Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Mroczek buduje luksusowy dom. Skorzystał z pomocy Cichopek. Znajomy wszystko wygadał
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.05.2024 16:05

Rafał Mroczek buduje luksusowy dom. Skorzystał z pomocy Cichopek. Znajomy wszystko wygadał

Rafał Mroczek
fot. KAPiF; Instagram

Rafał Mroczek kilka dni temu wziął magiczny ślub. Teraz para przebywa na miesiącu miodowym, a w tym czasie znajoma Kasia Cichopek pomogła mu zrealizować kolejne marzenie. Aktor buduje piękną posiadłość, mamy zdjęcia.

Rafał Mroczek wziął ślub. Kim jest jego żona?

Rafał Mroczek kilka dni temu powiedział “tak” Magdalenie Czech. Para pochwaliła się zdjęciami ze ślubu w mediach społecznościowych. Panna młoda wyglądała przepięknie w białej sukni. Wybranka gwiazdora “M jak miłość” to finalistka Miss Polonia 2018 i absolwentka farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Magdalena Czech na co dzień pracuje w firmie Pfizer. Pojawiała się też w Telewizji Polskiej, jako reporterka i felietonistka programu “Studia Raban”. Ma własny kanał w serwisie YouTube: na “Idź za swoją drogą” porusza tematy związane z religią i wiarą.

Na razie świeżo upieczeni państwo młodzi wyjechali na bajkowy miesiąc miodowy. Mroczek i Czech wyjechali na wyspę Bali, gdzie relaksują się w hotelowych basenach i klubach. Tymczasem kultowy architekt wnętrz, który pracował dla Kasi Cichopek i jest też autorem studia Świata Gwiazd, pracuje nad rodzinnym gniazdkiem małżonków. Projekt będzie kosztował niemało, poniżej szczegóły.

Kim jest żona Rafała Mroczka? Możecie znać ją z anteny TVP Wideo ze ślubu Mroczka w sieci. Panna młoda zachwyca

Kultowy architekt wnętrz projektuje dom Rafała Mroczka

Jonatan Kilczewski jest uwielbianych architektem wnętrz gwiazd. Z jego usług korzystała nie tylko Katarzyna Cichopek, ale też Daria Marx. Projektant pojawia się też regularnie w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie prowadzi cykl “To jest z Polski”. Kilczewski nie mógł się doczekać, żeby pochwalić się wspaniałymi wieściami w sieci. Na Instagramie opublikował nagranie z budowanego właśnie domu Rafała Mroczka.

Właśnie kończę robić ostatnie pomiary do projektu, który właśnie zaczęliśmy robić w moim biurze – będzie to dom Rafała Mroczka i jego świeżo upieczonej żony. Już nie mogę się doczekać, kiedy pokażę wam efekty naszej pracy – cieszył się Jonatan.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z zamieszczonego przez architekta nagrania. Okazuje się też, że projekt jest bardzo ambitny, a przez to – wiąże się ogromnymi kosztami.

Rafał Mroczek buduje dom: zdjęcia

Przyszły dom Mroczka i Czech jest na razie w stanie surowym. Podczas gdy świeżo poślubieni małżonkowie wypoczywają na Bali, architekt już pracuje nad kolejnymi pomysłami. Lokum będzie miało aż trzy piętra! Kilczewski rozmawiał z portalem ShowNews i ujawnił, z jakimi kosztami wiąże się tak duży projekt.

Większość klientów, dla których projektuję wnętrza, trafia do mnie z polecenia. W tym wypadku było podobnie. Rafał widział wnętrza, które projektowałem Kasi Cichopek i to właśnie z jej polecenia do mnie trafił – wyznał Jonatan.

Projektant przyznaje, że obecnie bardzo podrożały materiały budowlane, a dom Rafała ma powierzchnię kilkuset metrów kwadratowych. Dlatego koszty takiego przedsięwzięcia będą niemałe: minimum 4000 złotych za metr kwadratowy!

Obecnie materiały budowlane oraz do wykończenia wnętrza dość mocno podrożały. Chcąc wykończyć kilkuset metrowy dom te koszty robią się już dość spore. Ogólnie trzeba obecnie założyć, że na wykończenie domu pod klucz (od stanu deweloperskiego) trzeba przeznaczyć minimum 4000zł na 1m2, a chcąc uzyskać wysoki standard wykończenia ta kwota jest dwukrotna – ujawnił Kilczewski.

Spodziewaliście się, że Mroczek i Czech będą mieszkać w takich luksusach?

Rafał Mroczek, budowa domu, Jonatan Kilczewski, zdjęcia
Jonatan Kilczewski projektuje dom Rafała Mroczka, fot. instagram.com/jonatankilczewski
Rafał Mroczek, żona Magdalena Czech, ślub, budowa domu, Jonatan Kilczewski projektuje
Rafał Mroczek i żona Magdalena Czech, fot. instagram.com/ritualsfoto

Źródło: ShowNews