Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Artur Żmijewski przed laty wdał się w romans ze znaną polską aktorką. Zostawił dla niej narzeczoną
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.05.2023 17:23

Artur Żmijewski przed laty wdał się w romans ze znaną polską aktorką. Zostawił dla niej narzeczoną

Artur Żmijewski z żoną
fot. KAPiF

Artur Żmijewski wraz z żoną przeżyli ponad trzy dekady szczęśliwego małżeństwa. Na ich wspólnej drodze pojawiły się jednak przeszkody. Jeszcze przed ślubem ich uczuciu zagroził romans. Aktorowi zawróciła w głowie koleżanka ze studiów.

Rozgłos gwiazdorowi przyniosły nie tylko jego liczne role filmowe i serialowe, ale także burzliwe życie prywatne. W młodości dał się ponieść uczuciom, które o mały włos nie zniszczyły jego przyszłości.

Artur Żmijewski wdał się w romans z koleżanką ze studiów

Aktor już w latach młodości miał jasno określoną ścieżkę kariery, która zaprowadziła go na ekrany polskiej kinematografii. Po liceum dostał się Akademii Teatralnej w Warszawie. Tam po raz pierwszy spotkał Magdalenę Wójcik.

Piękna blondynka zawróciła w głowie kolegi, a parę połączyło silne uczucie. Wspólnie występowali w sztukach teatralnych i przed kamerą. Nic nie zaskakiwałoby w tej relacji, gdyby nie fakt, że Artur Żmijewski miał w tym czasie już narzeczoną.

Prawdziwy powód nieobecności księżnej Meghan na koronacji Karola III. Ekspertka ujawnia: "Nie jest mile widziana"

Ukochana wybaczyła mu błąd

W czasach szkolnych Artur Żmijewski związał się z Pauliną. Co więcej, duet był już po zaręczynach, jednak zdolna aktorka zdołała zaburzyć ich więź. Gwiazdor na tyle stracił głowę, że zerwał z narzeczoną i oddał się płomiennemu uczuciu, które szybko jednak zgasło.

Pełen skruchy wrócił do ukochanej, która przyjęła go z powrotem. W 1992 roku para wzięła ślub, stając się nierozłączną.

Dziś nie widzą świata poza sobą

Małżeństwo chętnie pokazuje się wspólnie podczas medialnych eventów, gdzie na pierwszy rzut oka widać łączące ich uczucia. Doczekali się trójki dzieci, a najstarsza pociecha, Ewa, poszła w ślady ojca, próbując swoich sił w show-biznesie.

Duet stawił czoło przeciwnościom losu i wyszedł z kryzysu silniejszy. Dziś mało kto pamięta, że ich relacja kiedykolwiek napotkała tak poważne komplikacje.

Zobacz zdjęcia:

Artur Żmijewski z żoną (6).jpg
fot. KAPiF
Artur Żmijewski z żoną (7).jpg
fot. KAPiF
Artur Żmijewski z żoną (8).jpg
fot. KAPiF