Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Matka Roxie od roku nie pokazała się ze sławną córką. Teraz udostępniła wymowny wpis
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.05.2024 22:19

Matka Roxie od roku nie pokazała się ze sławną córką. Teraz udostępniła wymowny wpis

Roxie Węgiel
fot. KAPiF; Instagram

Roxie Węgiel od dawna nie wspominała o rodzicach, ale też oni sami nie kwapią się do publicznego kibicowania Roksanie. Teraz matka piosenkarki Edyta Węgiel zamieściła nowy, znaczący wpis.

Roxie Węgiel ma konflikt z rodzicami? Plotki i doniesienia

Roxie Węgiel to córka Edyty i Rafała Węglów. Ojciec Roksany był przedstawicielem handlowym, a matka kosmetyczką, ale kiedy kariera ich córki rozkręciła się na całego, oboje skupili się na opiece nad jej rozwojem muzycznym. 19-letnia wokalistka ma dwóch młodszych braci: Maksymiliana i Tymoteusza.

Choć Roksana zawsze podkreślała w wywiadach, jak ważna jest dla niej rodzina i jak bardzo kocha swoich rodziców, od dłuższego czasu media donoszą o konflikcie, jaki ich poróżnił. Choć żadna ze stron się do tego nie odniosła, niektóre wydarzenia rzeczywiście wyglądają niepokojąco. Czynników możliwego sporu jest kilka.

Choć Roxie oficjalnie już świętuje ślub (na razie cywilny) z Kevinem Mglejem, na profilach jej ojca i matki nie znajdzie się o tym choćby wzmianki. Zresztą Edyta Węgiel ostatnio pokazała zdjęcie z córką… rok temu. A co opublikowała teraz? Szczegóły poniżej.

Ślubne zdjęcie Roksany Węgiel? Internet zapłonął po tym, co pokazała Roxie już nie ukrywa obrączki. Na widok ślubnej biżuterii padniecie z wrażenia

Co jest między Roxie Węgiel a jej rodzicami?

Mama Roksany Węgiel nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych, jednak od czasu do czasu publikuje nowe zdjęcia na Instagramie. Od mniej więcej roku pojawiają się na nich tylko jej synowie. Jedna z ostatnich fotografii z córką – archiwalne zdjęcie z wycieczki rowerowej z całą rodziną – Edyta Węgiel opublikowała 22 marca 2023 roku. Ostatnie zdjęcie, także archiwalne, zamieszczono w Dzień Dziecka 1 czerwca 2023.

Tymczasem w ostatnich latach dużo się działo. Dopiero niedawno na jaw wyszła treść decyzji sądu I instancji w sprawie procesu sądowego między Roxie a wytwórnią Universal Music Polska. Całkiem niedawno, bo 13 maja, Węgiel ostatecznie wygrała długi proces. Obwieściła to z radością, nie wspominając jednak słowem o rodzicach.

Fakt ten jest dosyć zastanawiający, bo wspomniany ujawniony wyrok sądu I instancji wspominał niepokojące kwestie, dotyczące rodziców Roksany. Według sądu ojciec piosenkarki przelewał zyski z kariery córki na swoje konto firmowe, podobno też jego biznes miałby poważne problemy, gdyby nie ten zastrzyk gotówki. Na to, że zwróci córce pieniądze po uzyskaniu przez nią pełnoletności, zabezpieczeniem była jedynie umowa ustna, której świadkinią była być matka Roxie.

W czasie trwania całego programu “Taniec z gwiazdami” rodzice Węgiel ani razu nie pojawili się na widowni. Za każdym razem obecny był za to Kevin Mglej. Ich kibicowanie córce ograniczyło się jedynie do wpisu na Instastories, poczynionego przez ojca wokalistki przed finałem. Ale to nie wszystko. Co teraz znalazło się na profilu jej matki? Szczegóły poniżej.

Nowy wpis matki Roksany Węgiel

Na to, że pomiędzy Roksaną a jej rodzicami pojawiały się w przeszłości jakieś różnice zdań, istnieją nieliczne dowody. Jednym z nich jest wpis jej ojca, z okazji urodzin Roxie 11 stycznia 2023 roku.

Spróbuję szanować fakt, że decyzje, które podejmujesz, są Twoje, ale musisz zrozumieć, że dla mnie zawsze będziesz moją małą dziewczynką. Nie mogę już nosić Cię w moich ramionach, ale zawsze będę nosił Cię w moim sercu. Jestem z Ciebie dumny! Kocham Cię, Tata! – brzmiały życzenia jej ojca.

A co ostatnio publikowała w sieci mama Roxie? W minionych miesiącach na Instagramie Edyty Węgiel pojawiali się jej synowie, wypieki wielkanocne, wycieczki zagraniczne z mężem i młodszymi chłopcami, a nawet reklama modnego sprzętu kuchennego. Dzisiaj znów opublikowała zdjęcie z rodzinnej wycieczki rowerowej. Nie było z nimi jednak Roksany. Pojawił się za to cytat z papieża Franciszka:

Duch Święty nie czyni spraw łatwiejszymi, nie usuwa z drogi problemów i przeciwników. Ale wprowadza w nasze życie harmonię i pokój, które czynią nas wolnymi – brzmi wpis matki Roxie.

Jak sądzicie, próbowała tym samym coś przekazać?

Edyta Węgiel na Instagramie
Nowy wpis matki Roksany Węgiel, fot. instagram.com/wegieledyta