Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie tylko Roxie Węgiel. Te gwiazdy też wzięły ślub jako nastolatki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.05.2024 17:02

Nie tylko Roxie Węgiel. Te gwiazdy też wzięły ślub jako nastolatki

Roxie Węgiel, śluby gwiazd
fot. KAPiF

Roxie Węgiel wreszcie potwierdziła oficjalnie: ona i Kevin Mglej wzięli ślub. Decyzja wywołuje tyle samo euforii fanów, co kontrowersji. Które śluby gwiazd, które stanęły na ślubnym kobiercu w młodym wieku, przetrwały próbę czasu?

Roxie Węgiel wzięła ślub z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel świętowała 11 stycznia tego roku 19. urodziny. Choć u wielu osób wywołuje to niepokój, rozwój relacji piosenkarki z Kevinem Mglejem jest ekspresowy. W maju zeszłego roku ujawnili, że się zaręczyli, a już w kwietniu 2024 pojawiły się pierwsze plotki o ślubie. Na stronie rejestru CEiDG można znaleźć firmę Roxie, gdzie 29 marca jej nazwisko zostało zmienione na Węgiel-Mglej. Do niedawna para jednak milczała na ten temat.

Dziś na Instagramie Roksana opublikowała nagranie z Kevinem, która podpisała:

Jestem dumna, mężu! – nazwała ukochanego Roxie.

Także na stronie Wikipedii jej nazwisko zmieniono już na Roksana Węgiel-Mglej, a na Instagramie pojawiło się zdjęcie, prawdopodobnie wykonane podczas ślubu cywilnego. Kto jeszcze poszedł podobną drogą jak Roxie? Nazwiska gwiazd, które bardzo młodo wyszły za mąż, mogą was bardzo zdziwić!

Roksana oficjalnie potwierdza. Lawina gratulacji za 3,2,1... Ślubne zdjęcie Roksany Węgiel? Internet zapłonął po tym, co pokazała

Śluby gwiazd: które wcześnie zawarte małżeństwa przetrwały?

Beata Kozidrak wyszła za mąż jeszcze przed maturą. Przyszła wielka gwiazda miała 18 lat, kiedy wzięła ślub z Andrzejem Pietrasem. To jeden z niewielu związków tego typu, który przetrwał bardzo długo. Małżeństwo trwało od 1979 do 2016 roku. Para doczekała się dwóch córek: Katarzyny i Agaty. Wciąż mają dobre relacje.

Kolejną polską gwiazdą, która wzięła ślub jeszcze jako nastolatka, jest Agata Młynarska. Miała wtedy niecałe 19 lat. W późniejszych wywiadach wspominała, że zrobiła to pod wpływem presji otoczenia: wszyscy jej znajomi brali ślub, nie widziała przed sobą innej drogi. Małżeństwo przetrwało dekadę, za to dało jej dwóch synów.

Jednak rekordzistka wśród gwiazd, które młodo wzięły ślub, była w zasadzie jeszcze dzieckiem. O kogo chodzi? Szczegóły poniżej.

Gwiazdy, które wzięły ślub w młodym wieku

Drew Barrymore miała bardzo burzliwą młodość. Na pierwszy odwyk poszła jako 13-latka, a w wieku 16 lat zaręczyła się z Lelandem Haywardem. Ten związek nie przetrwał, za to relacja z Jeremym Thomasem zakończyła się ślubem, kiedy aktorka miała 19 lat. Wybranka znała wtedy 6 tygodni, a małżeństwo przetrwało jedynie 2 miesiące.

Demi Moore bardzo chciała jak najszybciej wyrwać się z domu i żyć samodzielnie. Po raz pierwszy wyszła za mąż, kiedy miała niewiele ponad 17 lat. Poślubiła wtedy Freddy’ego Moore’a. Małżeństwo przetrwało tylko 5 lat, ale pozwoliło się jej usamodzielnić.

Najbardziej ponura historia spotkała Aaliyah. Kiedy brała ślub z raperem R. Kellym miała 15 lat, a jej wybranek – 25. Jej rodzicom udało się unieważnić małżeństwo kilka miesięcy później, było zawarte nielegalnie. Aaliyah zginęła niestety w katastrofie lotniczej w 2001 roku. Tymczasem raper w 2022 został skazany na 30 lat więzienia za przestępstwa sek*ualne i handel ludźmi.

Roksana Węgiel, śluby gwiazd, które gwiazdy wzięły ślub młodo, jako nastolatki?
Demi Moore, Cannes 2024, fot. VALERY HACHE/AFP/East News
Roksana Węgiel, śluby gwiazd, które gwiazdy wzięły ślub młodo, jako nastolatki?
Drew Barrymore w 2024, fot. Andrew Schwartz / SplashNews.com/East News
Roksana Węgiel, śluby gwiazd, które gwiazdy wzięły ślub młodo, jako nastolatki?
Aaliyah Dana Haughton, fot. East News