Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaźmierskiej puściły nerwy. Odpowiedziała na kąśliwy komentarz Edzi. Padły mocne słowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.04.2024 23:10

Kaźmierskiej puściły nerwy. Odpowiedziała na kąśliwy komentarz Edzi. Padły mocne słowa

Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. KAPiF; instagram.com/edzia_official_
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. KAPiF; instagram.com/edzia_official_

Występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami” zostały ostro skrytykowane przez jej dawną przyjaciółkę z programu “Królowe życia”, Edytę Nowak-Nawarę. Gwiazda w ostrych słowach odpowiedziała na atak.

Dagmara Kaźmierska niezatapialna w "Tańcu z gwiazdami"

Nowa edycja “Tańca z gwiazdami” budzi ogromne emocje wśród widzów ze względu na fakt, że w końcu - nomen omen - nie brakuje w niej gwiazd. Na parkiecie występują m.in. Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Julia Kuczyńska, a jeszcze do niedawna Filip Chajzer, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

W obsadzie znalazła się również znana z “Królowych życia” Dagmara Kaźmierska, której przydzielono jako trenera samego Marcina Hakiela. I choć niektórzy z jurorów bywają chłodni w ocenie jej tanecznych popisów, celebrytka wciąż utrzymuje się w show.

W ostatnim odcinku fani musieli pożegnać się z aktorem Aleksem Mackiewiczem, który w początkach nowej odsłony formatu wydawał się być jednym z faworytów do zwycięstwa. Nieoczekiwana przegrana zaskoczyła widzów, wśród których znalazła się również dawna przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej.

Tłum gwiazd na gali "Osobowości i Sukcesy". Pojawili się Kaźmierska, Minge i Martyniuk, ale to Doda przyćmiła wszystkich Edzia miażdży występ Dagmary w "TzG". Były przyjaciółkami, a tak ją poniżyła. Cios prosto w serce

Edzia z "Królowych życia" atakuje Dagmarę Kaźmierską

Nieoczekiwanie, głos w sprawie występów Dagmary Kaźmierskiej postanowiła zabrać Edyta Nowak-Nawara, fanom “Królowych życia” znana przede wszystkim jako Edzia. Bohaterka programu TTV była kreowana na przyjaciółkę Kaźmierskiej, jednak ich drogi ostatecznie się rozeszły.

Edzia nie była zadowolona z rezultatu ostatniego odcinka “Tańca z gwiazdami”. Nie mogąc uwierzyć w to, że jej dawna koleżanka mimo krytyki jurorów, wciąż piastuje miejsce w programie, skomentowała jeden z postów w mediach społecznościowych show.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - oceniła.

O kąśliwym komentarzu gwiazdy “Królowych życia” dowiedziała się sama Dagmara Kaźmierska, która postanowiła w mocnych i jak zwykle bezpardonowych słowach odpowiedzieć na zaczepkę.

Dagmara Kaźmierska kontratakuje

Dagmara Kaźmierska nie gryzła się w język. W rozmowie z Pomponikiem stwierdziła bez ogródek, że “niektórzy ludzie powinni milczeć”. Nie mogła zrozumieć, dlaczego Edzia uznaje, że mogła mieć jakikolwiek wpływ na wynik głosowania widzów.

No niestety, widzowie zadecydowali, niestety dla Aleksa, to jest przykre w tym programie, ale tak się dzieje. Na razie przechodzi ten, kto ma największą miłość widzów. Co Kaźmierska może zrobić na to, że widzowie chcą ją oglądać? - zastanawiała się na głos gwiazda.

Chwilę później postanowiła zwrócić się bezpośrednio do swojej dawnej przyjaciółki z “Królowych życia”. Padły bardzo mocne słowa, które z pewnością zrobią niemałe wrażenie na Edzi.

Edzia, jeśli nas teraz słyszysz, puknij ty się Edzia w głowę, naprawdę Edzia, jeżeli to słyszysz - nakazała, dodając, że sama cieszyłaby się, gdyby jej znajoma odnosiła podobne sukcesy.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: pomponik.pl