Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Rodziny Królewskie

Rodziny Królewskie

__Rodziny królewskie__ - grupa osób, którą łączą bezpośrednie i bliskie relacje z monarchą danego kraju. Wśród członków rodziny królewskiej obowiązują różnorodne zasady postępowania i etykieta. Najpopularniejsze rodziny królewskie to rodzina brytyjska (której przedstawicielami są królowa Elżbieta II, książę Harry, książę William czy księżna Kate) i monakijska (rodzina książęca, reprezentowana między innymi przez księżną Charlene czy księcia Alberta), ale również hiszpańska i belgijska.

Meghan Markle, książę Harry, król Karol III
12.06.2024 10:19 Takiego skandalu w Brytyjskiej monarchii jeszcze nie było. Meghan przebiła wszystkich

Od kilku miesięcy rodzina królewska przeżywa prawdziwy kryzys wizerunkowy. Choroba księżnej Kate i Karola III zelektryzowała poddanych. Teraz szok może wywołać informacja o Meghan Markle. Żona Harry'ego będzie musiała rozliczyć się ze swojej przeszłości. Taki skandal przyćmi wszystko.

rodzina królewska
11.06.2024 19:28 Plotki się potwierdziły. Rozwód w rodzinie królewskiej stał się faktem. Diana byłaby rozczarowana

Brytyjska rodzina królewska nie ma łatwego czasu. Diagnoza raka u Kate i króla Karola to nie wszystko. Potwierdziły się plotki o rozwodzie. Prawniczka, która kierowała rozwodem Karola i Diany, znowu ma co robić.

księżna Kate/książę William
06.06.2024 07:10 William przyparty do muru. Zdradził, jak czuje się Kate

Książę William został zapytany o samopoczucie księżnej Kate. Odpowiedź syna króla Karola III trafiła do sieci. Szczegóły. 

księżna Kate
05.06.2024 18:01 "Może już nigdy nie wrócić". Wstrząsające doniesienia o Kate

W brytyjskich mediach pojawiły się nowe informacje o księżnej Kate. Jeden z tamtejszych tytułów donosi o przyszłości żony księcia Williama. Szczegóły. 

Meghan Markle, książę Harry, król Karol III
05.06.2024 10:33 Meghan Markle ma nowe imię. Ledwo można je wymówić

Meghan Markle i Harry nie przestają zaskakiwać. Gdy media skierowały wzrok na sytuację rodziny królewskiej, w życiu synowej Karola III doszło do diametralnych zmian. Teraz można zwracać się do niej z zupełnie innym imieniem. Mało kto jest w stanie je wypowiedzieć. 

rodzina królewska
04.06.2024 07:16 Niewiarygodne czego zażądał Harry od Karola. Chory król ma dość

Rodzina królewska jest w trudnej sytuacji. Informatorzy donoszą mediom o tym, co naprawdę stało się w Londynie między królem Karolem III a księciem Harrym. Źródło konfliktu zadziwia.

księżna Kate/książę William
03.06.2024 10:12 Smutne i nagłe oświadczenie księcia Williama. Wspomniał o żonie

Książę William i księżna jeszcze niedawno cieszyli się z przełomu w leczeniu Middleton. Smutna wiadomość przyszła nagle. Nikt się tego nie spodziewał. Syn króla Karola III zamieścił oświadczenie. 

Księżna Kate ma dość
30.05.2024 19:08 Kate ma dość! Alarmujące doniesienia prasy

Kate nie pojawia się publicznie, odkąd ogłosiła informację o diagnozie nowotworu. Z Wielkiej Brytanii doszły plotki, że księżna ma już dość. William próbował interweniować, ale na nic się to zdało. Oto szczegóły.

księżna Kate
30.05.2024 13:13 "To dla mnie wielka ulga". Nowe wieści ws. stanu zdrowia Kate

W mediach pojawia się wiele doniesień na temat samopoczucia księżnej Kate, która choruje na raka. Teraz przekazano, że w leczeniu żony księcia Williama nastąpił przełom.

Książę William, Karol III
29.05.2024 17:02 Pilne! Pałac odwołuje wszystkie spotkania Karola i Williama

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Karol III i jego starszy syn, książę William, wypełniali obowiązki podczas publicznych wystąpień. Teraz jednak podjęto nagłą decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań. Co stoi za tak drastyczną zmianą planu?

Letizia i Filip
29.05.2024 15:34 Skandaliczny romans w rodzinie królewskiej. Kochankiem okazał się były szwagier

Takich szokujących doniesień nie było już dawno. Mediami na całym świecie wstrząsnęła wiadomość o skandalicznym romansie w rodzinie królewskiej.

Księżna Kate
23.05.2024 11:20 Ta kobieta widziała księżną Kate po operacji w szpitalu

Księżna Kate od miesięcy unika publicznych wystąpień, co swego czasu stanowiło największą zagadkę rodziny królewskiej. Dziś wiadomo, że za tym stanem kryją się problemy zdrowotne, jednak każda wzmianka o żonie księcia Williama wzbudza sensacje. Tylko jedna osoba spoza Pałacu wie co się z nią dzieje.

Kate Middleton
19.05.2024 13:24 Fatalne skutki chemioterapii u księżnej Kate. Nowe informacje

W brytyjskich mediach pojawiły się informacje na temat stanu księżnej Kate. Żona księcia Williama mierzy się ze skutkami chemioterapii. Szczegóły. 

