Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edzia miażdży występ Dagmary w "TzG". Były przyjaciółkami, a tak ją poniżyła. Cios prosto w serce
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.04.2024 13:07

Edzia miażdży występ Dagmary w "TzG". Były przyjaciółkami, a tak ją poniżyła. Cios prosto w serce

Dagmara Kaźmierska, Edzia
Edzia uderza w Dagmarę Kaźmierską po "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF/Instagram

Niedzielny występ Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" budzi skrajne emocje. Internauci zaczęli węszyć spisek w awansowaniu celebrytki do następnych etapów. W sprawie wypowiedziała się nawet Edzia z "Królowych życia". Takie słowa mogą zaboleć. 

Konflikt Edzi i Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska zyskała rozpoznawalność za sprawą programu TTV "Królowe życia". Swoimi przygodami dzieliła się przed kamerami z synem Conanem, przyjacielem Jackiem oraz przyjaciółką Edzią. Wydawało się, że panie są nierozłączne, jednak konflikt, który między nimi wybuchnął, skreślił wszystkie dobre chwile.

Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja wiadomo - jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, więc nie skupiałam się nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi pisać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live'y jakoś tak brzydko w stosunku do pani. My się pytaliśmy o panią, a ona odpowiedziała: Nie pytajcie mnie o nią. To jest mój live". Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą... Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Tak jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje - wyznała Dagmara Kaźmierska w jednym z wywiadów.

Z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej dowód na to, że Edzia zakończyła przyjaźń z "królową życia". Jej występy w "Tańcu z Gwiazdami" są chłodno oceniane przez byłą przyjaciółkę.

Conan Kaźmierski tłumaczy się z pyskowania Pavlovic. Iwona nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy Kaźmierska dała Conanowi prezent warty fortunę. "Jestem oszołomiony". Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył

Afera po awansie Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Ostatni odcinek tanecznego show Polsatu wywołał sporą reakcję widzów. Wszystko przez etap eliminacji, w którym zagrożona była Dagmara Kaźmierska i Aleks Mackiewicz. Głosami widzów to aktor "Gliniarzy" opuścił program, choć od jurorów dostał dwa razy więcej punktów nić celebrytka.

Werdykt rozgniewał internautów, którzy nie kryli rozczarowania wynikami. W mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa dyskusja, a o komentarz pokusiła się nawet Edzia z "Królowych życia".

Celebrytka już w przeszłości niepochlebnie wypowiedziała się na temat wyników eliminacji w "Tańcu z Gwiazdy". Gdy przed Wielkanocą z programem żegnały się dwie pary, wśród zagrożonych znalazła się Dagmara Kaźmierska, Filip Chajzer i Beata Olga Kowalska. Ostatecznie to "królowa życia" awansowała do następnego etapu. Jej była przyjaciółka nie kryła poczucia niesprawiedliwości.

Nie powinni odpaść - pisała wymownie pod postem Świata Gwiazd.

Tym razem pokusiła się o kolejną ocenę tanecznych umiejętności celebrytki. Po jej słowach Dagmarze Kaźmierskiej może zrobić się naprawdę przykro. Nie tak wyobrażała sobie finał ich przyjaźni.

Edzia uderza w Dagmarę Kaźmierską po "TzG"

Po niedzielnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Edzia po raz kolejny zabrała głos w mediach społecznościowych. Tym razem bez ogródek powiedziała co myśli o awansie Dagmary Kaźmierskiej. Zrobiło się nieprzyjemnie.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała pod postem portalu Jastrząb Post.

Słowa byłej przyjaciółki gwiazdy spotkały się z reakcją internautów. Wielu zarzuca jej brak lojalności wobec bliskiej osoby.

  • Nie ma to jak wsparcie najlepszej psiapsi... bardzo przykre.
  • Pani Edyto, chociażby ze względu na wieloletnią przyjaźń mogłaby Pani sobie darować taki komentarz... jestem rozczarowany brakiem szacunku i klasy.
  • Kiedyś wielka przyjaźń, a teraz...nóż w plecy.

Dagmara Kaźmierska jeszcze przed rozpoczęciem nagrań do "Tańca z Gwiazdami" wspominała w rozmowie ze Światem Gwiazd, że nadal tęskni za dawną przyjaciółką. Wygląda jednak na to, że do pojednania może nie dojść.

Tęsknię za moją Edką fredką. Edzia nie zadzwoniła, ja też nie zadzwoniłam i dalej tęsknię. Ja cię Edzia moja kocham dalej - mówiła przed rozpoczęciem tanecznej przygody.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Edzia uderza w Dagmarę Kaźmierską po "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Edzia uderza w Dagmarę Kaźmierską po "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Edzia uderza w Dagmarę Kaźmierską po "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska, wiek, Taniec z gwiazdami
Edzia uderza w Dagmarę Kaźmierską po "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Źródło: Jastrząb Post