Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana oficjalnie potwierdza. Lawina gratulacji za 3,2,1...
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.05.2024 09:41

Roksana oficjalnie potwierdza. Lawina gratulacji za 3,2,1...

Roksana Węgiel
fot. Instagram

Roksana Węgiel przekazała wieści, na które czekali z niecierpliwością jej fani. Już można gratulować jej i Kevinowi. 

Co nowego u Roxie Węgiel?

Jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać Roxie Węgiel na parkiecie “Tańca z gwiazdami”. W programie dawała z siebie wszystko, jednak w wielkim finale przegrała z aktorką, Anitą Sokołowską. 

Wokalistka nie przejęła się jednak 2. miejscem, a aktualnie ma dużo na głowie pod względem zawodowym. Roksana Węgiel przekazała w swoich mediach społecznościowych, że już niedługo ruszy w nową trasę koncertową “Break Tour”, gdzie wykona nie tylko swoje muzyczne hity, ale wystąpi wraz z zaproszonymi gośćmi. 

Piosenkarka zamierza również pochwalić się przed fanami nowymi umiejętnościami tanecznymi. Zdradziła także, że istnieje szansa, że wystąpi z nią Michał Kassin. Głośno jest także o życiu prywatnym Węgiel. 

Gęsta atmosfera między Dodą i Roxie? Wymowne zdjęcia z konferencji przed Sopotem Roxie w sukience ze skrawka materiału. Nawet w "TzG" nie miała tak kusych strojów

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roxie zaraz po ukończeniu 18. roku życia oficjalnie potwierdziła swój związek z Kevin Mglejem, z którym współpracowała nad swoim albumem. Ich relacja wzbudza ogromne emocje wśród opinii publicznej ze względu na 8-letnią różnicę wieku między zakochanymi oraz fakt, że mężczyzna ma już za sobą poważny związek, z którego doczekał się syna. Wokalistka przyjęła oświadczyny Mgleja w zeszłym roku i przystąpiła do organizacji ślubu i wesela. 

Kilka tygodni temu jednak media obiegła zaskakująca wiadomość. że Roksana i Kevin są już po ślubie, a całe wydarzenie utrzymać w tajemnicy przed mediami. Fakt, czy są małżeństwem, można było sprawdzić, wchodząc na stronę internetową rejestru CEiDG, gdzie znajdziemy firmę Węgiel.

Wprowadzono tam zmianę w dniu 29 marca. W danych działalności gospodarczej widnieje teraz nazwisko Roksana Węgiel-Mglej. Piosenkarka przyjęła nazwisko męża, co jest potwierdzeniem zawarcia związku małżeńskiego. Jednak para milczała na ten temat, aż do teraz. 

Roksana Węgiel potwierdza ślub z Kevinem

Roksana Węgiel dodała nową relację na InstaStores. Nagranie przedstawia Kevina Mgleja, przemawiającego podczas ważnej dla niego uroczystości, zorganizowanej w lokalu. 

Można dostrzec wielu zaproszonych gości, którym ukochany wokalistki dziękuje za przybycie i zachęca do integracji oraz wspólnej zabawy. Uwagę zwraca jednak napis, który dodała Roxie do materiału:

Jestem dumna mężu!

Tym samym Roxie Węgiel oficjalnie potwierdziła, że wzięła ślub z Kevinem. Warto dodać, że na Wikipedii jej nazwisko zostało zmienione na Roksana Węgiel-Mglej. Teraz już oficjalnie można gratulować nowożeńcom. 

Roxie Węgiel potwierdza ślub z Kevinem Mglejem, fot. Instagram
Roxie Węgiel potwierdza ślub z Kevinem Mglejem, fot. Instagram
Roxie Węgiel potwierdza ślub z Kevinem Mglejem, fot. KAPiF
Roxie Węgiel potwierdza ślub z Kevinem Mglejem, fot. KAPiF