Kate, rodzina królewska
16.05.2024 21:23 Czarno-białe zdjęcie Kate na profilu poważnej stacji

Księżna Kate nie pokazała się publicznie od dawna. Teraz publiczna, państwowa stacja pokazała jej czarno-białe zdjęcie. Co to wszystko oznacza? Oburzenie sięga zenitu.

 Kate, William
16.05.2024 17:29 Kate zniknęła, a kochanka wyszła z cienia?

Księżna Kate na stałe zniknęła sprzed oczu opinii publicznej. Tymczasem rzekoma kochanka księcia Williama, Rose Hanbury oraz jej syn znowu byli widziani z królem i królową. W mediach aż huczy. Mamy zdjęcia.

Rodzina królewska
15.05.2024 10:36 Podaje się za syna Karola III i Camilli. Mówi o niezbitych dowodach

W mediach ponownie jest głośno o rzekomym nieślubnym synu króla Karola III i królowej Camilli. Simon Dorante-Day nie daje za wygraną i mówi o twardych dowodach.

Król Karol III
15.05.2024 08:43 Nowy portret Karola III obiektem drwin. Poddanym kojarzy się tylko z jednym

W Londynie odsłonięto nowy portret króla Karola III. Zdjęcie dzieła zostało również udostępnione w mediach społecznościowych. Internauci wyrazili swoją opinię. Wielu miało te same skojarzenia. Szczegóły. 

Harry, rodzina królewska
14.05.2024 21:07 Harry publicznie o teściach. Skandal międzynarodowy na włosku

Książę Harry i Meghan Markle skończyli wizytę w Nigerii. Dopiero teraz wyszło na jaw jego skandaliczne zachowanie. W sieci nie brakuje oburzonych komentarzy.

Król Karol
13.05.2024 20:36 Pałac tego nie ujawnił. Król Karol wygadał się nt. leczenia raka

Król Karol III usłyszał diagnozę raka. Od tego czasu jest leczony onkologicznie. Z jakim skutkiem? Właśnie ujawniono, jakie odczuwa konsekwencje chemioterapii.

Księżna Kate
13.05.2024 19:08 Gdzie jest Kate? Księżna zniknęła razem z dziećmi

Księżna Kate nie pokazała się od dawna. Gdzie jest żona Williama i ich dzieci? Książę wrócił już do swoich obowiązków, co dodatkowo podgrzewa nowe teorie spiskowe.

książę William
10.05.2024 23:14 Książę William złamał zasady protokołu królewskiego. Zdjęcie obiegło sieć

Książę William złamał jedną z najważniejszych królewskich zasad. Wszystko wydarzyło się podczas publicznej wizyty, mamy zdjęcia z tego wydarzenia.

księżna Kate
09.05.2024 21:08 Tragiczne informacje. Ledwie pozbierali się po wieściach o raku Kate

Księżna Kate poddaje się chemioterapii zapobiegawczej po wykryciu u niej raka. Rodzina nie miała jednak czasu na otrząśnięcie się po tej diagnozie. Właśnie spadł na nich kolejny bolesny cios.

Książę Harry
08.05.2024 18:03 Harry już w Anglii. Pokazał, co myśli o bojkotującej go rodzinie

Książę Harry jest już w Londynie. Młodszy syn króla Karola III pokazał publicznie, co myśli o członkach swojej rodziny i ich zachowaniu w stosunku do niego. Szczegóły. 

książę Harry
07.05.2024 17:21 Król Karol III zadał cios synowi. Przykra wizyta księcia Harry'ego w Anglii

Książę Harry przyleciał dziś do Anglii. Wszyscy mieli nadzieję, że przy tej okazji spotka się z chorym na raka królem Karolem III. Nagle jednak pojawił się niezwykle bolesny komunikat.

Meghan Markle
06.05.2024 17:27 Meghan Markle stała się pośmiewiskiem. Wszystko przez tę jedną rzecz

Meghan Markle i książę Harry wpakowali się w niezłe tarapaty. Ich wielki projekt może nie wypalić, a wokół mnożą się komplikacje prawne i zawodowe. Z czego śmieją się zachodnie media?

Rodzina królewska
04.05.2024 21:15 Pałac nie mógł tego przewidzieć. Wyciek nt. zdrowia króla Karola

Rodzina królewska nie spodziewała się takiego przecieku na temat zdrowia króla Karola III. Wszystko wyszło na jaw w Nowym Jorku. Kto się wygadał?

rodzina królewska
03.05.2024 18:17 Batalia pod urodzinowym zdjęciem Charlotte. Poszło o jedno

2 maja rodzina królewska obchodziła radosne święto. Księżniczka Charlotte obchodziła 9. urodziny. Pod zdjęciem w mediach społecznościowych pojawiło się morze komentarzy. Internauci nie mogą dojść do porozumienia. Takich emocji nie było od głośnego oświadczenia Kate o raku, kiedy fani wspierali księżną, a teraz wojują o coś zupełnie innego. 

Urodziny Charlotte
02.05.2024 16:16 Poruszenie pod urodzinowym zdjęciem Charlotte. Fani ocierają łzy

Urodziny księżniczki Charlotte to już kolejna w ciągu ostatnich dni radosna okazja w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Kiedy jednak pokazano nowe zdjęcie córki Kate i Williama, fanów ogarnęło wielkie wzruszenie.