Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Brat Kate jej największym wsparciem w chorobie. Pokazał zdjęcie i polały się łzy
Anna Lipska
Anna Lipska 22.03.2024 22:03

Brat Kate jej największym wsparciem w chorobie. Pokazał zdjęcie i polały się łzy

James Middleton wspiera Kate
James Middleton wspiera Kate, fot. IG/YT

Brat księżnej Kate James Middleton wspiera siostrę w walce z rakiem. To, co opublikował w sieci, rozdziera serce!

Księżna Kate ma raka

Wieści z Wielkiej Brytanii wstrząsnęły światem. Okazuje się, że księżna Kate, która od kilku miesięcy nie pojawia się publicznie, zmaga się z chorobą. W piątek opublikowała wideo na platformie YouTube, w którym wyznała, z czym przyszło się jej zmagać. 

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy – powiedziała - Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie.
 

Prasa nie przestaje donosić na temat tego, co się dzieje w Pałacu. Z całego świata płyną słowa współczucia.

Zdruzgotany król Karol zabrał głos ws. choroby Kate. Nie powstrzymał łez. Sam też walczy z rakiem Kate od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Ciąże były dla niej koszmarne!

William wspiera Kate

W opublikowanym przez księżną oświadczeniu, które cytowaliśmy już powyżej, padły też bardzo ważne słowa na temat tego, jakie wsparcie ma chora Kate od męża. 

Posiadanie Williama u swego boku jest także wielkim źródłem pocieszenia i otuchy. Podobnie jak miłość, wsparcie i życzliwość, które okazywało tak wielu z Was. To wiele znaczy dla nas obojga. Mamy nadzieję, że że zrozumiesz, że jako rodzina potrzebujemy teraz trochę czasu, przestrzeni i prywatności, zanim dokończę leczenie. Moja praca zawsze przynosiła mi głębokie poczucie radości i nie mogę się doczekać powrotu, kiedy tylko będę mogła – ale na razie muszę się skupić na pełnym powrocie do zdrowia.

W swoim nagraniu na temat raka, Kate Middleton podkreśliła, że decyzja o niepodzieleniu się tą przykrą wiadomością nie wynikała z licznych spekulacji i teorii spiskowych krążących na jej temat. Zdaniem księżnej, potrzebowali ona i William czasu, aby przygotować się na to, co przyniesie przyszłość dla ich dzieci.

Ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze – powiedziała, odnosząc się do trojga swoich dzieci: księcia George, 10 lat, księżniczki Charlotte, 8 i księcia Louis, 5 lat. - Jak im powiedziałam, czuję się dobrze i z każdym dniem staję się silniejsza, koncentrując się na rzeczach, które pomogą mi wyzdrowieć, w moim umyśle, ciele i duchu.

Jak podaje "The Sun", Kate nie wróci do obowiązków królewskich, dopóki nie wyzdrowieje i nie będzie gotowa po tym, jak zdiagnozowano u niej nowotwór. Może liczyć na wsparcie najbliższej rodziny, także rodzeństwa. 

Brat wspiera Kate w walce z chorobą

James Middleton jest najmłodszym z trojga dzieci Carole i Michaela Middletonów. Przez lata żył w cieniu sławnych sióstr, Kate i Pippy. Uwagę mediów przykuł jednak jego głośny wywiad dla "Daily Mail", w którym opowiedział o swojej walce z depresją. 

Wiadomo, że rodzeństwo Middletonów jest sobie bardzo bliskie, więc księżna może liczyć na brata.

Przez te lata wchodziliśmy razem na wiele gór. Jako rodzina, na tę także wchodzimy z tobą — napisał James Middleton.

Wpis zobrazował poruszającym zdjęciem z dzieciństwa. 

Brat księżnej Kate sam zmagał się z problemami zdrowotnymi. Oprócz depresji, o której głośno powiedział w 2019 r., dodatkowo boryka się z zespołem ADD, które polega na zaburzeniach koncentracji. W jego zmaganiach wspiera go, oprócz rodziców i sióstr, żona Alizee Thevenet.

Pod postem brata Kate również zaroiło się od słów współczucia.

Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, oświadczenie, fot. YT
Księżna Kate, fot. YouTube
Księżna Kate, oświadczenie, fot. YT