Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaźmierskiej puściły hamulce. Znieważyła internautę i wdała się w pyskówkę z fanami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.05.2024 12:49

Kaźmierskiej puściły hamulce. Znieważyła internautę i wdała się w pyskówkę z fanami

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska nadal nie zabrała głosu w sprawie krążącej wokół niej afery. “Królowa życia” za to wdała się w kolejną przepychankę słowną w komentarzach pod swoim wpisem na Instagramie. 

Niechlubna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w mediach za sprawą udziału w programie stacji TTV “Królowe życia”. Szybko stała się gwiazdą formatu i zdobyła wielu fanów, dzięki byciu bezpośrednią, poczuciu humoru oraz dystansem do siebie, W następnych latach dostała szanse od telewizji Polsat i otrzymała własny program “Dagmara szuka męża", a tej wiosny wystąpiła w “Tańcu z gwiazdami”. 

Jej sytuacja uległa zmianie, gdy redakcja Goniec.pl opublikowała efekty przeprowadzonego śledztwa dziennikarskiego. Opinia publiczna była świadoma, że Kaźmierska w przeszłości została skazana na karę więzienia za m.in. sutenerstwo i stręczycielstwo. W areszcie spędziła 14 miesięcy. Jednak szczegóły sprawy nie były znane, aż do teraz. Dagmara była właścicielką agencji towarzyskiej “Heidi”, gdzie w okrutny sposób traktowała swoje podwładne. Na porządku dziennym stosowała wobec nich przemoc, krzyki, wyzwiska oraz groźby. Na jej zleceni Maria K. została brutalnie pobita i zgwałcona. Kaźmierska pobiła ciężarną Magdę K. a od pracownicy o pseudonimie Babsi zażądała ogromnej kwoty haraczu w zamian za wolność, czyli opuszczeni agencji. 

Dagmara poucza z tropików. Padła znacząca obietnica Dagmara Kaźmierska miała wszystko wyjaśnić po aferze, a zrobiła to

Reakcja Kaźmierskiej na ujawnienie szczegółów jej przeszłości

W mediach zapanowało ogromne zamieszanie tuż po tym jak opublikowano szczegóły przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Stacja Polsat usunęła z ramówki program “Dagmara szuka męża”. Format zniknął również z platformy Polsat Box. Ten sam los spotkał “Królowe życia” na platformie TVN Player. Kobieta nie od razu zabrała głos w sprawie. Po jakimś czasie postanowiła opublikować krótkie oświadczenie w mediach społecznościowych. 

Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski. KLUB TOWARZYSKI - a nie miejsce do gnębienia kobiet!!! Kochani nie jestem w stanie opisać czy opowiedzieć Wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo - napisał. 

Potem Kaźmierska zdecydowała się na wyjazd z Polski. Wraz z synem, Conanem Kaźmierskim udali się do Egiptu, gdzie Dagmara rozkręca również nowy biznes, “Królowa życia” zamierza działać w branży nieruchomości. 

Kaźmierska wdała się w pyskówkę na Instagramie

Podczas pobytu w Egipcie, Kaźmierska zajmuje się nie tylko odpoczynkiem i rozkręcaniem nowego biznesu. Niedawno Dagmara odpowiedziała na komentarz jednego z internautów na swoim profilu.  Tak brzmiały słowa mężczyzny:

Uciekło się z Polski, co - wystosował w kierunku “Królowej życia”. 

Kaźmierska odpowiedziała na tę zaczepkę w dosadnych słowach. 

Tak. Od takich młotków jak ty.

To jednak nie koniec wymiany poglądów między Dagmarą, a jej obserwującymi. Inni internauci zwrócili uwagę na relacje, która łączy Kaźmierską i jej jedynego syna, Conana. 

Moim zdaniem syn powinien się usamodzielnić, a matka powinna od czasu do czasu pomagać i zaglądać, ale nie stałe - brzmi jedna z opinii. 

“Królowa życia" nie omieszkała nie odpowiedzieć na ten komentarz, który wyraźnie nie przypadł jej do gustu.

A moim zdaniem fajnie jest, jeśli każdy zajmie się wychowywaniem swoich dzieci, a nie cudzych - napisała.

Inna z internautek zwróciła uwagę, że jej zdaniem Conan powinien oderwać się od tak bliskich relacji z mamą i skupić się na tworzeniu własnej. Ta opinia również nie pozostała bez odpowiedzi Dagmary Kaźmierskiej. 

On od trzech lat żyje swoim życiem z cudowną partnerką. Droga pani, służę dobrą radą. Więc o jego relację proszę się nie martwić - przekazała.

Co o tym myślicie?

Dagmara Kaźmierska odpowiada internautom, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska odpowiada internautom, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF