Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ślubne zdjęcie Roksany Węgiel? Internet zapłonął po tym, co pokazała
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 18.05.2024 15:45

Ślubne zdjęcie Roksany Węgiel? Internet zapłonął po tym, co pokazała

Roksana Węgiel
fot. Instagram

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Kilkanaście godzin po tym, jak oficjalnie nazwała swojego ukochanego mężem, wrzuciła do sieci bardzo wymowną fotografię. Czy to zdjęcie z dnia ich ślubu? Internauci nie mają żadnych wątpliwości.

Roksana Węgiel podbija show-biznes

Roksana Węgiel to aktualnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Uważana jeszcze do niedawna za dziecięcą gwiazdę piosenkarka ma już 19 lat i z powodzeniem rozwija swoją karierę na kolejnych gałęziach branży rozrywkowej. Ogromny rozgłos dał jej ostatnio przede wszystkim udział w programie “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym występowała z parze z debiutującym w show tancerzem Michałem Kassinem. Przebojowa para otarła się o zwycięstwo. W wielkim finale Roxie i Michał zajęli drugie miejsce, ustępując Anicie Sokołowskiej i Jackowi Jeschke.

O młodej wokalistce głośno jest jednak nie tylko za sprawą jej dokonań zawodowych, ale także ze względu na sensacyjne doniesienia na temat jej życia prywatnego. O szczegółach piszemy poniżej.

Roksana Węgiel zdradziła wiek matki. To żart? Internauci nie mogą uwierzyć, że ma tyle lat Roksana oficjalnie potwierdza. Lawina gratulacji za 3,2,1...

Roxie Węgiel już po ślubie z Kevinem Mglejem

Wykonawczyni hitu “Miasto” już od dwóch lat jest w związku ze starszym od siebie o osiem lat autorem piosenek i producentem muzycznym, Kevinem Mglejem. Wszystko wskazuje na to, że wszystko potoczyło się w ich związku w iście ekspresowym tempie. W maju ubiegłego roku wyszło na jaw, że są zaręczeni, a z kolei już na początku kwietnia tego roku media obiegły zaskakujące wieści na temat ich… ślubu.

Dowodem na to, że Roxie i Kevin formalnie są już od jakiegoś czasu małżeństwem, mają być zapisy w urzędowych rejestrach przedsiębiorców, gdzie artystka od niedawna widnieje pod podwójnym nazwiskiem Węgiel-Mglej. W końcu głos zabrała główna zainteresowana.

Ślubne zdjęcie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja

W nocy z piątku na sobotę Roksana niespodziewanie opublikowała w sieci nagranie ze swoim ukochanym, w którym po raz pierwszy publicznie nazwała go swoim mężem.
 

Jestem dumna mężu! - tak podpisała filmik na swoim InstaStory.

W sobotę po południu Roxie ponownie podgrzała atmosferę dodając na swój oficjalny profil fotografię, która najprawdopodobniej została wykonana w dniu jej cywilnego ślubu z Kevinem. Na zdjęciu widzimy Roksanę i jej ukochanego w miłosnym uścisku. Uwagę zwraca przede imponujący bukiet białych kwiatów. Uwagę przykuwa także strój panny młodej - Roxie ma na sobie ciepły płaszcz, co potwierdzałoby wcześniejsze doniesienia o tym, że ceremonia miała miejsce pod koniec marca, gdy pogoda nie pozwalała jeszcze na letnie stroje. Pod postem z romantycznym zdjęciem momentalnie zaroiło się od gratulacji.

  • Gratulacje!
  • Jesteście najpiękniejszą parą!
  • Najsłodsi! Szczęścia! - czytamy.

Zobaczcie pierwsze ślubne (?) zdjęcie Roxie i Kevina już teraz poniżej.

442502580_18353048050096765_1450279092709249683_n.jpg
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. Instagram
441581263_18352257709096765_1801229729587360321_n.jpg
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. Instagram