Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie i Kevin rozesłali zaproszenia na ślub. Goście wygadali się na temat szczegółów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.04.2024 20:43

Roxie i Kevin rozesłali zaproszenia na ślub. Goście wygadali się na temat szczegółów

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
fot. KAPiF

Roksana Węgiel w 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami" błyszczała na parkiecie w towarzystwie Kevina Mgleja. Gołym okiem widać łączące ich uczucie, a teraz pojawiły się szczegóły o planowanym ślubie. Zakochani rozsyłają już zaproszenia! Ceremonia odbędzie się szybciej, niż się spodziewano.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej - związek

Duet zaczął wspólnie pracować nad albumem piosenkarki "13+5", ale szybko okazało się, że znajomość przerodziła się w poważny związek. Swoją relację ujawnili niedługo po 18. urodzinach wokalistki, a dziś są już na ostatniej prostej do sformalizowania związku.

Na ich drodze nie brak jednak wybojów, o których huczy w internecie. Najwięcej mówi się obecnie o Kevinie Mgleju w kontekście jego zawodowej przeszłości oraz byłej partnerki. Mężczyzna z aktorką, Malwiną Dubowską, doczekał się syna, Williama. Chłopiec sporadycznie pojawia się w mediach społecznościowych producenta muzycznego.

Każdą wolną chwilę spędza jednak z ukochaną, Roksaną Węgiel. Niedawno miał okazję na własnej skórze przekonać się o jej doświadczeniach z programem "Taniec z Gwiazdami". Emocje, które między nimi wybuchają, było widać gołym okiem.

Tak Roxie i Kevin zachowywali się za kulisami "TzG". Nie mogli oderwać od siebie rąk. Tego nie pokazały kamery Kevin Mglej? Tego o nim nie wiecie. Nieznane fakty z życia ukochanego Roxie Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują ślub. Doniesienia rozgrzały internautów

Jeszcze niedawno internet płonął od doniesień o sformalizowaniu związku piosenkarki i producenta muzycznego. Wiele wskazywało na to, że duet jest już po ślubie cywilnym. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie zakochanych z obrączką znajdującym się na serdecznym palcu Kevina, a w rejestrze CEIDG zmieniono nazwisko gwiazdy na Roksana Węgiel-Mglej.

Ostatni odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" udowodnił za to, że zakochani nie czują żadnego skrępowania w okazywaniu sobie uczuć, nawet przed fotografami. Za kulisami nie mogli oderwać od siebie rąk.

Emocje podgrzewały także doniesienia od informatora portalu Party, który ujawniał, że para ma urządzić ślub kościelny jeszcze w czasie tegorocznych wakacji. Przygotowania miały zostać podporządkowane występom Roksany Węgiel w hicie Polsatu.

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału Tańca z Gwiazdami, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy - twierdziła osoba z otoczenia pary.

Teraz jednak na jaw wychodzą zupełnie nowe szczegóły. Uroczystość pary ma odbyć się zdecydowanie wcześniej. Szczegóły poniżej.

Internautka zdradziła szczegóły ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Sprawa związku piosenkarki i producenta budzi wiele emocji. Faktem jest, że Roksana Węgiel chciałaby zachować szczegóły ślubu jak najdłużej w tajemnicy. W tym celu zakochani zrezygnowaliby z uroczystości w stolicy, by nie przykuwać zbytnio uwagi.

Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Wygląda jednak na to, że ceremonia odbędzie się szybciej, niż się spodziewano. Dotarliśmy do informacji na temat zaproszeń ślubnych Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Internauci zawiadamiają, że do ślubu dojdzie już w czerwcu. Z uwagi na uszanowanie prywatności pary nie zdradzono jednak dokładnej daty.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Ujawniono nowe szczegóły w sprawie ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, fot. Facebook
Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Ujawniono nowe szczegóły w sprawie ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, fot. KAPiF

Źródło: Party.pl