Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Tak Roxie i Kevin zachowywali się za kulisami "TzG". Nie mogli oderwać od siebie rąk. Tego nie pokazały kamery
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.04.2024 08:38

Tak Roxie i Kevin zachowywali się za kulisami "TzG". Nie mogli oderwać od siebie rąk. Tego nie pokazały kamery

Roksana Węgiel/Kevin Mglej
fot. KAPiF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej po raz pierwszy wystąpili wspólne na parkiecie “Tańca z gwiazdami”. Po zakończeniu odcinka zakochani nie mogli się od siebie oderwać Zdjęcia. 

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"

Roksana Węgiel to utalentowana piosenkarka młodego pokolenia. Karierę muzyczną rozpoczęła, wygrywając program “The Voice Kids”, a potem przeszła do historii jako pierwsza osoba z Polski, która wygrała Eurowizję Junior. Tej wiosny bierze ona udział w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie od pierwszego odcinka świetnie sobie radzi. 

Na parkiecie towarzyszy jej Michał Kassin. Para już kilkukrotnie zdobyła 40 punktów za swoje występy i cieszy się przychylnością jury. “Czarna Mamba” nazwała wokalistkę “brylantem tej edycji”. 

Ćwierćfinał programu był kolejnym wyzwaniem dla uczestników. Jak poradziła sobie Węgiel?

Roxie i Kevin zaatakowani. Nieprzyjemnie na profilu byłej partnerki Mgleja Z sądu wypłynęły niewygodne fakty o Roxie i jej rodzicach. To tłumaczy ich nieobecność na planie "Tańca z gwiazdami"

Roxie zatańczyła z ukochanym na parkiecie "Tzg"

Podczas ostatniego odcinka “Tańca z gwiazdami” pary po raz kolejny miały do przygotowania dwie choreografie. W drugim układzie miała im towarzyszyć bliska osoba, np. Maciej Musiał zaprosił mamę, a Anita Sokołowska brata. 

Natomiast Roksana Węgiel poprosiła o to narzeczonego, męża (?) Kevina Mgleja. Mężczyzna miał wiele obaw co do występu i podkreślał, że nie chce zawieźć partnerki oraz Michała Kassina. Ukochany wokalistki poradził sobie fantastycznie, a ich wspólne tango rozpoczął od efektownego salta. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem. 

Udany związek zależy od właściwych osób. Kevin jest właściwą osobą. Jaki ty byłeś szczery i naturalny. Myślałam, że przyłożysz Michałowi - powiedziała, kończąc śmiechem Iwona Pavlović.

Pozostali za stołem jurorskim jej wtórowali. Taneczne trio otrzymało za swój taniec 40 punktów. Decyzją telewidzów Roxie i Michał weszli do półfinału “Tańca z gwiazdami”. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej za kulisami "Tańca z gwiazdami"

Tuż po zakończeniu emisji na żywo Roksana Węgiel i jej ukochany, Kevin nie szczędzili sobie czułości. Za kulisami “Tańca z gwiazdami” nie zabrakło romantycznych gestów, czułych objęć oraz pocałunków między parą. Zakochani po świetnym występie nie odstępowali się na krok.

 Gołym okiem widać, że najpopularniejsza nastolatka w tym kraju jest zakochana po uszy. Zdjęcia poniżej. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej,
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, "Taniec z gwiazdami",  fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej,
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, "Taniec z gwiazdami",  fot. KAPiF