Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.05.2023 06:45

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości

Azja Express
fot. KAPiF

Widzowie TVN dowiedzieli się, która z par została zwycięzcami piątej edycji programu "Azja Express". Według nich nie było żadnych wątpliwości. To właśnie ten duet od samego początku wykazywał się największym zaangażowaniem.

W finałowym odcinku rozrywkowego show do Darii Ładochy starało się dostać trzy pary: Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska i Izabela Połeć oraz Andziaks i Luka. Tylko jedna z nich usłyszała zwycięską pieśń po dotarciu na metę.

"Azja Express": Finałowe zadania okazały się bardzo wymagające

Ostatni odcinek trzymał widzów w napięciu do samego końca. Na starcie wydawało się, że największe szanse na zwycięstwo ma Andziaks z Luką, którzy zdobyli immunitet, jednak pozostałe dwie pary nie dawały za wygraną.

Wyścig po ruchomych piaskach był nie lada wyzwaniem, jednak ostatecznie wszyscy uczestnicy dotarli na metę. Tylko jeden duet po uderzeniu w gong usłyszał sygnał oznaczający zwycięstwo. Internauci już dawno typowali do triumfu ulubieńców.

Alicja Majewska w najmodniejszej stylizacji sezonu. Tak zmierza na festiwal w Sopocie

"Azja Express": Znamy zwycięzców

Po tysiącach kilometrów, wymagających zadaniach i adrenalinie rywalizacji to Andziaks z Luką okazali się najlepszą parą tego sezonu "Azja Express". Małżeństwo dotarło do mety jako pierwsze i mogło świętować wielki triumf.

Drugie miejsce zajęła prowadząca "Dzień Dobry TVN", Paulina Krupińska wraz z przyjaciółką Izabelą Połeć. Podium natomiast zamykała Reni Jusis i Remigiusz Dorawa. Entuzjazm zwycięzców udzielił się też internautom.

Internauci nie mieli żadnych wątpliwości

Program TVN zyskał spore grono widzów, którzy co tydzień obserwowali zmagania gwiazd. W szczególności youtube'owy duet przypadł im do gustu, tym bardziej że para sama zgłosiła się do programu. Chęci i zaangażowanie doprowadziły ich do zwycięstwa. 

Nie było innej opcji!

— Aż łzy poleciały.

— Słusznie!

— Takich pozytywnych i myślących pozytywnie ludzi się fajnie ogląda — gratulowali internauci.

Zobacz zdjęcia:

Andziaks, Luka.jpg
fot. KAPiF