Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grzegorz Skawiński nareszcie zdjął okulary i pokazał się w całej okazałości. Fani mile się zaskoczyli
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.05.2023 17:20

Grzegorz Skawiński nareszcie zdjął okulary i pokazał się w całej okazałości. Fani mile się zaskoczyli

Grzegorz Skawiński
Fot. KAPiF

Grzegorz Skawiński znany jest ze swojego charakterystycznego image'u i nieodłącznych ciemnych okularów. Wielu fanów do dziś nie wie, jak muzyk wygląda bez nich. Gwiazdor postanowił ujawnić prawdę! 

Jak wygląda Grzegorz Skawiński bez okularów? Jak wyglądają jego oczy? Artysta nie mógł dłużej milczeć. Na swoim TikToku opublikował wideo, na którym zobaczyć możemy go bez charakterystycznego elementu na nosie. 

Grzegorz Skawiński: wizerunek

Skawiński obecny jest na polskiej scenie muzycznej od lat siedemdziesiątych. Zaczynał w zespołach Kameleon i Horoskop. Później działał w wielu grupach: Akcenty, Kombi, był liderem w Skawalker i O.N.A. Od 2003 roku występuje w zespole Kombii.

Czy jako gitarzysta i piosenkarz, czy kompozytor, autor tekstów lub producent muzyczny, zawsze był wierny ciężkim gatunkom, jak rock, heavy metal, hard rock i blues. Widać to też w jego wizerunku scenicznym: czarne stroje, gęsta broda i oczywiście nieodłączne ciemne okulary. Teraz sam przyznał, że noszenie ich to świadomy wybór artystyczny.

Anna Powierza poddała się plastyce powiek. Pochwaliła się nowym wizerunkiem

Grzegorz Skawiński wreszcie zdjął ciemne okulary.

Muzyk ma konto na TikToku. Postanowił odpowiedzieć na pytania fanów, dotyczące ciemnych okularów. Na nagraniu na początku ma je oczywiście na nosie. „Tak, to jest image sceniczny, który sobie kiedyś wymyśliłem. Czarna broda, łysa głowa, bardzo tajemniczy facet” wyznał artysta.

Ale w życiu codziennym to tak nie wygląda. Jak chodzę spać, do toalety czy się kąpię, nie robię tego w okularach, to byłoby śmieszne i żałosne – zaznaczył Grzegorz, po czym zrobił fanom niewielki pokaz, na koniec którego zdjął okulary.

Jak Grzegorz Skawiński wygląda bez okularów?

Jak już byłem osobą nieco starszą, zacząłem nosić okulary optyczne i wyglądać tak. O, teraz was lepiej widzę – powiedział Skawiński, zakładając wspomniane szkła, przyciemnione tylko do połowy.

Po chwili artysta pokazał się jeszcze w całkiem zwyczajnych okularach do czytania, które ciemne miały tylko oprawki. Na koniec z szerokim uśmiechem pokazał się fanom całkiem bez okularów. W komentarzach zawrzało.

Chryste z Nazaretu, ściągnął pan te okulary! Teraz mogę spokojnie odejść z tego świata. Czekałam na to lata!

– Ściąga Pan okulary i idzie w miasto, wtedy nikt pana nie poznaje.

Pan ma oczy!

– Słucham pana muzyki chyba z 15 lat, ale bez okularów na ulicy bym nie poznał – piszą zszokowani i ucieszeni internauci.

Zobacz film i zdjęcia:

Grzegorz Skawiński
Fot. tiktok.com/@grzegorzskawaskawinski
Grzegorz Skawiński
Fot. tiktok.com/@grzegorzskawaskawinski
Grzegorz Skawiński
Fot. tiktok.com/@grzegorzskawaskawinski
Grzegorz Skawiński
Grzegorz Skawiński, fot. KAPiF
Grzegorz Skawiński
Grzegorz Skawiński, fot. KAPiF
Grzegorz Skawiński
Grzegorz Skawiński, fot. KAPiF