Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Baron ogłosił narodziny syna w Sopocie. Wymowna reakcja Kubickiej
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 26.05.2024 12:24

Baron ogłosił narodziny syna w Sopocie. Wymowna reakcja Kubickiej

Sandra Kubicka i Baron
fot. KAPiF

Sandra Kubicka i Baron właśni zostali rodzicami. O narodzinach pierwszego dziecka pary muzyk Afromental poinformował na Festiwalu w Sopocie. Co na to świeżo upieczona mama?

Sandra Kubicka urodziła

Sandra Kubicka od 2021 roku jest w związku z Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental, który jest znany telewidzom jako juror w programach "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". W listopadzie ubiegłego roku zakochani ogłosili, że zaręczyli się podczas zagranicznego wyjazdu. Natomiast drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia Kubicka i Baron opublikowali na Instagramie nowe zdjęcie, na którym przedstawili modelkę z ciążowym brzuszkiem. Para wyraziła radość z powodu zbliżających się narodzin ich pierwszego dziecka.

Podczas Polsat Hit Festiwal na scenie Baron ogłosił radośnie, że jego syn przyszedł już na świat. Złapał mikrofon od prowadzących i pełen szczęścia zawołał:

Leonard Milwiw Baron jest na świecie! Zapraszam, zróbcie hałas dla dzielnej mamy i malucha! 

Wszyscy obecni w Sopocie spełnili życzenie dumnego taty! Szczęśliwi rodzice podzielili się już pierwszymi zdjęciami ze szpitala, na których pozują z małym synkiem o imieniu Leonard.

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. […] Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli – cieszyła się Sandra.
 

Okazuje się, że przez to, że synek pary był wcześniakiem i pierwszych chwil życie nie spędził przy mamie. 

Kubicka urodziła przed czasem. Opowiedziała o dramacie Sandra Kubicka urodziła. Baron ze sceny w Sopocie zdradził imię synka

Pierwsze chwile życia syna Kubickiej i Barona

Z tego co wyszło na jaw, syn Sandry i Barona spędził pierwsze dni w inkubatorze, ale teraz najtrudniejszy okres jest już za nimi.

Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki –  patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. […] Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał –  opowiedziała Kubicka.

Jak Sandra Kubicka zareagowała na publiczne oświadczenie faktu narodzin synka przez Barona?

Reakcja Kubickiej na publiczne ogłoszenie Barona

Sandra Kubicka przeżywa na pewno wielkie emocje związane z narodzinami synka. Jej mąż ogłosił tę nowinę również w bardzo spektakularny sposób. Jak świeżo upieczona mama zareagowała na to wydarzenie? 

Okazuje się, że celebrytkę przepełnia szczęście, że Leonard już od pierwszych chwil życia jest uwielbiany przez tyle cudownych osób, które wiwatowały z okazji jego narodzin. 

Leoś ma dopiero 10 dni a już jest kochany przez tyle osób. Gdy usłyszałam te krzyki i brawa przeszły mnie ciarki. Dziękujemy za milion wiadomości, smsów, telefonów.. W imieniu naszym i Leonarda. Rośniemy w siłę – napisała Kubicka. 

 

Och, Leonard, jesteś już kochany przez tak wielu... gdybyś tylko wiedział. Któregoś dnia pokażemy Ci ten film i zobaczysz, jak cały kraj Cię wiwatował i witał. Nasz szczęśliwy chłopiec - dodała po angielsku.

Jeszcze raz gratulujemy!

Wpis Sandry Kubickiej, fot. Instagram
Wpis Sandry Kubickiej, fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. KAPiF
Sandra Kubicka i Baron, fot. KAPiF