Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Partner Roxie z "TzG" figluje na plaży z chłopakiem. W komentarzach poruszenie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.05.2024 17:21

Partner Roxie z "TzG" figluje na plaży z chłopakiem. W komentarzach poruszenie

Michał Kassin
fot. KAPiF; Instagram

Michał Kassin, który doprowadził Roxie Węgiel do finału “Tańca z gwiazdami”, od niedawna jest szczęśliwie zakochany. Pokazał nowy film ze swoim partnerem. Ładnie się bawią na plaży!

Michał Kassin pokazał ukochanego, kim jest jego partner?

Michał Kassin tuż po finale “Tańca z gwiazdami” postanowił pokazać swojego chłopaka. 10 maja opublikował na Instagramie radosny wpis, w którym przedstawił wszystkim partnera, tancerza i choreografa Jakuba Pursę.

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze – napisał Kassin w sieci.

Zakochanych zdecydowanie łączy taniec. Jakub Pursa także dobrze zna Roksanę Węgiel. Współpracowali przy układach do Eurowizji Junior i teledysku “Lay Low”. W programie “Taniec z gwiazdami” układał choreografie dla Roxi, ale też dla Anity Sokołowskiej i Maćka Musiała.

Partner Michał Kassina startował w zawodach na Mistera Polski: w 2021 i 2024 roku. To prawdziwy przystojniak, a ich wspólne nagrania pokazują wielkie uczucie i ogrom radości, jaką sobie wzajemnie dają. Właśnie pokazali rozkoszny film z plaży. Ale to nie wszystko, wcześniej opowiedzieli o swojej pierwszej randce. Jak przebiegała?

Gwiazdor "TzG" zrobił coming out. Pokazał partnera. Znacie go jako Mistera Polski Huczało o romansie. Syta w końcu powiedziała o relacji z Musiałem

Michał Kassin i Jakub Pursa opowiedzieli o pierwszej randce

Kassin oraz Pursa pokazali niedawno film, na którym ćwiczą w parku trampolin. Jak się okazuje, to właśnie tam zaczęła się jedna z ich pierwszych randek!

Nie, to nie był trening akrobatyki, tak zaczęła się jedna z naszych pierwszych randek. Na szczęście na parku trampolin się nie skończyło. Potem poszliśmy do restauracji i tak się objedliśmy, że nie mogliśmy się już ruszać, a Jakub to szczególnie, chociaż zakładam, że po godzinie znowu był już głodny. Koniec historii – napisał ze śmiechem Michał.

Zakochani dowiedli też, że nie zajmują się jedynie beztroskimi sprawami. Dołączyli do akcji, która ma zmobilizować polityków do wprowadzenia w Polsce związków partnerskich.

Dopiero co otworzyliśmy pierwsze rozdziały naszej relacji, ale chcemy wierzyć, że ogrom kolejnych przed nami i przede wszystkim, że żadne rozdziały nie będą na nas zamknięte jeśli tylko ich zapragniemy – dlatego chcemy wprowadzenia w Polsce związków partnerskich! – ogłosili Michał i Jakub, zachęcając do podpisania petycji.

A co robili na plaży? Znajomi z branży już piszą, że nagranie jest bardzo pobudzające wyobraźnię! Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Michał Kassin z chłopakiem bawią się na plaży

Michał i Jakub pojechali do słonecznej Gdyni. Nie mogli nie skorzystać z pięknej pogody i właśnie pokazali, jak bawią się na plaży. Zakochani opublikowali uroczy film, na którym wykonują figury taneczne na piasku. Kassin podniósł Pursę na samych wyprostowanych nogach! Po chwili jednak Kuba już leżał w jego ramionach. Radosne wygibasy ucieszyły internautów oraz znajomych z branży show-biznesowej.

  • Gorąco! – skomentował Mariusz Kozak.
  • Super – dodał influencer Damian Kutryb.
  • Rzucacie nam wyzwanie, bo my plażę mamy za oknem. Będziemy trenować całe lato – obiecali Jakub i Dawid.
  • Moja ulubiona dwójka! Jak zawsze humor poprawiony! Dzięki chłopaki!
  • Nawet nie wiecie, jak to działa na wyobraźnię.
  • Ale fajne i silne chłopaki.
  • Szczęścia i miłości.
  • Tutaj nie trzeba nic mówić.
  • Mega. Dużo miłości! – komentują internauci.

Poniżej możecie zobaczyć, jak uroczo wygląda Michał ze swoim chłopakiem.

Michał Kassin z chłopakiem, Jakub Pursa, film z plaży, zdjęcia
Michał Kassin i Jakub Pursa wspierają związki partnerskie, fot. instagram.com/jakubidawid
Michał Kassin z chłopakiem, Jakub Pursa, film z plaży, zdjęcia
Roksana Węgiel i Michał Kassin w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF