Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel pochwaliła się mamą. Wygląda jak jej siostra. Nie do wiary, że ma dorosłą córkę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.03.2024 11:18

Roksana Węgiel pochwaliła się mamą. Wygląda jak jej siostra. Nie do wiary, że ma dorosłą córkę

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF/Instagram

Roksana Węgiel podbija polską scenę muzyczną. Głośno jest również o jej związku z dużo starszym Kevinem. Teraz młodziutka wokalistka pokazała mamę. Wyglądają, jak siostry!

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Przez ostatnie lata Roksana Węgiel dynamicznie rozwijała się w polskim show-biznesie. Jej utwory zdobyły ogromną popularność, a kolejne projekty podbijają muzyczny świat. Przy pracach nad albumem "13+5" miała okazję współpracować z Kevinem Mglejem, który nie tylko był producentem muzycznym, ale również autorem piosenek. 

Wkrótce jednak ich relacja przekroczyła ramy profesjonalnej współpracy. Na początku starali się zachować swoje uczucia w tajemnicy, ale spostrzegawczy obserwatorzy rozpoznali tajemniczego mężczyznę na zdjęciach artystki. Po ukończeniu przez Roksanę 18 lat para postanowiła ujawnić swoją miłość publicznie. Teraz ich związek nabiera tempa. W maju 2023 roku ogłosili zaręczyny, a teraz planują wspólną przyszłość.

19-letnia Roksana Węgiel zdradziła wszystko o ślubie z Kevinem. To już za chwilę! Tak będzie wyglądała ceremonia Była partnerka Kevina Mgleja zdradza, jak radzi sobie sama z dzieckiem i komentuje medialne afery z Roxie Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują wspólną przyszłość

Ze względu na intensywny harmonogram związany z koncertami oraz udziałem w programie "Taniec z Gwiazdami", Roksana Węgiel ma niewiele wolnego czasu. Aby zaradzić temu problemowi, ona i Kevin Mglej postanowili zamieszkać razem. 19-latka regularnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia z narzeczonym. 

Mimo różnicy wieku i natłoku obowiązków, para świetnie się dogaduje. Roksana akceptuje przeszłość swojego partnera, który ma syna z poprzedniego związku, a nawet buduje z nim bliskie relacje. 

Wokalistka pokazała również, jak wygląda jej mama. Edyta Węgiel zachwyca urodą.

Roksana Węgiel pokazała mamę

Roksana Węgiel na swoich Instastories pochwaliła się mamą. Kobieta obchodzi właśnie swoje 41 urodziny. Córka złożyła jej życzenia publicznie.

@wegieledyta Birthday Queen. Kocham Cię mamuś! 100 lat! – napisała Roksana Węgiel.

Mama Roksany Węgiel jest bardzo podobna do sławnej córki. Obie mają ciemne włosy i niemal identyczne rysy twarzy. Na Instastories Roksany widać, jak Edyta w kwiecistej marynarce trzyma tort. Świeczki na nim wskazują, że kończy właśnie 41 lat. Kompletnie nie wygląda jednak na tyle. Mogłoby się wydawać, że to siostra Roksany, a nie jej mama!

Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram
Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram
Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram
Mama Roksany Węgiel, fot. Instagram
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF