Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Skrzynecka boleśnie przeżyła zdradę pierwszego męża. Teraz ujawnia kulisy małżeństwa z Marcinem Łopuckim
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2024 09:40

Katarzyna Skrzynecka boleśnie przeżyła zdradę pierwszego męża. Teraz ujawnia kulisy małżeństwa z Marcinem Łopuckim

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka boleśnie przeżyła zdradę, fot. KAPiF

Katarzyna Skrzynecka nie często otwiera się na prywatne tematy. Zdrada i rozstanie to jeden z najboleśniejszych momentów w życiu. Jak sobie z tym poradziła?

Kto był pierwszym mężem Katarzyny Skrzyneckiej?

Gwiazda po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanęła w 2003 roku wraz ze Zbigniewem Urbańskim. Para zaledwie po kilku miesiącach znajomości powiedziała sobie "tak". Szybka formalizacja związku okazała się zwodnicza.

Katarzyna Skrzynecka już po trzech latach potwierdziła medialne doniesienia o rozstaniu. W oświadczeniu dla "Faktów" wyjaśniała, że finał ich relacji mógł być spowodowany decyzją męża. Ona sama zapewniała, że pozostawała oddana ukochanemu.

W niczym nie zawiodłam ani jako żona, ani jako przyjaciel. Nigdy nie zaniedbałam naszego związku, uczuć, wspólnego domu ani czasu dla rodziny. Widać, Zbyszek znalazł powody, dla których nie czuł się w tej rodzinie szczęśliwy. Nie było mi dane ich jasno poznać - przekazała.

Ostatecznie do rozwodu doszło w 2007 roku. Nawet wtedy jednak nie były znane dokładne przyczyny rozpadu małżeństwa. Katarzyna Skrzynecka dopiero po latach całkowicie otworzyła się na ten temat. O co podejrzewała męża?

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka boleśnie przeżyła zdradę, fot. KAPiF
Kasia Skrzynecka w lateksie na ramówce Polsatu. Uwagę kradną buty... Czy aby dobrze je dobrała? Fani wściekli na Skrzynecką i Gąsowskiego. Zarzucili im brak honoru. Rozpętała się prawdziwa burza

Katarzyna Skrzynecka przeżyła bolesną zdradę

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem z 2012 roku Katarzyna Skrzynecka wspomniała o niewierności męża. Zbigniew Urbański miał mieć romans z kobietą, która, tak jak i ona, pracowała w TVN.

Partnerka mojego męża od dawna sama o tym mówiła, ona tego nie kryła i rozmawiała o tym oficjalnie z wieloma osobami z naszej wspólnej pracy, bo obie pracowałyśmy w TVN. W związku z czym, to była rzecz powszechnie wiadoma wszystkim, tylko nie mnie - wyznała po rozwodzie.

Były partner aktorki zaprzeczał takim doniesieniom. Ostatecznie drogi duetu rozeszły się w 2015 roku, kiedy to doszło do unieważnienia ich kościelnego ślubu. Katarzyna Skrzynecka ponownie zaufała mężczyźnie. Jak wygląda jej obecny związek?

Katarzyna Skrzynecka o kulisach związku z Marcinem Łopuckim

Po bolesnych doświadczeniach gwiazda ponownie znalazła szczęście u boku Marcina Łopuckiego. Duet wziął ślub w 2009 roku i wychowuje dwie córki (w tym z poprzedniego związku kulturysty). W jaki sposób tym razem udało się stworzyć zgodną relację? Katarzyna Skrzynecka podkreśla, że ich fundamentem jest przyjaźń, zaufanie i wzajemny szacunek.

Każdy kieruje się swoim własnym sercem i szacunkiem wobec związku, bo to jest chyba najważniejsze. My jesteśmy szczęściarzami, którym udało się spotkać w życiu i w miłości w przyjaźni jednocześnie, bo jesteśmy ludźmi, którzy bardzo mocno się kochają, bardzo się szanują, ale są dla siebie również od samego początku mega serdecznymi, oddanymi wiernymi przyjaciółmi i myślę, że to jest taki bardzo cenny i szlachetny filar, o który w małżeństwie zawsze warto dbać - zdradziła.

Duet chętnie pokazuje w mediach społecznościowych kulisy relacji. Po ciężkich perypetiach Katarzyna Skrzynecka odnalazła miłość i wsparcie.

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka boleśnie przeżyła zdradę, fot. KAPiF
Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka boleśnie przeżyła zdradę, fot. KAPiF

Źródło: Viva!, Shownews.pl