Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie już nie ukrywa obrączki. Na widok ślubnej biżuterii padniecie z wrażenia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.05.2024 18:23

Roxie już nie ukrywa obrączki. Na widok ślubnej biżuterii padniecie z wrażenia

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel oficjalnie potwierdziła ślub z Kevinem Mglejem. Na chwilę przed tym wydarzeniem już nie ukrywała pierścionka i obrączki ślubnej. Jak wyglądają? Na zdjęciach aż oślepiają blaskiem.

Kiedy Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają niezłe tempo. Związek ogłosili tuż po tym, jak piosenkarka skończyła 18 lat. W połowie zeszłego roku przyznali się, że już są zaręczeni, a kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze plotki o ich ślubie. Para od początku powtarzała, że szczegóły uroczystości chcą zachować tylko dla siebie. Jednak zauważono zmianę, jaką wprowadzono 29 marca w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Zmieniono wtedy nazwisko Roxie na Węgiel-Mglej, co wskazuje, kiedy prawdopodobnie para wzięła ślub cywilny.

Teraz podwójne nazwisko gwiazdy figuruje już nawet w Wikipedii, a dziś na Instagramie zwróciła się do Kevina “mężu”. Na dodatek zamieściła zdjęcie, które prawdopodobnie wykonano w marcu, podczas ślubu cywilnego (więcej TUTAJ). Ale co z kościelnym? Na jego temat pojawiają się dość sprzeczne doniesienia, szczegóły poniżej.

Roxie i Kevin rozesłali zaproszenia na ślub. Goście wygadali się na temat szczegółów Ukochany Roxie kończy sprawę z byłą partnerką. Mocne słowa

Roksana Węgiel i Kevin Mglej biorą ślub dwa razy?

Zarówno Roxie, jak i Kevin wielokrotnie podkreślali, że wiara jest dla nich niezwykle ważna. Można się zatem spodziewać, że obojgu zależy także na ślubie kościelnym. Mglej był co prawda w związku, z którego ma syna, jednak nie stawał wcześniej na ślubnym kobiercu. Magazyn “Party” donosił jakiś czas temu, że ceremonia kościelna Roksany i Kevina ma odbyć się w drugiej połowie sierpnia.

Nieco inne informacje udało się znaleźć w sieci. Na jednej z grup poświęconych show-biznesowi odezwały się osoby, które słyszały od zaproszonych znajomych, że uroczystość odbędzie się w czerwcu. Jedno jest pewne: zakochani powiedzą sobie “tak” przy ołtarzu już w te wakacje. Tymczasem na ostatnim głośnym wydarzeniu Roxie nie tylko nie ukrywała pierścionka i obrączki, ale też z dumą prezentowała je podczas spotkań z fotoreporterami. Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Pierścionek i obrączka Roxie Węgiel: zdjęcia

Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa z powodu zbliżającego się wydarzenia Polsat Hit Festiwal 2024. Koncerty, jakie odbędą się w Sopocie w Operze Leśnej 24 i 25 maja, przyciągną plejadę gwiazd polskiej sceny. Jedną z artystek, zaproszonych na spotkanie prasowe 15 maja, była właśnie Roxie.

Węgiel z dumą eksponowała pierścionek i obrączkę ślubną. Biżuteria ta robi ogromne wrażenie. Pierścionek zaręczynowy, który oczywiście widzieliśmy już wcześniej, ozdobiony jest okazałym diamentem. Ale i obrączka to nie byle kawałek błyszczącego metalu: krążek cały wysadzany jest malutkimi, jasnymi klejnotami.

Roksana Węgiel, pierścionek i obrączka, ślub z Kevinem, zdjęcia
Pierścionek i obrączka Roxie Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, pierścionek i obrączka, ślub z Kevinem, zdjęcia
Pierścionek i obrączka Roxie Węgiel, fot. KAPiF