Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.05.2024 12:15

Roksana Węgiel staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska/Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Roksana Węgiel zabrała głos na temat Dagmary Kaźmierskiej. Panie pałały do siebie sympatią w programie “Taniec z gwiazdami”. Teraz gwiazda broni starszej koleżanki. Jej słowa nie przejdą bez echa.

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w mediach dzięki programowi stacji telewizyjnej TTV “Królowe życie”. Kobieta nie ukrywała, że w przeszłości została skazana na karę więzienia za m.in. stręczycielstwo i sutenerstwo. W areszcie spędziła 14 miesięcy. Szczegóły sprawy nie były jednak znane, do czasu, aż redakcja Goniec.pl przeprowadziła śledztwo dziennikarskie i opublikowała akta Kaźmierskiej, która dawniej była właścicielką agencji towarzyskiej “Heidi" w Kłodzku. 

“Królowa życia” w brutalny sposób traktowała podwładne. Jedną z nich pobiła, gdy ta była w ciąży. Zleciła, by inną pobito i zgwa*cono. Dagmara Kaźmierska na porządku dziennym groziła pracownicom, krzyczała na nie, wyzywała i szantażowała. Odcinała im także możliwość rezygnacji z pracy, żądając wysokiego haraczu. 

Smaszcz odpaliła się nt. Kaźmierskiej, Hakiela i "TzG". Nie zabrakło szpili Dagmara Kaźmierska bez grosza za wielki projekt

Reakcja mediów na szczegóły sprawy Kaźmierskiej

Gdy tylko na jaw wyszły wyżej opisane szczegóły i wiele więcej, władze stacji telewizyjnej Polsat i TVN postanowiły usunąć formaty “Królowe życia” i “Dagmara szuka męża” z platform streamingowych. Kaźmierska tej wiosny była uczestniczką "Tańca z gwiazdami', jednak zrezygnowała z udziału w show ze względów zdrowotnych. Krótko później Goniec opublikował wyniki śledztwa. 

Dagmara nie pojawiła się wraz z innymi uczestnikami 14. edycji show w finałowym odcinku, jak było zawsze do tej pory w programie. W mediach pojawiły się również informacje, że książka Kaźmierskiej miała doczekać się ekranizacji. Jednak ten plany spaliły na panewce po aferze, która wybuchła wokół kobiety. 

W trakcie “Tzg” Dagmara zaprzyjaźniała się z gwiazdą młodego pokolenia i faworytką programu, Roxie Węgiel. “Królowa życia” nie kryła sympatii, jaką poczuła do wokalistki, którą nazywała “iskierką”. Podczas finału programu namawiała również w mediach społecznościowych do głosowania na Roksanę. 

Roksana Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej

Roksana Węgiel zdecydowała się zabrać głos w sprawie Dagmary Kaźmierskiej. Przypomnijmy, że odkąd w mediach opublikowano szczegóły kryminalnej przeszłości “Królowej życia”, nikt z pracujących przy programie “Taniec z gwiazdami” nie zabrał konkretnego stanowiska w sprawie. Pytani przez dziennikarzy, odpowiadali w wymijający sposób. Roxie postanowiła wypowiedzieć się na temat sytuacji koleżanki z show. 

To jest przykre. Ja jej współczuję, bo ona nigdy tego nie ukrywała. Nie mówię o szczegółach, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie, co było prawdą, co nie było prawdą. Ale kiedy ktoś już odsiedział swoją karę, pokutował za swoje winy, to nie powinno się do tego wracać - powiedziała w wywiadzie dla “Party”. 

Węgiel zdecydowała się na kilka pozytywnych słów o Kaźmierskiej:

Ja ją poznałam prywatnie, ona robi bardzo dużo dobrego. Może to są rzeczy, o których ona nie mówi publicznie – pomaga dzieciom, ludziom, którzy tego potrzebują. Uważam, że ona ma naprawdę dobre serce.

Myślicie, że miłe słowa Roxie zmienią coś w sytuacji “Królowej życia”?

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel fot. KAPiF