Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Partnerka Hakiela zwróciła się z mocnym przekazem. "Ta prawda was zaboli"
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 19.05.2024 23:30

Partnerka Hakiela zwróciła się z mocnym przekazem. "Ta prawda was zaboli"

Dominika Serowska i Marcin Hakiel
fot. KAPiF

Dominika Serowska szybko rozgościła się w polskim show-biznesie. Jak przystało na świeżo upieczoną celebrytkę, ukochana Marcina Hakiela mocno udziela się w mediach społecznościowych. Następczyni Kasi Cichopek uraczyła właśnie swoich obserwatorów dość zaskakującym wpisem.

Miłosne perypetie Marcina Hakiela

Marcin Hakiel to pochodzący z Trójmiasta tancerz, choreograf i instruktor tańca. Zdolny gdynianin reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną “S”. Za najważniejsze osiągnięcia w jego długiej i owocnej karierze z pewnością można uznać zajęcie dwunastego miejsca na mistrzostwach świata w 2001 roku oraz zdobyte cztery lata później piąte miejsce w Pucharze Europy.

Miliony Polaków usłyszały o nim za sprawą jego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”, w którym występowała także jego była partnerka, Magdalena Soszyńska. W tanecznym show Marcin Hakiel poznał Katarzynę Cichopek, z którą przez długie lata tworzył jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich miłość nie trwała jednak wiecznie. Rozstali się w 2022 roku po 17 latach związku.

Matka Roxie od roku nie pokazała się ze sławną córką. Teraz udostępniła wymowny wpis Zachwycała w "Zbuntowanym aniele". Dziś ma 47 lat i rosyjskie obywatelstwo

Dominika Serowska podbiła serce Marcina Hakiela

Po głośnym rozwodzie z gwiazdą “M jak miłość” Hakiel związał się z tajemniczą blondynką o imieniu Dominika. Ta relacja również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się już po zaledwie kilku miesiącach. Tancerz jednak nie przestał wierzyć w miłość.

Jesienią 2023 roku media obiegła informacja, że u boku Hakiela pojawiła się nowa kobieta. Co ciekawe, okazało się, że ma na imię tak samo, jak poprzednia sympatia tancerza. Początkowo nikt nie dawał im większych szans. Złośliwi komentowali, że związek zakończy się tak szybko, jak się zaczął. Dominika Serowska jednak na dłużej zagrzała miejsce w życiu celebryty.

KAPIF_1000pix_K1183711F.jpg
Dominika Serowska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF

Partnerka Hakiela z mocnym przekazem

Piękna brunetka początkowo pozostawała w ceniu swojego znanego partnera. Z czasem jednak zaczęła coraz śmielej pokazywać się z nim w miejscach publicznych, aż w końcu przyszedł czas na pierwsze wspólne zdjęcia na ściankach oraz wywiady.

Dominika, która wcześniej nie miała nic wspólnego z show-biznesem, wyraźnie odnalazła się w nowej roli. Dziewczyna Hakiela nie stroni od mediów, a do tego regularnie udziela się w serwisach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje na ten moment już blisko 28 tysięcy użytkowników serwisu.

W niedzielny wieczór Serowska postanowiła podzielić się tam ze swoimi obserwatorami filmową rekomendacją. Co ciekawe, postanowiła utrzymać swój wpis w dość mocnym, dramatycznym tonie.
 

Polecam, ale tylko ludziom, którzy nie boją się prawdy… A ta prawda was zaboli - napisała.

Film polecany przez partnerkę Marcina Hakiela to nagradzany dramat wojenny “Pogorzelisko” z 2010 roku w reżyserii 
Denisa Villeneuve'a, czyli twórcy bijącej ostatnio rekordy popularności “Diuny”. 

Myślicie, że Dominika Serowska sprawdziłaby się w roli krytyczki filmowej?

dominika.jpg
Partnerka Hakiela poleca film “Pogorzelisko”, fot. Instagram
KAPIF_1000pix_K1179253F.jpg
Dominika Serowska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF