Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Mroczek wziął sekretny ślub. Nie chwalił się nawet, że jest w związku
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.05.2024 12:59

Rafał Mroczek wziął sekretny ślub. Nie chwalił się nawet, że jest w związku

Rafał Mroczek wziął ślub
fot. Instagram

Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł Zduński w “M jak miłość”, pochwalił się w mediach społecznościowych, że wziął ślub! Do tej pory nie potwierdzali z partnerką łączącej ich relacji. Zdjęcia z ceremonii trafiły do sieci.

"M jak miłość" - uwielbiany serial w TVP

Serial “M jak Miłość” zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2000 roku. Od tego czasu nieprzerwanie cieszy się sympatią Polaków i utrzymuje miano najpopularniejszej produkcji w naszym kraju i bije rekordy popularności. W sadze o rodzie Mostowiaków wystąpiło wiele znanych aktorów, którzy już wtedy mieli wyrobione nazwisko w branży aktorskiej. Mowa o Teresie Lipowskiej, Witoldzie Pyrkoszu, Małgorzacie Kożuchowskiej, Emilu Karewiczu, czy Agnieszcze Fitkau-Perepeczko. 

Plan produkcji był także miejscem, w którym wielu artystów zaczynało swoje kroki w aktorstwie. Przykładem jest Katarzyna Cichopek oraz bracia Mroczek, którzy do dzisiaj występują w “M jak Miłość".

Rafał Mroczek już tak nie wygląda, poddał się operacji plastycznej. Pochwalił się efektami Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Rafał Mroczek w mediach

Rafał Mroczek urodził się w 1982 roku w Siedlcach. Jest on aktorem zawodowym, a od 2000 roku gra postać Pawła Zduńskiego w serialu “M jak Miłość". Na planie występuje wraz z bratem bliźniakiem, Marcinem. Mroczek ukończył studia wyższe na Politechnice Warszawskiej na kierunku budownictwo. Miał okazję zagrać w innej telewizyjnej produkcji - “Pierwsza Miłość”, emitowanej na kanale Polsat. W serialu wcielił się  w postać aspiranta, Olafa Wieczorka. 

Gwiazdor “M jak miłość" w 2006 roku wystąpił w programie rozrywkowym stacji telewizyjnej TVN “Taniec z gwiazdami”. Wraz z taneczną partnerką, Anetą Piotrowską zwyciężyli 3. edycję show i sięgnęli po Kryształową Kulę. Brał również udział w formacie “Gwiazdy tańczą na lodzie”, gdzie z Anną Kowalską zajęli drugie miejsce.  W 2020 roku wystąpił wraz z Przemysławem Cypriańskim w programie “Dance Dance Dance”. Panowie zajęli trzeci miejsce. 

Prywatnie Mroczek ma córkę, Zosię, której doczekał się ze związku z Joanną Skrzyszewską. 

Rafał Mroczek wziął ślub

Rafał Mroczek na co dzień nie jest zbyt aktywną osobą w mediach społecznościowych i rzadko udostępnia szczegóły swojego życia prywatnego. W ten weekend aktor zrobił jednak wyjątek i pochwalił się informacją, że jest już po ślubie. Mroczek zamieścił na InstaStories zdjęcie dłoni swojej i wybranki, na których dostrzegalne są obrączki ślubne. 

Przyjmij dziś to, co mam - brzmi napis dołączony do zdjęcia. 

Nie jest tajemnicą, że świadkiem na ślubie był brat bliźniak Rafała, Marcin Mroczek, który pochwalił się zdjęciem z dnia ślubu na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.
 

Żoną gwiazdy “M jak Miłość została finalistka Miss Polonia z 2018 roku, Magdalena Czech. Pierwsze doniesienia o ich związku pojawiły się w 2022 roku. Para brała udział a tej samej akcji charytatywnej, a potem dodawali na swoje profile te same kadry z różnych miejsc. Para jednak nie zdecydowała się na oficjalne potwierdzenie łączącej ich relacji, aż do niedzieli 12 maja, kiedy to podzieli się wiadomością, że zawarli związek małżeński. 

Redakcja Świata Gwiazd składa nowożeńcom najlepsze życzenia na nowej drodze życia!

Rafał Mroczek wziął ślub, fot. Instagram
Rafał Mroczek wziął ślub, fot. Instagram
Rafał Mroczek wziął ślub, fot. Instagram
Rafał Mroczek wziął ślub, fot. Instagram
Rafał Mroczek poinformował o zakończeniu zdjęć na planie "M jak miłość"
M jak miłość
M jak miłość
Rafał Mroczek przekazał swoim fanom bardzo smutną wiadomość. Właśnie zakończyły się zdjęcia do M jak miłość. Nowe odcinki wrócą dopiero późną jesienią. Aktor niechcący zdradził też, co może wydarzyć się w nowej serii. Rafał Mroczek gra w M jak miłość od samego początku. Wciela się w rolę Pawła Zduńskiego. Ostatnio na swoim Instagramie aktor przekazał swoim fanom smutną wiadomość. Okazuje się, że właśnie zakończyły się zdjęcia do Emki. Rafał Mroczek gra w M jak miłość od samego początku. Paweł Zduński jest już stałą postacią w serialu, bez której nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie dalszych odcinków. Teraz aktor za pośrednictwem social mediów poinformował widzów, że zdjęcia właśnie dobiegły końca.
Czytaj dalej
Jacek Kurski chce w TVP zrobić własną wersję "Tańca z gwiazdami"
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Jacek Kurski planował realizację nowego tanecznego showW roli czołowych gwiazd programu widział Kasię Cichopek i jej małżonkaOstatnio w sieci huczało od plotek dotyczących odejścia aktorki z “M jak Miłość”Kasia Cichopek od wielu lat podbija serca rodaków rolą Kingi w hitowym serialu Telewizji Polskiej “M jak Miłość”. Niezawodowa aktorka została z rodziną Mostowiaków na stałe, wychodząc za serialowego Piotra Zduńskiego (Rafał Mroczek), co otworzyło jej drzwi do udziału w kolejnych udanych telewizyjnych projektach. I tak Kasia Cichopek pojawiła się w studiu “Tańca z gwiazdami”, gdzie poznała przyszłego, prawdziwego męża - Marcina Hakiela. Fani aktorki doskonale wiedzą, że w tym związku nie brakuje miłości do tańca. Świetnie zdaje sobie z tego sprawę także Jacek Kurski, który snuje wobec tego duetu tajne plany.
Czytaj dalej