Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hakiel przerwał milczenie po aferze z Dagmarą. Nie pozostała obojętna
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.05.2024 22:41

Hakiel przerwał milczenie po aferze z Dagmarą. Nie pozostała obojętna

Marcin Hakiel
fot. KAPiF

Marcin Hakiel długo milczał po aferze z Dagmarą Kaźmierską. W końcu jednak wrócił do mediów społecznościowych. Uczestniczka programu “Królowe życia” żywo zareagowała na jego powrót. A co na to tancerz?

Marcin Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"

Marcin Hakiel bardzo długo stał z boku i nie komentował wydarzeń, związanych z aferą wokół Dagmary Kaźmierskiej. Nie pojawił się też w finale “Tańca z gwiazdami”, choć produkcja podobno dała mu wolną rękę w tej kwestii. Jednak razem z twórcami programu miał dojść do wniosku, że jego występ solo nie ma sensu. Poza tym zależało mu, żeby odciąć się od atmosfery, która wytworzyła się wokół programu.

A on chce się już od niej odciąć i nie prowokować kolejnych publikacji, bo na pewno wszyscy analizowaliby każde jego zdanie czy ruch. Według niego im szybciej jego powiązanie z Dagmarą w programie przycichnie, tym lepiej dla jego wizerunku i szkół tańca – donosił portal Plotek.

Tancerz milczał także w sieci. Ostatnio jednak znów uaktywnił się na Instagramie. Ku zdziwieniu wielu osób, na jego powrót bardzo żywo zareagowała Kaźmierska. Na czym polega ich kontakt w internecie?

Wymowna publikacja Hakiela po aferze z Dagmarą Szokujące słowa o Marcinie Hakielu na Instagramie Cichopek

Marcin Hakiel skomentował aferę z Dagmarą Kaźmierską

Po długim milczeniu Hakiel zamieścił niedawno zabawny filmik, w którym udawał, że pojedynkuje się z jedną ze swoich tancerek. Na nagraniu widać było wymianę zdań między nimi:

  • Co dzisiaj tańczymy? – pyta tancerka Hakiela.
  • Daj jakiś pomysł – odpowiada jej Marcin.
  • Może salsę? – proponuje dziewczyna.
  • Ale bez podnoszenia, bolą mnie plecy – odpowiada tancerz.
  • A Dagmarę podnosiłeś! – zareaguje jego partnerka, wykonując pozorowane kopnięcie między nogi Marcina, na co ten udaje, że krzywi się z bólu po celnym ciosie.

Najwyraźniej Kaźmierska nie uznała tego nagrania za krytyczne czy obraźliwe. Dzisiaj zostawiła pod tym filmem komentarz. Nie było tam słów, a jedynie roześmiane emotki, serduszka i ramię uniesione w geście sukcesu. Ale to nie koniec. Dagmara zareagowała też na najnowszy wpis tancerza. Tym razem czekała się odpowiedzi z jego strony, szczegóły poniżej.

Dagmara Kaźmierska reaguje na wpisy Marcina Hakiela

Marcin Hakiel uwielbia dokumentować radosne chwile spędzane z ukochaną Dominiką. Tancerz właśnie opublikował kilka zdjęć ze wspólnej wycieczki z partnerką. Para spędzała wraz z dziećmi czas na łonie natury. Seria fotografii nie ma podpisu, jest jedynie zilustrowana emotikonami drzew i zwierzątek oraz serduszka. Szczęśliwe spojrzenia pary mówią jednak więcej niż milion słów.

Jeden z pierwszych komentarzy, jaki pojawił się pod wpisem, należał do Dagmary Kaźmierskiej. Tym razem nic nie napisała, dodała jednak emotikony dwóch niebieskich serduszek i dłoni ułożonych w znak serca. Nie wiadomo, czy tancerz i jego była uczennica utrzymują poza tym jakiś kontakt, ale zarówno Marcin, jak Dominika, polubili komentarz Kaźmierskiej.

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska, nowy wpis, komentarz
Marcin Hakiel, Dominika i dzieci na wycieczce, fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska, nowy wpis, komentarz
Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska, “Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF