Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Internauta zapytał Wojewódzkiego o Hołownię. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał. Aż trudno uwierzyć, że naprawdę padły takie słowa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.02.2024 23:06

Internauta zapytał Wojewódzkiego o Hołownię. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał. Aż trudno uwierzyć, że naprawdę padły takie słowa

Kuba Wojewódzki/Szymon Hołownia
Kuba Wojewódzki, Szymon Hołownia, fot. KAPiF

Kuba Wojewódzki zapowiedział nowy sezon swojego programu. Przy okazji wdał się z dyskusję z internautami. Jeden z fanów zapytał dziennikarza o Szymona Hołownię. Odpowiedź szokuje. Poznajcie szczegóły.

Kuba Wojewódzki w mediach

Kuba Wojewódzki karierę dziennikarską rozpoczął w latach 80. na łamach “Magazynu Muzycznego”. Pisał felietony dla takich tytułów, jak m.in. “Wprost”, “Viva!” czy “Gazeta Wyborcza”. Był redaktorem naczelnym magazynu “Brum”.

Wojewódzki pracował również jako dziennikarz radiowy, m.in. w Rozgłośni Harcerskiej, Trójce, Antyradiu czy Esce Rock.  W latach 90. zaczął współpracę z Telewizją Publiczną. Potem przeszedł do Polsatu, gdzie dostał autorski program "Kuba Wojewódzki. Po czterech latach dziennikarz przeniósł się wraz ze swoim talk-show do stacji TVN.

Telewidzowie z pewnością pamiętają, że dziennikarz był także jurorem w programach typu talent show. Spełnia się również aktorsko. Ma na koncie kilka epizodycznych ról w różnych produkcjach. Regularnie gra na deskach Teatru 6piętro w sztuce “Zagraj to jeszcze raz sam”.

Od kilku lat jest współprowadzącym podcastu “WojewódzkiKędzierski”

Kuba Wojewódzki zniknie z mediów? Niepokojące doniesienia o poważnych kłopotach dawnego "Króla TVN" To z nią teraz jest Kuba Wojewódzki. Na zdjęciu z wakacji chwali się pięknością w pełnej okazałości

Związki Kuby Wojewódzkiego

Gwiazdor stacji TVN w latach 2003-2007 spotykał się z aktorką Anną Muchą. W 2013 roku związał się z modelką Renatą Kaczoruk. Jednak ich związek rozpadł się po pięciu latach. 

W mediach regularnie pojawiają się spekulacje na temat życia prywatnego Kuby Wojewódzkiego. Mówi się, że od 2022 roku jest w związku z Anną Markowską.

Dziennikarz w 2018 roku wydał książkę pt. “Nieautoryzowana biografia”.

Kuba Wojewódzki zabrał głos na temat Szymona Hołowni

W piątek Kuba Wojewódzki dodał post na Instagramie, w którym zapowiedział nowy sezon swojego talk-show, po czym zwrócił się do internautów z pytaniem, kogo chcieliby zobaczyć w formacie.

W Polsce określenie Gwiazda zostało skompromitowane. Osobowość Telewizyjna to dla wielu osoba w telewizji. Napisze zatem krótko - Wracam. Jakieś typy na gości kolejnego sezonu ? Chętnie poczytam !

W komentarzach pojawiło się wiele nazwisk, m.in. Marcina Prokopa, Leszka Lichoty, Bartłomieja Topy czy Szymona Hołowni. Wojewódzki odpisał na tę ostatnią propozycję.

Jak dożyje to chętnie… - napisał, wprawiając fanów w osłupienie.

Internauta odpowiedział dziennikarzowi, odnosząc się do jego wieku.

No tak, w Pana wieku można planować wywiady maksymalnie z tygodniowym wyprzedzeniem

A na te komentarz odpisał mu z kolei inny fan:

To raczej dotyczyło Hołowni przecież - czytamy.

A wy co myślicie?

Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF