Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę. Z jej mamą był 13 lat
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.05.2024 22:22

Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę. Z jej mamą był 13 lat

Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę
fot. Instagram

Media dziś obiegła wieść o ślubie Rafała Mroczka. Nie wszyscy wiedzą, że ma już kilkuletnią córkę z poprzednią partnerką. Byli razem ponad dekadę. 

Kariera Rafała Mroczka

Rafał Mroczek, urodzony w 1982 roku w Siedlcach, to doświadczony aktor, który od 2000 roku wciela się w postać Pawła Zduńskiego w popularnym serialu "M jak Miłość", gdzie występuje u boku swojego brata bliźniaka, Marcina. Pomimo aktorskiej kariery, Mroczek ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku budownictwo. Oprócz "M jak Miłość" pojawił się także w innym serialu - "Pierwsza Miłość" na kanale Polsat, gdzie zagrał aspiranta Olafa Wieczorka.  

W 2006 roku Mroczek wraz z taneczną partnerką, Anetą Piotrowską, zwyciężył 3. edycję programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami" na antenie TVN, zdobywając Kryształową Kulę. Ponadto brał udział w "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie zajął drugie miejsce z Anną Kowalską. W 2020 roku pojawił się w programie "Dance Dance Dance" razem z Przemysławem Cypriańskim, zajmując trzecie miejsce.  

Mimo sukcesów zawodowych, życie osobiste Mroczka pozostaje raczej prywatne. Teraz jednak wyszło na jaw, że wziął sekretny ślub.

Kim jest żona Rafała Mroczka? Możecie znać ją z anteny TVP Rafał Mroczek wziął sekretny ślub. Nie chwalił się nawet, że jest w związku

Rafał Mroczek wziął ślub

Rafał Mroczek to osoba zazwyczaj dyskretna w kwestiach swojego życia prywatnego na Instagramie. Zaskoczył jednak fanów w niedzielę, 12 maja, udostępniając relację na InstaStories. Z relacji wynika, że w ten weekend zawarł związek małżeński. Opublikowane zdjęcie przedstawia dłonie nowożeńców, na których widnieją obrączki ślubne.

Przyjmij dziś to, co mam - dodał do fotografii. 

Magdalena Czech, finalistka konkursu Miss Polonia 2018, stała się wybranką serca Rafała Mroczka. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, zdobywając dyplom farmaceutyki w latach 2014-2020. Aktualnie pracuje jako specjalista ds. zarządzania danymi dotyczącymi bezpieczeństwa w firmie Pfizer. Oprócz kariery zawodowej prowadziła również reportaże i felietony w programie "Studio Raban" Telewizji Polskiej.  

Magdalena jest także aktywną twórczynią na platformie YouTube, gdzie prowadzi kanał o nazwie "Idź za swoją siłą", zajmujący się tematami związanymi z wiarą, religią i duchowością. W ramach tego projektu zorganizowała konferencję w Warszawie, która odbyła się na początku bieżącego roku. 

Jej głęboka wiara w Boga odegrała istotną rolę w połączeniu z Rafałem Mroczkiem, z którym wspólnie wybrali się nawet na pielgrzymkę.  

Poza zainteresowaniami duchowymi Magdalena pasjonuje się podróżami i aktywnością fizyczną, w tym surfingiem. Miłość do sportu wodnego jest jednym z wielu wspólnych zainteresowań, które łączą ją z jej mężem.

Ciekawym faktem jest to, że z innego związku Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę.

Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę

Rafał Mroczek dotychczas starannie ukrywał swoją córkę przed światem, dbając o jej prywatność. Jednakże Zosia, która ma już prawie 8 lat, w tamtym roku razem z ojcem spędzała wakacje na pustyni, a dumny tata postanowił podzielić się tą przygodą z fanami!  

Na oficjalnym profilu Rafała Mroczka możemy zobaczyć zdjęcia, na których gwiazdor serialu "M jak miłość" podróżuje po piaszczystych bezdrożach na wielbłądach razem z córką! Zosia nie tylko bierze udział w egzotycznej przygodzie, ale również bawi się doskonale, tańcząc nad basenem i podziwiając widoki z okna samolotu.  

Matką Zosi, córki znanego aktora, jest Joanna Skrzyszewska. Rafał Mroczek poznał Joannę w 2007 roku, gdy miała ona 15 lat i uczestniczyła w konkursie Miss Polski Nastolatek. Ich córka, Zosia, przyszła na świat w październiku 2016 roku, a para, mimo zaręczyn podczas romantycznych wakacji w Meksyku, zdecydowała się rozstać po 13 latach związku.

Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę, fot. Instagram
Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę, fot. Instagram
Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę, fot. Instagram
Rafał Mroczek ma 8-letnią córkę, fot. Instagram