Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > OFICJALNE: Księżna Kate ma raka! Nagrała oświadczenie wideo: "Najtrudniej wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.03.2024 19:22

OFICJALNE: Księżna Kate ma raka! Nagrała oświadczenie wideo: "Najtrudniej wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi"

księżna Kate
Kate, fot. YT

Księżna Kate ma raka! Poruszające wideo trafiło do sieci. Co powiedziała żona następcy tronu na temat swojego zdrowia?

Księżna Kate zniknęła

Ogłoszono jakiś czas temu, że Księżna Kate oficjalnie przyjmuje zasłużony odpoczynek od swoich królewskich obowiązków po zaplanowanej operacji brzucha, którą przeszła 16 stycznia 2024 roku. Kilka dni temu portal TMZ oraz „The Sun” opublikowały nagranie z farmy w Windsorze, na którym miała być widziana Middleton w towarzystwie swojego męża, księcia Williama. Jednak teraz szef TMZ sam wyraża wątpliwości co do autentyczności tego nagrania, które zostało pokazane przez jego serwis.

Teraz już tak nie myślę. […] Za tą sprawą kryje się nieskończona tajemnica, a większe pytanie brzmi: "Jeśli to nie ona, to gdzie jest Kate i co się z nią dzieje?". I dlaczego Pałac miałby być zaangażowany w kolejny rodzaj mistyfikacji, abyśmy myśleli, że z Kate jest wszystko w porządku? Zdjęcie z Dnia Matki było taką wpadką, dlaczego mieliby to robić ponownie? To właśnie sprawiło, że na początku myślałem, że to ona, ponieważ nie ma mowy, żeby zrobili to ponownie – powiedział w telewizji Fox5.

W hiszpańskich mediach pojawiła się informacja od rzekomo "sprawdzonego, wiarygodnego i rzetelnego źródła", sugerująca, że Kate jest utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Istnieje podejrzenie, że ta informacja mogła pochodzić od hiszpańskiej niani dzieci księcia i księżnej Walii, która niedawno powróciła do Hiszpanii. 

Dzisiaj zachodnie media donoszą o poważnej aferze, która miała miejsce w londyńskim szpitalu, gdzie rzekomo przebywała Kate po operacji. Szpital ten miał doświadczyć poważnych problemów, gdy jeden z pracowników próbował wykraść dokumentację medyczną księżnej. Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte przez szpital oraz Biuro Komisarza ds. Informacji.

Zobacz także: Kate od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Ciąże były dla niej koszmarne!

Brat księżnej Diany o tym, co dzieje się z Kate. Po jego słowach aż przchodzą dreszcze Nieznany syn króla Karola i Camilii daje o sobie znać. Ujawnił zdjęcia, po których świat przeciera oczy

Co się dzieje z Kate?

Rzecznik Kate Middleton udzielił odpowiedzi na pytania, które zadał magazyn "US Weekly". Okazuje się, że po doniesieniach o naruszeniu bezpieczeństwa dokumentacji medycznej księżnej, podjęto decyzję o jej powolnym powrocie do królewskich obowiązków. Obecnie planuje się, że arystokratka wróci do pracy nad projektem związanym z opieką nad dziećmi.

Kate Middleton po cichu powróciła do pracy w ramach kampanii na rzecz opieki nad dziećmi. […] 42-letnia księżna, o której mówi się, że wraca do normalnego życia po operacji, pracuje z domu nad inicjatywą, która ma na celu poprawę życia niemowląt. Głównym celem kampanii jest nadzorowanie czteromiesięcznego eksperymentalnego narzędzia do obserwacji niemowląt, które ma być wykorzystywane przez pielęgniarki środowiskowe w celu poprawy sposobu wykrywania oznak rozwoju społecznego i emocjonalnego u małych dzieci – czytamy w US Weekly.

Projekt jest wspierany finansowo przez The Royal Foundation Centre for Early Childhood, inicjatywę Kate Middleton. Pałac Kensington potwierdził dla magazynu Us Weekly, że "księżna była na bieżąco informowana o całym procesie".

Teraz jednak wszystko się wyjaśniło. Księżna Kate jest poważnie chora. 

Księżna Kate ma raka

W komunikacie, który został nadany przez brytyjską publiczną telewizję BBC o godzinie 18:00 miejscowego czasu (19:00 czasu w Polsce - przyp. red.), księżna Kate ujawniła, że rozpoczyna terapię chemiczną po odkryciu raka w wyniku testów wykonanych po operacji brzucha, którą przeszła w styczniu. Kate Middleton zaznaczyła, że czuje się dobrze i jest gotowa na długotrwałe leczenie

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy – powiedziała - Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie.

Księżna dodała, że najtrudniejsze było przekazanie tej informacji dzieciom. 

Ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze – powiedziała, odnosząc się do trojga swoich dzieci: księcia George, 10 lat, księżniczki Charlotte, 8 i księcia Louis, 5 lat. - Jak im powiedziałam, czuję się dobrze i z każdym dniem staję się silniejsza, koncentrując się na rzeczach, które pomogą mi wyzdrowieć, w moim umyśle, ciele i duchu.

Życzymy bardzo dużo zdrowia.

Zobacz także: Króciutkie oświadczenie Harry'ego i Meghan ws. Kate. Nawet choroba nie poprawi ich relacji?

Zobacz także: Podali, że król Karol III nie żyje. Teraz pałac wydał oficjalny komunikat. Stanowcza reakcja

Księżna Kate, fot. YouTube
Księżna Kate, fot. YouTube
Księżna Kate, fot. YouTube
Księżna Kate, fot. YouTube
Księżna Kate, fot. YouTube
Księżna Kate, fot. YouTube
Księżna Kate, fot. East News
Księżna Kate, fot. KAPIF