Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była Miss Polonia tak wystroiła się na chrzest własnego syna. Tylko spójrzcie na te buty
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.04.2024 22:09

Była Miss Polonia tak wystroiła się na chrzest własnego syna. Tylko spójrzcie na te buty

Rozalia Mancewicz
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF

Rozalia Mancewicz pokazała w sieci zdjęcia z chrztu syna. Zwróciliśmy uwagę na jej stylizację. Buty skupiły całą uwagę.

Kim jest Rozalia Mancewicz?

Rozalia Mancewicz w 2010 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Karierę w show-biznesie zaczynała jako modelka. Brała udział w wielu konkursach piękności w kraju i za granicą. Część dzieciństwa spędziła w Australii. Od lat związana jest z Białymstokiem, tam studiowała, a w tym czasie pomagała również swoim rodzicom prowadzić gospodarstwo agroturystyczne. 

Piękna blondynka po tym, jak zdobyła tytuł najpiękniejszej, zyskała też popularność. Pomimo upływu lat fani chętnie podglądają to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Ostatnio skupia się przede wszystkim na rodzinie.  

Doda ośmieszyła się na pierwszej randce z Pachutem. Jak mogła o coś takiego zapytać?! Po doniesieniach o ślubie Roxie i Kevin wrzucili TO do sieci. Bardziej wymownie nie mogli zareagować

Rozalia Mancewicz: mąż i dzieci

Rozalia może się pochwalić bardzo udanym życiem prywatnym. We wrześniu 2014 poślubiła Marcina Jaworskiego. Dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, czyli synek Henryk, pięć lat później do rodziny dołączyła mała Zosia. W listopadzie zeszłego roku dumni rodzice powitali na świecie swoje trzecie dziecko - synka, któremu dali na imię Józek. 

Wcześniej dumna mama chętnie chwaliła się przebiegiem ciąży i dumnie prezentowała okazałe krągłości. Mały Józek ma już kilka miesięcy, a rodzice zdecydowali się na chrzest. My skupiliśmy się na stylizacji Rozalii. 

Rozalia Mancewicz na chrzcie syna

Była Miss Polonia pokazała w sieci zdjęcia z chrztu syna. Z całą rodzinę zapozowała do zdjęcia. Internauci nie tylko składają życzenia z okazji tak ważnego dnia, ale także komentują stylizacje Mancewicz i jej męża. Nie przypadło wszystkim do gustu to, co nałożył mężczyzna:

To ubranie bez skarpetek, za kilka lat będzie najbardziej wywoływać śmiech na sali - napisała jedna z użytkowniczek.

Inni komplementują, ale także buty Rozalii budzą pewne wątpliwości. Czarne pantofle na grubym słupku pasują do białej bluzki i delikatnej kremowej spódniczki? Jak wam się podoba taka stylizacja?

Rozalia Mancewicz, buty, fot. Instagram
Rozalia Mancewicz, buty, fot. Instagram
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF
Rozalia Mancewicz, fot. KAPIF