Kasia Cichopek Żródło: Wywiad z Kasią Cichopek z grudnia 2018 roku; screen youtube.com/przeAmbitniPL

Jacek Kurski chce w TVP zrobić własną wersję "Tańca z gwiazdami"

29 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Niewykluczone, że Kasia Cichopek stanie przed kolejną zawodową szansą. Media dotarły do informacji na temat planów prezesa TVP. Jacek Kurski miał zamiar powołać do życia nowy, roztańczony format. Być może już niebawem gwiazda “M jak Miłość” znów przemówi do tysięcy widzów swymi tanecznymi występami.

  • Jacek Kurski planował realizację nowego tanecznego show
  • W roli czołowych gwiazd programu widział Kasię Cichopek i jej małżonka
  • Ostatnio w sieci huczało od plotek dotyczących odejścia aktorki z “M jak Miłość”

Kasia Cichopek od wielu lat podbija serca rodaków rolą Kingi w hitowym serialu Telewizji Polskiej “M jak Miłość”. Niezawodowa aktorka została z rodziną Mostowiaków na stałe, wychodząc za serialowego Piotra Zduńskiego (Rafał Mroczek), co otworzyło jej drzwi do udziału w kolejnych udanych telewizyjnych projektach. I tak Kasia Cichopek pojawiła się w studiu “Tańca z gwiazdami”, gdzie poznała przyszłego, prawdziwego męża - Marcina Hakiela. Fani aktorki doskonale wiedzą, że w tym związku nie brakuje miłości do tańca. Świetnie zdaje sobie z tego sprawę także Jacek Kurski, który snuje wobec tego duetu tajne plany.

Kasia Cichopek gwiazdą nowego tanecznego show?

Nic dziwnego, że to właśnie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zaświtali jako pierwszy wybór Jacka Kurskiego, który, jak donoszą media, miał zacierać ręce przed realizacją nowego show. W sieci pojawiły się plotki dotyczące projektu, nad jakim dumał prezes TVP jeszcze przed pandemią COVID-19.

Choć obecnie produkcja jest zawieszona, jeszcze niedawno Jacek Kurski planował produkcję nowego roztańczonego show TVP. Formułą program miałby przypominać znany i lubiany “Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie należałoby zatem zgromadzić tych, którzy potrafią popisać się tańcem.

Wieści miał przekazywać informator serwisu Pomponik, osoba ze środowiska TVP. Okazuje się, że w centrum programu prezes TVP widział same gwiazdorskie pary. Naturalnie z powodu nagłego pojawienia się epidemii koronawirusa w Polsce plany nie doszły do skutku, a sama wizja show aż dotąd pozostawała tajemnicą.

Wzruszające zdjęcie z dzieciństwa braci KrólikowskichWzruszające zdjęcie z dzieciństwa braci KrólikowskichCzytaj dalej

- Prezes liczył, że w wiosennej ramówce uda się odpalić format podobny do "Tańca z gwiazdami", w którym na parkiecie miały rywalizować gwiazdorskie pary. Profesjonalni tancerze i tancerki nadzorowałyby tylko próby i przygotowania. Pandemia i liczne obostrzenia wstrzymały te plany - przekazuje informator portalu.

Nie trudno się dziwić, iż w roli czołowych gwiazdorskich par tanecznych programu prezes TVP miał widzieć właśnie Kasię Cichopek i Marcina Hakiela. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają w swym tanecznym CV pewne niebagatelne sukcesy - ich duet reprezentował Polskę w 1. Konkursie Tańca Eurowizji i zwyciężył w 2. edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Fanom energetycznych pląsów gwiazd na scenie nie pozostaje nic innego, jak niecierpliwie wyczekiwać kolejnych wieści w tej sprawie.

Serialowa “Kinga” odchodzi z “M jak Miłość”?

Niedawno na oficjalnym profilu Kasi Cichopek na Instagramie ukazał się post, który wielu fanom serialu “M jak Miłość” wydał się nadzwyczaj niepokojący. Aktorka opublikowała zdjęcie w towarzystwie kolegów i koleżanek z planu. Choć pozujące do obiektywu osoby miały radosne miny, sam wpis wzbudził niepokój wśród internautów. Obawiano się, iż Kasia Cichopek odchodzi z "M jak Miłość".

- Rodzinka jak z obrazka. Mój ostatni dzień zdjęciowy… przed przerwą. Do zobaczenia za miesiąc, na planie M jak miłość, a przed telewizorami widzimy się normalnie w poniedziałki i we wtorki - czytamy w social mediach.

Niektórzy prawdopodobnie zaniepokoili się pierwszą częścią notki i pominęli jej dalszą część, dochodząc do niewłaściwych wniosków. Kasia Cichopek nie kończy przygody z “M jak Miłość”. Można rzec, iż aktorka wybiera się jedynie na urlop, o czym produkcja informowała już jakiś czas temu. Ekipa wstrzymała zdjęcia z powodu zagrożenia wywołanego nowym koronawirusem (więcej >tutaj<).

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Instagram, Superseriale

Następny artykuł