Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Mroczek właśnie wziął ślub, a Marcin? Kim jest jego żona?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.05.2024 20:07

Rafał Mroczek właśnie wziął ślub, a Marcin? Kim jest jego żona?

Żona Marcina Mroczka
fot. KAPiF/Instagram

Nagle głośno zaczęło być o trzymanym w tajemnicy ślubie Rafała Mroczka. Nie wszyscy wiedzą, że jego brat Marcin od dobrych kilku lat jest szczęśliwie żonaty. Kim jest jego wybranka?

Rafał Mroczek wziął ślub

Od rana media rozbrzmiewają plotkami na temat ślubu Rafała Mroczka, znanego aktora z serialu "M jak Miłość". Aktor zaskoczył wszystkich, organizując ceremonię ślubną w tajemnicy, podczas której składał przysięgę swojej ukochanej, pięknej Magdalenie.  

Już od samego rana Rafał Mroczek opublikował na swoim profilu Instastory zdjęcie dłoni swojej oraz swojej wybranki, na których lśniły się nowo narzucone obrączki. Ta niespodziewana wiadomość o ślubie aktora wzbudziła ogromne zainteresowanie i wzruszenie wśród fanów oraz mediów.    

Przyjmij dziś to, co mam - brzmi napis dołączony do zdjęcia.  

Jakiś czas później podzielił się również filmem z tej uroczystości.

Z kim natomiast związany jest Marcin Mroczek, brak bliźniak Rafała?

Marcin Mroczek dziękuje fanom. Zamieścił wzruszające pożegnanie. "Dziękuję wszystkim" Marcin Mroczek pokazał TWARZE ślicznych synów. Młodszy to jego kopia

Kariera Marcina Mroczka

Marcin Mroczek to jedna z najbardziej znanych twarzy w polskim świecie aktorskim. Jego postać, Piotr Zduński, w serialu "M jak Miłość", stała się ikoną dla fanów, którzy śledzą przygody tego bohatera od ponad dwóch dekad. To dzięki tej roli Mroczek zdobył ogromną popularność i uznanie wśród widzów. 

Jednak jego talent nie ogranicza się tylko do telewizji. Marcin Mroczek jest również związany z teatrem, gdzie także odnosi wielkie sukcesy. Jego występy na scenie są uwielbiane przez fanów, a bilety na spektakle, w których bierze udział, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i szybko się wyprzedają. Dzięki swej wszechstronności i profesjonalizmowi Mroczek zyskał status jednego z najbardziej cenionych aktorów w Polsce.

Jak wygląda jego życie prywatne?

Kim jest żona Marcina Mroczka?

Od prawie dziesięciu lat Marcin Mroczek jest szczęśliwym małżonkiem tajemniczej Marleny Muranowicz. 

Marlena Muranowicz to absolwentka dziennikarstwa i europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat kariery była znaną modelką, miała także swoje występy w teledyskach i zagrała niewielką rolę w polskim serialu "Szpilki na Giewoncie". 

Jednakże na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym. Marlena Muranowicz jest agentką swojego męża i prowadzi własną agencję hostess. Ponadto aktywnie działa w mediach społecznościowych, angażując się w różnego rodzaju projekty.

Para doczekała się dwóch synów Ignacego oraz Kacpra. Chłopcy często goszczą na profilu swojego taty. To dwóch blond małych przystojniaków. 

Żona Marcina Mroczka, fot. Instagram
Żona Marcina Mroczka, fot. Instagram
Żona Marcina Mroczka, fot. Instagram
Żona Marcina Mroczka, fot. Instagram