Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To z nią teraz jest Kuba Wojewódzki. Na zdjęciu z wakacji chwali się pięknością w pełnej okazałości
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.01.2024 17:06

To z nią teraz jest Kuba Wojewódzki. Na zdjęciu z wakacji chwali się pięknością w pełnej okazałości

Kuba Wojewódzki
Z kim jest Kuba Wojewódzki?, fot. KAPiF; Instagram

Kuba Wojewódzki wyjechał niedawno na egzotyczne wakacje. Nie jest sam na drugim końcu świata. Dziennikarz pokazał nowe zdjęcie z wyznaniem miłości, kto mu towarzyszy?

Kuba Wojewódzki: partnerki i związki

Wojewódzki słynie nie tylko ze swojej błyskotliwej kariery dziennikarskiej, ale też związków, o których krążą legendy. Jego najdłuższe związki to ten z Anną Muchą, zakończony w 2007 roku, i Renatą Kaczoruk. Z tą ostatnią rozstał się w 2018. W 2022 po raz pierwszy pokazał się publicznie z modelką Anną Markowską.

Kuba i Anna Markowska przechodzili różne perturbacje. Przez pewien czas wydawało się, że para się rozstała, a modelka zainteresowała się Sebastianem Fabijańskim. Wkrótce jednak gwiazdor TVN i Anna znowu zaczęli pokazywać się razem

Teraz dziennikarz postanowił odpocząć od zgiełku i pracy. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wyjechał na egzotyczną wyspę. Gdzie teraz przebywa? A co ważniejsze: z kim? Szczegóły poniżej.

Kuba Wojewódzki bez litości rozliczył Marka Sierockiego. Potem jak walcem przejechał się po innych gwiazdach TVP! Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wylecieli na święta! On pokazał hotel, ona – jeszcze więcej

Gdzie na wakacje wyjechał Kuba Wojewódzki?

Wojewódzki słynie z tego, że nie przepada za świętami Bożego Narodzenia. W ostatnich latach w tym okresie, aby nie dać się szaleńczej atmosferze, wyjeżdża za granicę, gdzie może oddać się błogiemu relaksowi. W tym roku na cel swojej wyprawy wybrał wyspę Bali w Indonezji.

Od kilku dni na swoim Instagramie Kuba pokazuje zdjęcia z tego malowniczego zakątka. Nie tylko wypoczywa w hotelu, ale też podróżuje i zwiedza. Pokazał między innymi pomnik Garuda Wisnu Kencana w parku w Bukit. Teraz jednak zamieścił całkiem inne zdjęcie. Fotografię opatrzył, bardzo nietypowym dla siebie, romantycznym i czułym podpisem. Kto widnieje w kadrze? Szczegóły poniżej.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki na Bali, park Garuda Wisnu, fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Z kim jest teraz Kuba Wojewódzki?

Jedyna miłość – napisał po angielsku Wojewódzki pod nowym zdjęciem.

Na fotografii widzimy sylwetkę smukłej kobiety, surfującej w oceanie, na tle zachodzącego słońca. Kadr jest niezwykle malowniczy i ujmujący. Internauci zachwycili się nim natychmiast.

  • Ależ pięknie uchwycony moment.
  • Super zdjęcie.
  • Ło Kubuś, ale fotka sztosik.
  • Magia i poruszenie biją z tego zdjęcia. Miłość, zachód i ocean. Czego chcieć więcej? – piszą.

Jak sądzicie, kto jest na zdjęciu i czy to Anna Markowska doczekała się tak czułego wyznania?

Kuba Wojewódzki
Wakacje Kuby Wojewódzkiego, fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki, Anna Markowska
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki
Wakacje Kuby Wojewódzkiego, fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki, Anna Markowska
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF