Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To on był pierwszym mężem Kasi Skrzyneckiej. Rozstali się z hukiem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.05.2024 15:44

To on był pierwszym mężem Kasi Skrzyneckiej. Rozstali się z hukiem

Katarzyna Skrzynecka
fot. KAPiF

Kasia Skrzynecka dziś jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Marcinem Łopuckim. Aktorka ma za sobą jednak bolesny rozwód. Kim jest jej pierwszy mąż?

Związek Kasi Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Katarzyna Skrzynecka w 2009 roku poślubiła trenera personalnego, Marcina Łopuckiego. Początkowo ten związek był szeroko komentowany, gdyż aktorka jest o cztery lata starsza od swojego małżonka. Trzy alta po sformalizowaniu związku para powitała na świecie córkę, której nadali nietypowe imię - Alikia Ilia. Łopucki ma także córkę z poprzedniego związku, Paulę.

Para uchodzi za jedną z najbardziej lubianych par w show-biznesie. Fani na Instagramie darzy ich sympatią za poczucie humoru i dystans do siebie. Małżeństwo wspiera się nawzajem w różnych projektach. Tej wiosny Marcin Łopucki zwyciężył program stacji TVN “Czas na show. Drag Me Out”, a Kasia Skrzynecka była jedną z uczestniczek 20. edycji programu ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi".  Artystka ma jednak za sobą bolesny rozwód. 

Opublikowano nieoczekiwane wieści o starszej córce Kasi Skrzyneckiej. Jest wściekła. "Mówimy stanowcze NIE" Były partner zgotował Kasi Skrzyneckiej koszmar. Przez niego wylądowała w szpitalu

Rozwód Kasi Skrzyneckiej

Na początku lat 2000. Skrzynecka była związana z Feridem Lakhdarem, który jednak złamał jej serce. Aktorka przez jakiś czas zbierała się po zawodzie miłosnym. Jednak w 2003 roku stanęła na ślubnym kobiercu ze Zbigniewem Urbańskim. Para zdecydowała się na ślub kościelny. 

W tamtym czasie małżonkowie chętnie pokazywali się na salonach i ściankach, nie szczędzili też sobie czułości przed aparatami fotografów. Jednak po jakimś czasie w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje, że w związku pary nie dzieje się najlepiej. Po trzech latach od ślubu Katarzyna Skrzynecka oficjalnie potwierdziła, że rozwodzi się z Urbańskim. Jej oświadczenie było pełne żalu.

W niczym nie zawiodłam ani jako żona, ani jako przyjaciel. Nigdy nie zaniedbałam naszego związku, uczuć, wspólnego domu ani czasu dla rodziny. Widać, Zbyszek znalazł powody, dla których nie czuł się w tej rodzinie szczęśliwy. Nie było mi dane ich jasno poznać - powiedziała w rozmowie z “Faktem”. 

Rozwód aktorki został przeprowadzony w 2007 roku, jednak na rozwód kościelny musiała poczekać do 2015 roku.

Kim jest pierwszy mąż Skrzyneckiej?

Zbigniew Urbański to pierwszy mąż aktorki, Kasi Skrzyneckiej. W czasie związku z artystką był on komisarzem Komendy Głównej Policji. Jakiś czas po rozwodzie cywilnym pary, Skrzynecka wracała do przyczyn rozpadu ich małżeństwa. Aktorka zasugerowała, że mogło dojść do niewierności ze strony Urbańskiego. 

Na etapie, kiedy byliśmy małżeństwem, Zbyszek cały czas twierdził, że nie, a ja wierzyłam, chociaż miałam różne przesłanki z różnych stron. Partnerka mojego męża od dawna sama o tym mówiła, ona tego nie kryła i rozmawiała o tym oficjalnie z wieloma osobami z naszej wspólnej pracy, bo obie pracowałyśmy w TVN. W związku z czym, to była rzecz powszechnie wiadoma wszystkim, tylko nie mnie  - opowiadała. 

Mężczyzna zaprzeczył słowom byłej żony. Zbigniew Urbański również ułożył sobie życie na nowo. Doczekał się dwóch córek z Katarzyną Gawrońską, którą poślubił w 2019 roku. Pierwszy mąż Kasi Skrzyneckiej dziś nie pracuje już w policji. Aktualnie jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym w branży technologicznej. Kilka lat temu był prowadzącym programu “Gadżet” w TVN Turbo.

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański, fot. KAPiF
Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański, fot. KAPiF
Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański, fot. KAPiF
Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański, fot. KAPiF