Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Markowska i Kuba Wojewódzki rozstali się? W końcu padła jednoznaczna odpowiedź
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 16.02.2024 13:23

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki rozstali się? W końcu padła jednoznaczna odpowiedź

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki są razem?
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF

W ostatnich tygodniach nie milkną plotki o poważnym kryzysie w związku Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego. Oliwy do ognia dodał fakt, że absolwentka “Top Model” i znany showman osobno spędzili nawet… święto zakochanych. Co się dzieje? Nareszcie doczekaliśmy się jasnej deklaracji.

Kuba Wojewódzki - osoba kontrowersyjna

Kuba Wojewódzki to postać, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedna z najbardziej wyrazistych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych osobowości polskiego show-biznesu od wielu lat wzbudza skrajne emocje - zarówno wśród opinii publicznej, jak kolegów o koleżanek z branży, którym wielokrotnie mocno oberwało się od samozwańczego “króla TVN”.

Na liście gwiazd, które długi czas toczyły ostre spore ze sławnym dziennikarzem znajdują się takie znane nazwiska jak Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek. Pod adresem obydwu pań z ust Kuby padło w przeszłości sporo nieprzyjemnych słów. Wystarczy tu wspomnieć chociażby słynną już wypowiedź gwiazdora o żonie Radosława Majdana, która jego zdaniem “weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej”.

KAPIF_1000pix_K641203F.jpg
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek na planie programu “Bitwa o dom”, fot. KAPiF
To z nią teraz jest Kuba Wojewódzki. Na zdjęciu z wakacji chwali się pięknością w pełnej okazałości To były ich ostatnie wspólne święta. Anna Markowska w żałobie: "Pękło mi serce"

Związki Kuby Wojewódzkiego

W rodzimej branży rozrywkowej nie brakuje także osobistości, które uległy urokowi charyzmatycznego showmana. Nie jest tajemnicą, że jedną ze znanych kobiet, które przed laty zadurzyły się w Kubie Wojewódzkim jest Anna Mucha. Dużo mówiło się wówczas o sporej różnicy w ich związku. Przypomnijmy bowiem, że gdy aktorka związała się ze starszym o 17 lat gwiazdorem, miała zaledwie 22 lata.

KAPIF_1000pix_K287528F.jpg
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF

W kolejnych latach Wojewódzki łączony był z wieloma kobietami. Nie brakuje wśród nich atrakcyjnych modelek. Mamy tu na myśli przede wszystkim Renatę Kaczoruk, która dzięki relacji z dziennikarzem sama przez jakiś czas stała się występującą w telewizji i bywającą regularnie na salonach celebrytką.

KAPIF_1000pix_K848004F.jpg
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki, fot. KAPiFZ branżą mody związana jest także ostatnia sympatia Kuby Wojewódzkiego, Anna Markowska, którą możecie pamiętać z udziału w siódmej edycji programu “Top Model”, w którym dotarła do wielkiego finału.

Wojewódzki i Markowska rozstali się czy nie?

Pierwsze doniesienia o rzekomym romansie Wojewódzkiego z Markowską obiegły media w 2022 roku. Choć byli widywani razem, początkowo nie wypowiadali się na temat charakteru ich relacji. To, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, potwierdziło się dopiero wiele miesięcy później.

Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać - oznajmiła niespodziewanie Markowska w jednym z wywiadów.

Ostatnie tygodnie przyniosły mnóstwo spekulacji na temat rzekomego kryzysu w ich związku. Pojawiły się nawet plotki o definitywnym rozstaniu rozstaniu. Internauci zwrócili bowiem uwagę, że dawno niewidziana razem para spędziła nawet osobno walentynki.

Na nurtujące wszystkich pytanie o status związku z Wojewódzkim modelka odpowiedziała w wiadomości przesłanej Pudelkowi.

Wręcz przeciwnie. Pozdrawiam - tak odpisała na pytanie, czy spędzone osobno święto zakochanych jest równoznaczne z końcem ich romantycznej relacji.
 

Myślicie, że wkrótce znów pokażą się razem?

KAPIF_1000pix_K1103672F.jpg
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1017689F.jpg
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1017521F.jpg
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF