją mamą Julia pojawiła się na premierze spektaklu “Nienasyceni”. Też dostrzegacie jej podobieństwo do Piotra Gąsowskiego? Poniżej zdjęcia

Anna Głogowska z córką Julią, fot. KAPiF
Anna Głogowska z córką Julią, fot. KAPiF
Anna Głogowska z córką Julią, fot. KAPiF
Anna Głogowska z córką Julią, fot. KAPiF
Anna Głogowska z córką Julią, fot. KAPiF
Anna Głogowska z córką Julią, fot. KAPiF