Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dagmara Kaźmierska bez grosza za wielki projekt
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.05.2024 13:18

Dagmara Kaźmierska bez grosza za wielki projekt

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska miała szansę na duży projekt, który przyniósłby jej ogromne zyski. Jednak przesz aferę wokół jej nazwiska plan legł w gruzach i “Królowa życia” została na lodzie. 

Ujawniono szczegóły przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska znana z “Królowych życia”, a w tym roku uczestniczka “Tańca z gwiazdami' w przeszłości odsiadywała wyrok m.in. za sutenerstwo i stręczycielstwo, czego nie ukrywała, aczkolwiek szczegóły sprawy nie były znane. Dotarła do nich redakcja portalu Goniec.pl, która opublikowała efekty dziennikarskiego śledztwa. 

Wynika z nich, że Kaźmierska, która byłą właścicielką agencji towarzyskiej ”Heidi" w okrutny i brutalny sposób traktowała swoje podwładne. Jedną z nich kazała pobić i zgwałcić. Inną osobiście ciężko pobiła, gdy ta była w ciąży. Na porządku krzyczała, wyzywała i groziła pracownicom. 

Gdy tylko Goniec opublikował powyższe informacje, stacje telewizyjne odcięły się od Kaźmierskiej, usuwając “Królowe życia” i “Dagmara szuka męża” z platform streamingowych. Dagmara nie pojawiła się także w finale “Tańca z gwiazdami”. 

W mediach wybuchła burza, a Kaźmierska zapowiedziała jedynie, że niedługo odniesie się do sprawy. Tymczasem wraz z synem, Conanem Kaźmierskim udali się na urlop do Egiptu. 

Kaźmierskiej puściły hamulce. Znieważyła internautę i wdała się w pyskówkę z fanami Dagmara poucza z tropików. Padła znacząca obietnica

Plan ekranizacji książki Kaźmierskiej legł w gruzach

Portal ShowNews dotarł do informacji, że po zakończeniu programu “Taniec z gwiazdami” Dagmara Kaźmierska miała przypieczętować kontakt z producentem filmowym, który jakiś czas wcześniej zgłosił chęć zrealizowania ekranizacji książek, wydanych przez “Królową życia”, która maiła mieć zapewniony wpływ na produkcję, czyli m.in. dobór aktorów, a przede wszystkim udział w zyskach. Sytuacja jednak uległa zmianie po tym, gdy na jaw wyszły szczegóły kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej. 

Teraz to można o niej nakręcić jedynie dokument i to dla ludzi o mocnych nerwach. Osoby z przeszłości Dagmary mogłyby opowiedzieć swoje historie. Ludzie zobaczyliby to nawet, gdyby nie pokazano ich twarzy - donosi informator portalu “ShowNews”. 

Dagmara musi zatem szukać innych sposób, by utrzymać dotychczasowy poziom życia. “Królowa życia” nie chce jednak znikać z mediów. 

Dagmara Kaźmierska nie zamierza znikać z mediów

Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska nie zamierza wycofać się z mediów. Według informatora “ShowNews” kobieta planuje powrót wielkim celu. “Królowa życia” nie chce rozstawać się z dotychczasowym poziomem życia, do którego się przyzwyczaiła. Kaźmierska w dalszym ciągu przebywa w Egipcie, gdzie rozmyśla nad krokami, które mogłaby podjąć, aby ocieplić swój wizerunek. Podobno na tapecie jest pomysł zorganizowania akcji charytatywnej. 

Na poważnie zastanawia się, co dobrego może uczynić, by choć trochę odkupić swoje winy. Polubiła swoje medialne życie i swoich fanów - dodaje informator. 

Mimo medialnej burzy, która wybuchła po ujawnieniu szczegółów kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej to nadal ma ona szerokie grono fanów. Dlatego, gdyby faktycznie zdecydowała się na przygotowanie akcji charytatywnej, to istnieje spora szansa, że przyniesie ona pozytywne skutki wszystkim stronom. 

Co Wy na to?

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF