Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Britney Spears podjęła zaskakującą decyzję. Usunęła konto na Instagramie
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 18.03.2022 01:00

Britney Spears podjęła zaskakującą decyzję. Usunęła konto na Instagramie

Britney Spears
fot. AFP / East News

Britney Spears po raz kolejny zszokowała miliony fanów na całym świecie. Tym razem artystka po raz kolejny zdezaktywowała swoje instagramowe konto. Chwilę przed podjęciem decyzji podzieliła się zaś z internautami niezwykle osobistym wyznaniem dotyczącym swojego ojca – Jamiego.

Britney Spears zniknęła z mediów społecznościowych

Przypomnijmy, że przed blisko 15 laty artystka przeszła załamanie nerwowe, w wyniku czego sąd zdecydował o kurateli, którą aż do 2021 roku sprawował właśnie ojciec Britney. Sytuację zmieniła premiera dokumentu "Framing Britney Spears" – na fali oburzenia po emisji materiału Spears złożyła wniosek, dzięki któremu została zwolniona spod opieki ojca.

Po odzyskaniu upragnionej wolności wydawało się, że wokalistka wraca do normalnego życia. W ostatnich miesiącach postanowiła przyjąć oświadczyny swojego partnera, a także na bieżąco chwaliła się w sieci codziennymi aktywnościami. Część opublikowanych zdjęć wywołała jednak konsternację fanów autorki przeboju "Hit Me Baby One More Time" – pozowała ona bowiem do nich... nago. Na ostatnich fotografiach miała zaś wyglądać na niezwykle zmęczoną.

Britney Spears wykorzystywała również Instagram do rozliczenia się z własną przeszłością. Niedawno ujawniła, jak wyglądało jej życie pod kuratelą ojca.

– Powiedział: "Od dziś to ja jestem Britney Spears i to ja o wszystkim decyduję". Tego dnia poczułam, że odebrano mi ogromną część mojej kobiecości… Już nigdy nie byłam taka sama – przyznała w jednym ze wpisów. Chwile później artystka zdecydowała się jednak na usunięcie instagramowego konta z sieci. 40-latka nie opublikowała jednak żadnego komunikatu, który uzasadniałby podobną decyzję. Warto zauważyć jednak, że konto Britney nie po raz pierwszy znika z social mediów. Fani mają tym samym nadzieję na rychły powrót.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Miszczak nie wytrzymał. Skomentował doniesienia o pracy Rozenek w "DDTVN" 2. Nie tylko "M jak miłość". Roznerski i Kalska mają kolejną wspólną pracę 3. Nagły cios dla polskiego kina. Nie żyje genialny artysta, wielka strata

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Harper’s Bazaar