Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Plaga tajnych ślubów. Kolej Hakiela i Dominiki. Nagrania dowodem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.05.2024 21:38

Plaga tajnych ślubów. Kolej Hakiela i Dominiki. Nagrania dowodem

Marcin Hakiel
fot. Instagram

W ostatnim czasie wśród znanych i lubianych panuje moda na tajne śluby. Pojawiły się spekulacje, że kolejną parą, która zawarła związek małżeński w tajemnicy są Marcin Hakiel i Dominika Serowska. Zabrali głos w mediach społecznościowych. 

Małżeństwo i rozwód Marcina Hakiela i Kasi Cichopek

Marcin Hakiel to znany tancerz i choreograf. W 2005 roku podczas programu “Taniec z gwiazdami” poznał Katarzynę Cichopek, aktorkę znaną z serialu “M jak Miłość”. Para zwyciężyła show, a między nimi pojawiło się uczucie. We wrześniu 2008 roku para zawarli związek małżeński. 

Rok później na świat przyszedł ich syn Adam. A w 2013 roku doczekali się córki, Heleny. Wiosną 2022 roku tancerze poinformował w mediach, że rozstał się z żoną. Ich rozwód został sfinalizowany w sierpniu tego samego roku. Kilka miesięcy później okazało się, że Cichopek jest w związku ze współprowadzącym z “Pytania na śniadanie”, Maciejem Kurzajewskim, 

Partnerka Hakiela zwróciła się z mocnym przekazem. "Ta prawda was zaboli" Smaszcz odpaliła się nt. Kaźmierskiej, Hakiela i "TzG". Nie zabrakło szpili

Związek Hakiela z Dominiką

Po zakończeniu małżeństwa z aktorką Marcin Hakiel związał się kobietą o imieniu Dominika, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Jakiś czas później tancerz wszedł w nowy związek, a jego wybranką okazała się być Dominika Serowska. 

W pierwszych miesiącach mało było wiadomo na temat kobiety. Z czasem para zaczęła jednak pojawiać się razem na imprezach branżowych, ściankach, a także udzielać wywiadów. W lutym bieżącego roku zaręczyli się. Zakochani chętnie dodają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i dzielą się szczegółami życia prywatnego. Partnerka wspiera tancerza i często pojawiała się na widowni “Tańca z gwiazdami”, gdy Hakiel tańczył tej wiosny wraz z Dagmarą Kaźmierską. 

Marcin Hakiel wziął sekretny ślub?

W mediach społecznościowych pojawiła się zaskakująca relacja na profilu partnerki tancerza. Dominika udostępniła fragment programu “Kuba Wojewódzki”, w którym Marcin Hakiel był gościem oraz jego wypowiedź, iż nie nie on w planach ponownie się żenić. 

Już się nie ożenię, nie zrobię tego błędu - mówił. 

Gospodarz formatu nie dowierzał słowom tancerza. Do relacji obecna partnerka Hakiela dodała własny komentarz:

Rychło w czas.

Tancerz i choreograf udostępnił InstaStories ukochanej, do której pokusił się o dodanie słowa “busted”, co oznacza “przyłapany”. Redakcja portalu “Plotek” postanowiła zapytać Marcina Hakiela o tę sprawę. Czyżby to oznaczało, że para jest już po ślubie? Mężczyzna jednak nie odpowiedział na pytanie i nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. 

Co o tym myślicie?

Marcin Hakiel, fot. Instagram
Marcin Hakiel, fot. Instagram 
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. Instagram
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. Instagram