Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Baroniątko". Sandra Kubicka rozczula nagraniem z małym dzieckiem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.05.2024 09:07

"Baroniątko". Sandra Kubicka rozczula nagraniem z małym dzieckiem

Sandra Kubicka, Baron
fot. KAPiF

Sandra Kubicka wraz z Baronem niedawno sformalizowała swój związek. Para postanowiła już jako małżeństwo powitać na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Teraz modelka podzieliła się z fanami uroczym nagraniem. Mały chłopiec od pierwszych sekund skradł serce celebrytki.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

Sandra Kubicka i Baron tworzą jeden z najzgodniejszych związków polskiego show-biznesu. Poznali się w 2021 roku i od początku znajomości zaczęło między nimi iskrzyć. Obecnie podjęli poważny krok w związku i nieoczekiwanie powiadomili o ślubie.

10 kwietnia w mediach społecznościowych udostępnili serię uroczych zdjęć ze ślubu cywilnego i skromnego obiadu tylko dla świadków. Co ciekawe o samej ceremonii nie wiedzieli nawet najbliżsi duetu. Sandra Kubicka do samego końca chciała zachować radosną informację w tajemnicy.

06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. […] To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam - wyjawiła internautom.

Fani nie mogli poskromić radości, bym bardziej, że już wcześniej duet poinformował, że spodziewa się dziecka. Ich związek wkroczył w poważne rejony. Sandra Kubicka już nie może doczekać się macierzyństwa.

Imię synka Kubickiej i Barona. "Piękne, oldschoolowe" "Ukochany wnusio babci". Mama Sandry Kubickiej pokazała urocze wideo

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka

W przypadku modelki i muzyka decyzja o założeniu rodziny oraz ustatkowaniu się zapadłą ekspresowo. Zaledwie pod koniec ubiegłego roku duet powiadomił o zaręczynach, a już w czasie Bożego Narodzenia ujawnił informację o ciąży.

Our miracle baby.  Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku. #BestChristmasGift - pisała Sandra Kubicka pod zdjęciem zaokrąglonego brzuszka.

Od tego momentu profil modelki zaroił się od ciążowego kontentu. Internauci z radością obserwowali ciążowe sesje zdjęciowe i wspólne podróże Barona i Sandry Kubickiej. Małżonkowie postanowili nawet wprowadzić się do nowego domu. 

Nasza oaza spokoju. Ucieczka od miasta. To tu nasz synek będzie biegał po trawie z dziewczynkami. W 2024 spełniamy nasze wszystkie marzenia - zdradziła celebrytka.

Mogłoby się wydawać, że teraz najnowszym newsem w jej mediach społecznościowych może być, wieść o narodzinach upragnionego syna. Sandra Kubicka zaskoczyła wszystkich najnowszą relacją. Chłopiec z nagrania totalnie rozczula. Szczegóły poniżej.

Sandra Kubicka opublikowała urocze nagranie. Tak widzi synka?

Internauci z uwagą przyglądają się aktywności Sandry Kubickiej w mediach społecznościowych. Coraz bliżej do radosnego rozwiązania. Rodzice chłopca nie mogą doczekać się jego narodzin, a emocje dawkuje fakt, że duet wybrał już dla malca imię.

Mamy od lat wybrane imię dla synka. Piękne, szlachetne bardzo imię, klasyczne, oldschoolowe. Uniwersalne, ale z Milwiw-Baron będzie brzmiało szlachetnie, bardzo szlachetnie. Jak będzie starszym panem, to będzie poważnie brzmiało, a jak będzie młody, to tez będzie super brzmiało - mówiła tajemniczo przyszła mama w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Wydaje się, że Sandra Kubicka zaczęła już wyobrażać sobie przyszłość syna. W mediach społecznościowych zamieściła krótkie nagranie, na którym widzimy małego chłopca z zabawkową gitarą. Maluch w iście rockowym stylu wykonał utwór "You Are My Sunshine". 

Filmik w pierwszej chwili na myśl przywołuje samego Barona, który na scenie lubi podobnie zaszaleć z instrumentem. Modelka właśnie tak wyobraża sobie ich dziecko?

Baroniątko… - podpisała relację.

Fani duetu już nie mogą się doczekać, aż na świecie pojawi się malec. Wygląda na to, że również Sandra Kubicka niecierpliwie odlicza dni, by sprawdzić się w roli matki.

Sandra Kubicka, fot. Instagram
Sandra Kubicka nie może doczekać się macierzyństwa, fot. Instagram
Sandra Kubicka, Baron, fot. KAPiF
Sandra Kubicka nie może doczekać się macierzyństwa, fot. KAPiF