Swiatgwiazd.pl
Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie zdrowia Polaków. Postanowiła wesprzeć w ćwiczeniach otyłe osoby

TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie zdrowia Polaków. Postanowiła wesprzeć w ćwiczeniach otyłe osoby

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych sportsmenek w Polsce. Od wielu lat dba o zdrowie i aktywność fizyczną Polaków, dlatego nie pozostaje obojętna na ich dbałość o samych siebie w czasach pandemii. Poinformowała o swoim kolejnym wyzwaniu, które ma pomóc otyłym Polakom w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Statystyki NIZP-PZH utwierdziły ją w przekonaniu, że trzeba działać.

  • Anna Lewandowska stworzyła nowe wyzwanie

  • Ma zamiar pomóc otyłym Polakom w zrzuceniu zbędnych kilogramów

  • Statystyki NIZP-PZH bardzo niepokoją sportsmenkę

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska to kobieta, dla której sport stanowi priorytet codziennego funkcjonowania. Nic dziwnego zatem, że postanowiła zwrócić uwagę na problem społeczny, jakim stała się otyłość. Gwiazda podejmuje rękawice i rozpoczyna walkę z nadmiernymi kilogramami Polaków.

Anna Lewandowska o żywieniu w trakcie pandemii

Anna Lewandowska od wielu lat pokazuje, że praca jest dla niej jedną z najważniejszych wartości w życiu. Razem z Robertem Lewandowskim tworzą bardzo szczęśliwy i udany związek sportsmenów, co pokazują, kiedy tylko mają taką możliwość.

Małżonka napastnika Bayernu Monachium to bardzo obrotna w pracy kobieta. Ma na swoim koncie napisane poradniki na temat prowadzenia zdrowego trybu życia, dodatkowo założyła własnego bloga, a jakiś czas temu stworzyła swój catering dietetyczny.

Gwiazda proponuje mnóstwo rozwiązań dla osób, które marzą o zbudowaniu własnej sylwetki. Większość jej rad odnosi się do kobiet, jednak dla mężczyzn również składa swoje propozycje. Niestety nie wszyscy chcą korzystać z rad doświadczonej sportsmenki.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że coraz więcej ludzi przestało dbać o własną sylwetkę i straciło panowanie nad swoim żywieniem. Anna Lewandowska wystosowała na swoim blogu długi wpis, w którym oświadczyła, że sprawa jest naprawdę niepokojąca.

Wg niej, aż 28 proc. Polaków przytyło w trakcie pandemii koronawirusa. Małżonka Roberta Lewandowskiego uważa, że wpływ na to miał aspekt żywieniowy oraz to, że w trakcie pandemii wiele osób poświęcało czas na gotowanie, za czym szło wzmożone jedzenie, często z nudy lub monotonii.

Anna Lewandowska rusza z wyzwaniem przeciw otyłości Polaków

W Polsce ciężko znaleźć lepszych specjalistów, którzy łączą plany dietetyczne wraz z żywieniowym od Anny Lewandowskiej, na co dowodem jest tysiące jej zadowolonych klientek i klientów. Gwiazda postanowiła ruszyć na pomoc osobom walczącym z nadprogramowymi kilogramami, szczególnie że statystyki NIZP-PZH są dla niej bardzo niepokojące.

- Wielu z Was potrzebuje motywacji, wsparcia i dodatkowego bodźca do startu, stąd kolejne WYZWANIE #FighterSummerChalenge! Przygotowałam dla Was nowe programy treningowe, które znajdziecie w mojej aplikacji - napisała Anna Lewandowska na swojej stronie internetowej.

Na koniec zaapelowała do wszystkich Polaków, by walczyli o swoje zdrowie i korzystali z możliwości, które im udostępnia. Zapewniła, że jest razem z nimi w dążeniu do celu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródlo: hpba.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >
krzysztof krawczyk junior

Życie gwiazd

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

Czytaj więcej >