Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel zdradziła wiek matki. To żart? Internauci nie mogą uwierzyć, że ma tyle lat
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 12.03.2024 08:23

Roksana Węgiel zdradziła wiek matki. To żart? Internauci nie mogą uwierzyć, że ma tyle lat

Roksana Węgiel z mamą
Roksana Węgiel, fot. KAPiF/Instagram

Roksana Węgiel pokazała w sieci zdjęcie z urodzin jej mamy. Internautom aż trudno uwierzyć w to, ile lat ma Edyta Węgiel. Co za uroda!

Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Tańczy w parze z Michałem Kassinem. Od samego początku była typowana na faworytkę do zdobycia Kryształowej Kuli. Już po dwóch odcinkach wiadomo, że jest w ścisłej czołówce walki o wygraną. 

Przed ostatnim odcinek pojawiły się u niej problemy ze zdrowiem i musiała opuścić treningi, ale mimo tego zaprezentowała się na najwyższym poziomie. 

Wokalistka zatańczyła quickstepa do piosenki z filmu “Wielki Gatsby”. Jurorzy byli zachwyceni jej występem i przyznali artystce aż 35 punktów.

Pomiędzy intensywnymi treningami Roksana spędza dużo czasu z rodziną. Teraz pokazała się z mamą.

Roksana Węgiel pochwaliła się mamą. Wygląda jak jej siostra. Nie do wiary, że ma dorosłą córkę 19-letnia Roksana Węgiel zdradziła wszystko o ślubie z Kevinem. To już za chwilę! Tak będzie wyglądała ceremonia

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana Węgiel pomimo młodego wieku ma już poukładane życie prywatne. 19-letnia wokalistka jest zakochana i zaręczona z Kevinem Mglejem, z którym planuje wziąć ślub. Ukochany jest od niej kilka lat starszy i ma syna z poprzedniego związku, ale to nie przeszkodziła im zbudować pięknego uczucia. 

Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców. Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja - powiedziała party.pl.

Rodziców Roksany również dzieli podobna różnica wieku, co ją i Kevina. Mama wokalistki niedawno świętowała urodziny. Aż trudno uwierzyć w to, ile ma lat?

Jak wygląda mama Roksany Węgiel? Ile ma lat?

Mamę Roksany Węgiel fani mogli poznać już przy okazji udziału młodej wokalistki w “The Voice Kids”. To właśnie z rodzicami i bratem pojawiła się na castingu. Jak dalej potoczyła sie ta historia, wszyscy wiedzą. 

Roxie ma fantastyczną relację z rodzicami i często publikuje wspólne zdjęcia. Teraz pokazała fotografię z urodzin swojej mamy, Edyty. Patrząc na świeczki na torcie, naprawdę trudno uwierzyć, w to, że ma już 41 lat. Zdecydowanie wygląda na dekadę młodszą. 

Kocham Was. Dziękuje, że mnie wspieracie napisała pod rodzinnym kadrem.

Pod postem znalazło się mnóstwo komplementów.

  • Jaka śliczna rodzinka.
  • Ale słodko. 
  • Piękna mama. Sto lat. 
  • To jest mama? Wygląda jak twoja rówieśniczka. 
  • Śliczne.

Trudno się nie zgodzić. Mama Roxie wygląda fantastycznie. 

Roksana Węgiel z rodziną, fot. Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel z rodziną, fot. Instagram @roxie_wegiel
Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram
Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram
Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram
Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram