Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kevin Mglej? Tego o nim nie wiecie. Nieznane fakty z życia ukochanego Roxie Węgiel
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 21.04.2024 21:13

Kevin Mglej? Tego o nim nie wiecie. Nieznane fakty z życia ukochanego Roxie Węgiel

Kim jest Kevin Mglej?
fot. KAPiF/Instagram

Jego nazwisko w ostatnim czasie nie znika z nagłówków serwisów internetowych i kolorowych czasopism o życiu celebrytów. Niewiele osób jednak wie, czym partner Roksany Węgiel zajmował się zanim zrobiło się o nim głośno w mediach.

Kevin Mglej na językach

Kevin Mglej to nazwisko, którego nie sposób przeoczyć podczas przeglądania większości serwisów społecznościowych i portali plotkarskich. Doniesienia na temat partnera Roksany Węgiel w ostatnich miesiącach praktycznie zdominowały polski show-biznes. Trudno się jednak temu dziwić. Zainteresowanie życiem prywatnym młodziutkiej i szalenie popularnej piosenkarki wśród fanów i mediów jest gigantyczne, a Kevin pełni w nim przecież kluczową rolę.

Konflikt Roxie z rodzicami. Aż nie chce się wierzyć, co zrobił jej ojciec. Ostra reakcja fanów Roxie i Kevin zaatakowani. Nieprzyjemnie na profilu byłej partnerki Mgleja

Kevin Mglej i Roksana Węgiel

Plotki o tym, że serce zwyciężczyni “The Voice Kids” i Eurowizji Junior jest zajęte, po raz pierwszy obiegły media jesienią 2022 roku. Roxie Węgiel oficjalnie potwierdziła swój związek ze starszym o osiem lat kolegą z branży muzycznej jednak dopiero w styczniu ubiegłego roku, tuż po swoich 18. urodzinach.

Wybrankiem wokalistki okazał się Kevin Mglej, czyli twórca piosenek, z którym gwiazdka pracowała przy swoim ostatnim albumie o wymownym tytule “13+5”. 
 


Roxie i Kevin są ze sobą już od prawie dwóch lat, a w sieci aż huczy od doniesień na temat aktualnego statusu ich związku. Oficjalnie wersja mówi, że są narzeczeństwem i wkrótce wezmą ślub. Pojawiły się jednak poważne sygnały, że para być może formalnie jest już od niedawna małżeństwem, ale ukrywa ten fakt przed opinią publiczną. Równie ciekawe są informacje o samym Kevinie. Szczegóły poniżej.

Nieznana przeszłość Kevina Mgleja

Niewiele osób wie, że na obrzeżach show-biznesu Kevin funkcjonował już od dłuższego czasu. Na jaw wyszło bowiem, że Mglej próbował swoich sił w aktorstwie. Na swoim koncie ma występy w takich popularnych produkcjach jak “Na Wspólnej”, “Ojciec Mateusz” czy cieszący się niegasnącą popularnością paradokument “Ukryta prawda”. To jednak nie koniec zaskakujących faktów z jego życia.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że mąż (?) Roksany Węgiel był swego czasu partnerem biznesowym szarej eminencji polskiego show-biznesu, Małgorzaty Leitner. Razem ze znaną agentką i byłą menedżerką takich gwiazd jak Joanna Krupa, Sandra Kubicka i Karolina Pisarek założył przed laty firmę o nazwie Leitner Mglej Productions. Na tym jednak się nie skończyło. Następnie Mglej i Leitner stworzyli również agencję marketingową House of Hype.

Zaskoczeni?

 

KAPIF_1000pix_K1083769F.jpg
Kevin Mglej i Roksana Węgiel, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1170729F.jpg
Kevin Mglej i dziennikarka Świata Gwiazd, Monika Maszkiewicz, fot. KAPiF