Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest żona Rafała Mroczka? Możecie znać ją z anteny TVP
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.05.2024 14:16

Kim jest żona Rafała Mroczka? Możecie znać ją z anteny TVP

Rafał Mroczek
fot. Instagram

Gwiazdor serialu “M jak miłość", Rafał Mroczek, mocno zaskoczył opinię publiczną i pochwalił się informacją, że zawarł związek małżeński. Kim jest jego żona?

Rafał Mroczek: kariera w telewizji

Rafał Mroczek w wieku 18 lat zadebiutował w serialu rolą Pawła Zduńskiego “M jak miłość”. Produkcja od lat utrzymuje tytuł ulubionego serialu Polaków i osiąga wysokie wyniki oglądalności. Format był początkiem kariery dla Rafała, jego brata bliźniaka Marina, czy Katarzyny Cichopek. Mroczek nie ukończył jednak szkoły teatralnej i wybrał studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku budownictwo.

W swojej karierze, jako aktor wystąpił jeszcze w “Pierwszej miłości". Rafał Mroczek był także uczestnikiem kilku programów rozrywkowych. W 2006 roku w parze z Anetą Piotrowską wygrał 3. odsłonę show “Taniec z gwiazdami”. Doszedł też do finału w “Gwiazdy tańczą na lodzie: praz w ”Dance Dance Dance". 

Rafał Mroczek już tak nie wygląda, poddał się operacji plastycznej. Pochwalił się efektami Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Rafał Mroczek ożenił się

Rafał Mroczek nie należy do grona aktywnych osób na Instagramie, jeśli chodzi o życie prywatne. W niedzielę 12 maja aktor zaskoczył internautów relacją na InstaStories, z której wynika, iż w ten weekend zawarł on związek małżeński. Zamieszczona fotografia przedstawia dłonie nowożeńców, a na nich obrączki ślubne. 

Przyjmij dziś to, co mam - dodał do fotografii. 

Do tej pory nie było wiele wiadomo na temat życia uczuciowego Rafała Mroczka. Serialowy Paweł Zduński z “M jak Miłość” doczekał się córki Zosi, która przyszła na świat w 2016 roku ze związku z Justyną Skrzyszewską. Para tworzyła związek przez ponad trzynaście lat. Jednak w 2019 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Co wiemy o jego nowej wybrance? Sprawdźcie poniżej.

Kim jest Magdalena Czech, żona Rafała Mroczka?

Serce Rafała Mroczka zdobyła Magdalena Czech, finalistka konkursu Miss Polonia 2018. Ukończyła ona Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie studiowała w latach 2014-2020, na kierunku farmacja. Żona Rafała Mroczka uzyskała tytuł magistra i dziś pracuje w firmie Pfizer. Obejmuje ona stanowisko Safety Data Management Specialist. Była również reporterką i felietonistką w programie “Studio Raban” Telewizji Polskiej. 

Czech prowadzi własny kanał na platformie YouTube “Idź za swoją siłą”, gdzie publikuje rozmowy, dotyczącej wiary, religii i Boga. W ramach tego projektu na początku tego roku odbyła się konferencja w Warszawie prowadzona przez żonę Rafała Mroczka, pod tym samym tytułem. Magdalena Czech nie ukrywa, że wiara odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu, co połączyło ją z aktorem. Wiadomo, że para uczestniczyła wspólnie w pielgrzymce. Pasją finalistki “Miss Polonia” są także podróże, aktywność fizyczna jak np. surfing. Miłość do sportu wodnego również łączy ją i męża. 

Najlepsze życzenia na nowej drodze życia od redakcji Świata Gwiazd!

Rafał Mroczek wziął ślub, fot. Instagram
Rafał Mroczek wziął ślub, fot. Instagram
Magdalena Czech, fot. Instagram
Magdalena Czech, fot. Instagram
Rafał Mroczek poinformował o zakończeniu zdjęć na planie "M jak miłość"
M jak miłość
M jak miłość
Rafał Mroczek przekazał swoim fanom bardzo smutną wiadomość. Właśnie zakończyły się zdjęcia do M jak miłość. Nowe odcinki wrócą dopiero późną jesienią. Aktor niechcący zdradził też, co może wydarzyć się w nowej serii. Rafał Mroczek gra w M jak miłość od samego początku. Wciela się w rolę Pawła Zduńskiego. Ostatnio na swoim Instagramie aktor przekazał swoim fanom smutną wiadomość. Okazuje się, że właśnie zakończyły się zdjęcia do Emki. Rafał Mroczek gra w M jak miłość od samego początku. Paweł Zduński jest już stałą postacią w serialu, bez której nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie dalszych odcinków. Teraz aktor za pośrednictwem social mediów poinformował widzów, że zdjęcia właśnie dobiegły końca.
Czytaj dalej
Jacek Kurski chce w TVP zrobić własną wersję "Tańca z gwiazdami"
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Jacek Kurski planował realizację nowego tanecznego showW roli czołowych gwiazd programu widział Kasię Cichopek i jej małżonkaOstatnio w sieci huczało od plotek dotyczących odejścia aktorki z “M jak Miłość”Kasia Cichopek od wielu lat podbija serca rodaków rolą Kingi w hitowym serialu Telewizji Polskiej “M jak Miłość”. Niezawodowa aktorka została z rodziną Mostowiaków na stałe, wychodząc za serialowego Piotra Zduńskiego (Rafał Mroczek), co otworzyło jej drzwi do udziału w kolejnych udanych telewizyjnych projektach. I tak Kasia Cichopek pojawiła się w studiu “Tańca z gwiazdami”, gdzie poznała przyszłego, prawdziwego męża - Marcina Hakiela. Fani aktorki doskonale wiedzą, że w tym związku nie brakuje miłości do tańca. Świetnie zdaje sobie z tego sprawę także Jacek Kurski, który snuje wobec tego duetu tajne plany.
Czytaj dalej