Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Baron i Kubicka kupili dom. Pochwalili się wnętrzami. Przestrzeń zapiera dech
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.05.2024 09:43

Baron i Kubicka kupili dom. Pochwalili się wnętrzami. Przestrzeń zapiera dech

 Baron i Kubicka kupili dom
fot. Instagram

Sandra Kubicka i Baron jeszcze niedawno pochwalili się sekretnym ślubem. Teraz poinformowali o kolejnych świetnych nowinach. Zakochani właśnie kupili dom! Wnętrza zachwycają. 

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

Sandra Kubicka i Baron są razem od kilku lat. Regularnie publikują wspólne zdjęcia na swoich kontach w mediach społecznościowych. W grudniu ubiegłego roku poinformowali fanów o zaręczynach oraz oczekiwaniu na dziecko. Następnie, 10 kwietnia 2024 roku, na ich profilach na Instagramie pojawiły się zdjęcia i wieść o tym, że zakochani wzięli ślub.

06.04.2024 w 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś - przekazali.

I dodała:

Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć... mój mąż.

 Okazało się, że Sandra ma teraz pewne komplikacje w ciąży.

Ciężarna Sandra Kubicka trafiła do szpitala. "Ciąża miała inny plan" Sandra Kubicka pokazała zdjęcia ze szpitala. "I kop w matkę". Piękne chwile

Kubicka ma problemy w ciąży

Sandra Kubicka aktywnie dzieli się swoimi przeżyciami z okresu ciąży. Od momentu, gdy ogłosiła swoje szczęście w Boże Narodzenie, regularnie dzieli się przemyśleniami na temat oczekiwania na synka. Dla Sandry Kubickiej zajście w ciążę nie było łatwe, ze względu na problemy zdrowotne, z którymi się boryka. Nawet niedawno informowała obserwatorów o hospitalizacji.

Miałam robić dziś tyle fajnych rzeczy, ale ciąża miała inny plan. Pojechałam na izbę przyjęć, bo zaczęłam się fatalnie czuć, gdy się czesałam... No i co? I znowu ciśnienie nieboszczyka - czytamy.

W późniejszych wypowiedziach Sandra Kubicka wspomniała o zaleceniach, które otrzymała, podkreślając jednocześnie, że dziecko rozwija się zdrowo.

Odkryliśmy, że mam nowy hasztag ciążowy na ostatniej prostej. Zespół niedociśnienia ciążowego. Zalecenia? Przestać tyle robić, leżeć i kwiczeć. Synek zdrowy jak młody Bóg, tylko mamusia nie ma już miejsca w brzuchu - podsumowała.

Teraz Sandra Kubicka i Baron poinformowali, że wkraczają w nowy wspólny etap. 

Sandra Kubicka i Baron kupili dom

Ostatnio Sandra Kubicka podzieliła się serią relacji na Instagramie. W pierwszej z nich jadąc samochodem, napisała, że ona i Baron mogą już odebrać klucze do nowego domu. Później oboje nasłuchują śpiewu ptaków. Zasugerowali tym, że ich dom znajduje się w otoczeniu natury. 

Następnie Sandra pokazała wnętrza domu, który jeszcze nie jest urządzony. Pomieszczenia są bardzo przestronne i jasne. Widać też duże okna, przez które można dostrzec podwórko. Wrażenie robi piękny parkiet ułożony w tak zwaną “jodełkę”. W pokoju znajduje się jeden z piesków pary.

Lilly approves (Lily zaakceptował) – napisała Sandra.

Później napisała urocze zdanie, które sugeruje, jak ważny jest dla nich czworonożny przyjaciel. 

Home is where my dog is (Dom jest tam, gdzie mój pies) – dodał Baron.

Możemy jedynie wyczekiwać, że Sandra i Baron będą na bieżąco relacjonować proces urządzania swojego nowego domu, ale już teraz wygląda to imponująco.

 Baron i Kubicka kupili dom!, fot. Instagram
 Baron i Kubicka kupili dom!, fot. Instagram
 Baron i Kubicka kupili dom!, fot. Instagram
 Baron i Kubicka kupili dom!, fot. Instagram