Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Joanna Ibisz w ciąży
Anna Lipska
Anna Lipska 21.05.2024 19:38

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Joanna Ibisz w ciąży

Krzysztof Ibisz
fot. Instagram

Krzysztof Ibisz po raz czwarty zostanie tatą! Joanna Ibisz jest w ciąży. Właśnie ogłosili dobre wieści na Instagramie.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz: jak się poznali

Krzysztof Ibisz w połowie sierpnia 2021 r. poślubił Joannę Kudzbalską. Zakochani długo trzymali wszystko w tajemnicy, jednak po ceremonii szybko pochwalili się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Poznali się w trakcie pandemii, w klubie sportowym. 

Spotkaliśmy się w lutym 2020 r. w klubie sportowym w centrum Warszawy. Rozpoznałam go po głosie: charakterystycznym, bardzo męskim, miłym dla ucha. On, mimo że po treningu, był stylowy i elegancki. Zdziwiłam się, że podszedł. Gdy powiedziałam mu, że ćwiczę jogę bikram, poprosił o podanie mojego konta na Instagramie. Wkrótce napisał z zaproszeniem na kawę - zdradziła Joanna w “Pani”.

Ślub gwiazdora Polsatu z półfinalistką 2. edycji "Top Model" był sporym zaskoczeniem, zwłaszcza że oboje wcześniej nie afiszowali się swoim uczuciem. Wybranka Krzysztofa Ibisza jest od niego młodsza o 27 lat, a z zawodu jest lekarką. W jednym z wywiadów zdradziła, że kiedy spotkała swojego męża, niewiele wskazywało na to, że mogą zbudować rodzinę.

Tymczasem w drodze jest drugie dziecko pary. Poniżej radosne szczegóły i zdjęcia.

Gwiazda "Klanu" pokazała dom w rozsypce. Nie do wiary, jak mieszka aktorka Mama zwycięzcy "Mam talent!": "Boję się wyjść z domu"

Dzieci Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz ma za sobą dwa małżeństwa. 59-latek doczekał się z Anną Zejdler syna Maksymiliana, zaś z Anną Nowak-Ibisz syna Vincenta. Obecnie jest tatą małego Borysa, ale już wkrótce jego rodzina się powiększy.

Na Instagramie Krzysztof zdradził, że jego syn Borys urodził się 18 września 2022 roku. Wygląda na to, że jeszcze przed ukończeniem 2. roku życia doczeka się rodzeństwa! Co wiadomo o drugiej ciąży Joanny? Poniżej wszystkie radosne szczegóły.

Joanna Ibisz jest w ciąży

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz właśnie poinformowali, że ich rodzina ponownie się powiększy.

Będzie nas więcej - zakomunikowali pod najnowszymi rodzinnymi zdjęciami opublikowanymi na Instagramie.

Na fotografiach widzimy, jak roześmiana żona Krzysztofa trzyma się za spory już ciążowych brzuch. Pod postem nie brakuje gratulacji, między innymi od stacji Polsat, Dominiki Gwit i Magdaleny Stępień. Podczas gdy dla prezentera będzie to czwarte dziecko, Joanna zostanie mamą po raz drugi.

Joanna Ibisz w ciąży, fot. Instagram
Joanna Ibisz w ciąży, fot. Instagram
Joanna Ibisz w ciąży, fot. Instagram
Joanna Ibisz w ciąży, fot. Instagram