Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Huczało o romansie. Syta w końcu powiedziała o relacji z Musiałem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.05.2024 20:05

Huczało o romansie. Syta w końcu powiedziała o relacji z Musiałem

Taniec z Gwiazdami, Maciej Musiał
fot. KAPiF

Maciej Musiał zawładnął parkietem 14. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" oraz sercami widzek. Tygodniami zazdrościły Darii Sytej, która w choreografiach umiała przemycić gorącą namiętność. Ile z tych emocji było prawdziwych? Tancerka otworzyła się na temat znajomości z aktorem. Fanki wstrzymały oddech.

Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami". Odpadł tuż przed finałem

Aktor znany z takich serialu jak m.in.: "Rodzinka.pl", "Wiedźmin" czy "1899" został jednym z uczestników wiosennej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Umiejętności tanecznych podpatrywał od mistrzyni Polski w kategorii U21 Latin oraz wicemistrzyni Polski w kategorii Dorośli Latin, Darii Syty. Dla tancerki była to pierwsza przygoda z telewizyjnym hitem.

Duet od samego początku przykuł uwagę jurorów, a przede wszystkim widzów. Za jive'a w towarzystwie mamy Macieja Musiała oraz taniec współczesny zyskali nawet maksymalną ilość punktów od Iwony Pavlović, Ewy Kasprzyk, Rafała Maseraka i Tomasza Wygody. Do finału zabrakło naprawdę niewiele.

Dziękuję produkcji, choć nie zawsze się zgadzaliśmy. Dziękuję sobie, że udało mi się zachować w tym programie siebie i że zostawiłem tu dużo emocji i fajnie jest tak żyć, że dużo się z siebie daje - ogłosił podczas pożegnania.

Maciej Musiał został wyeliminowany zaraz przed wielkim finałem, w którym wystąpi Roksana Węgiel, Maffashion oraz Anita Sokołowska. Widzowie "Tańca z Gwiazdami" zapamiętają jednak nie tylko choreografie aktora.

Ile lat ma mama Maćka Musiała? Usiądziecie z wrażenia To Anita Sokołowska chce zrobić z Kryształową Kulą. Fani będą wściekli

Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami". Emocje na parkiecie i poza nim

Od samego początku połączenie młodego aktora i pięknej tancerki wzbudzało emocje wśród internautów. Część widzów nie mogła pozbyć się wrażenia, że duet łączą naprawdę silne uczucia. W końcu choreografie przepełniały gorące pozy i bliskość. O romansie zaczęła nawiązywać nawet Paulina Sykut-Jeżyna.

Powiedziałeś wspaniale, że piękno jest w każdym z nas, w relacjach… Wy stworzyliście, mam wrażenie taką wspaniałą relację tutaj jako taneczna para i nie tylko - stwierdziła po jednym z ich występów.

Po eliminacji wyszły jednak informacje od produkcji, jakoby duet nie miał wcale tak dobrze dogadywać się poza kamerami. Występy miały być efektem profesjonalnej pracy i telewizyjnego formatu. Jaka jest jednak prawda?

Daria Syta otworzyła się na temat relacji z Maciejem Musiałem. Wiele tygodni wspólnych treningów mocno ich do siebie zbliżyło. Znajomość ma szansę na kontynuację?

Daria Syta o relacji z Maciejem Musiałem. Co ich łączy?

Bez wątpienia debiut tancerki zostanie zapamiętany na długo przez widzów. Wraz z Maciejem Musiałem była o krok od finału, a ich emocje na parkiecie elektryzowały internautów. Jak jednak wygląda ich "związek" prywatnie? Okazuje się, że Daria Syta słyszała doniesienia o ich romansie.

Śmieszne komentarze się pojawiały, takie zabawne na TikToku, Instagramie: "Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość" albo różne takie rzeczy. My z Maćkiem jesteśmy super znajomymi, super kumplami. Ja swoją miłość już mam. Dziewczyny, spokojnie, jest wasz. W programie, pokazaliśmy naszą relację i ona jest prawdziwa - lubimy się jako znajomi, przyjaciele - tłumaczyła w rozmowie z Kozaczkiem.

Kto zatem skradł serce pięknej 25-latki? Od pewnego czasu w mediach społecznościowych można zobaczyć romantyczne zdjęcia tancerki w towarzystwie polskiego siatkarza, Igora Grobelnego. Sportowiec wspiera partnerkę również za kulisami "Tańca z Gwiazdami". Fanki Macieja Musiała mogą za to odetchnąć z ulgą.

Daria Syta, Maciej Musiał, fot. KAPiF
Daria Syta i Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Daria Syta, Maciej Musiał, fot. KAPiF
Daria Syta i Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Źródło: Kozaczek