Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan subtelnie "dogryza" Małgorzacie Rozenek-Majdan. "Ja odmówiłam prowadzenia"
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 27.11.2022 16:38

Barbara Kurdej-Szatan subtelnie "dogryza" Małgorzacie Rozenek-Majdan. "Ja odmówiłam prowadzenia"

Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan na premierrze filmu "Miłość, seks i pandemia", Barbara Kurdej-Szatan na premierrze filmu "Niewidzialna wojna", fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek-Majdan pozostaje "na językach" od chwili pierwszego występu w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN", widzowie popularnej śniadaniówki na ogół nie pozostawiają zaś na niej suchej nitki, sugerując nawet potrzebę rozwiązania z nią umowy. Niedawno okazało się, że do grona prezenterów porannych programów (choć w innej stacji) dołączy także Barbara Kurdej-Szatan. Przy okazji najnowszego wywiadu aktorka zabrała głos w sprawie swojej nowej roli, a także samego "DDTVN", wbijając przy tym subtelną szpilę koleżance z innej redakcji.

Barbara Kurdej-Szatan odmówiła prowadzenia "Dzień dobry TVN". Wystąpi w innej śniadaniówce

Basia z pewnością nie może zaliczyć mijających kilkunastu miesięcy do najlepszego okresy w swoim życiu. Po kontrowersyjnej wypowiedzi na temat działań polskich pograniczników na dłuższy czas padła bowiem ofiarą rodzimej "cancel culture", tracąc kontrakty i współprace, w tym między innymi rolę w serialu "M jak miłość".

Jak można było się jednak spodziewać, ciężkie czasy szybko mijają, Szatan otrzymuje coraz to nowsze propozycje zawodowe. Niedawno ogłoszono, że dołączy do programu "Poranny rogal", emitowany na antenie Zoom TV. Towarzyszyć ma jej mąż, Rafał Szatan, para wspólnie ma być zaś odpowiedzialna za pięć pierwszych odcinków (przynajmniej na razie).

Mimo wcześniejszych deklaracji Kurdej-Szatan zdecydowała się na podjęcie nowych zadań. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno twierdziła, że śniadaniówki powinno zostawić się profesjonalistom, zdradzając przy okazji, że mimo propozycji zrezygnowała z oferty prowadzenia "Dzień dobry TVN".

– W TVN kiedyś odmówiłam prowadzenia [...]. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenia stricte dla dziennikarzy – powiedziała Pudelkowi.

Barbara Kurdej-Szatan zawoalowanie o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Czy oznacza to, że postanowiła zmienić zdanie? Nic bardziej mylnego. Aktorka zdradziła bowiem w wywiadzie dla Pomponika, że wciąż ma stabilne poglądy w tej kwestii. Dodała przy okazji, że... celebrytki nie powinni pchać się do podobnych zadań, wbijając przy tym subtelną szpilę Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Warto przypomnieć jednak, że mimo negatywnych komentarzy, które w lwiej części przychylają się do opinii Kurdej-Szatan, pozycja nowej prowadzącej "Dzień dobry TVN" ma być niezachwiana, już wkrótce premierę będzie miała zaś nawet... nowa seria programu, który poprowadzi.

Co jednak z nową rolą Basi? Twierdzi ona, że ta ma ograniczać się jedynie do nagrań emitowanych później materiałów rozrywkowych, zaś sama pora emisji... ma wynikać z przypadku.

– To są takie 20-minutowe odcinki, przegląd prasy, tak na luźno i to jest o poranku. To jest taka rozrywka, zaprosiliśmy ludzi do domu, poplotkowaliśmy i tyle. Nie chciałam, żeby zatarła się różnica za bardzo u mnie pomiędzy byciem aktorką i prowadzącą – przyznała.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Znaki zodiaku najlepszych małżeństw. Te 3 dopasowania są wprost idealne i rozumieją się bez słów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].