Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była partnerka Filipa Chajzera zabrała głos. Zwróciła się do internautów, zatrzęsienie komentarzy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 15.06.2022 10:24

Była partnerka Filipa Chajzera zabrała głos. Zwróciła się do internautów, zatrzęsienie komentarzy

Małgorzata Walczak i Filip Chajzer
fot. instagram.com/gosia_walczak/, instagram.com/filip_chajzer/

Filip Chajzer mierzy się obecnie z kolejnym kryzysem wizerunkowym. Powodem są zdjęcia wykonane przez paparazzi, które przedstawiają spotkania z kochanką. O tajemniczej relacji podobno nie wiedziała z kolei była już partnerka dziennikarza, Małgorzata Walczak, która opublikowała w sieci post.

W mediach zawrzało, kiedy światło dzienne ujrzały zdjęcia wykonane przez fotoreporterów. Dodatkowe emocje budzi fakt, że Małgorzata Walczak opublikowała komunikat, który tłumnie skomentowali internauci.

Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju. Zainteresowaniem niewątpliwie cieszą nie tylko programy, w których występuje, ale również jego życie prywatne. W ostatnim czasie na ten temat pojawiło się wiele kontrowersji.

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Filipa Chajzera była Julia. Do rozwodu doszło w 2013 roku, a następnie dziennikarz związał się z Małgorzatą Walczak, z którą doczekał się syna Aleksandra. Para wyglądała na szczęśliwych, a zwieńczeniem ich relacji okazał się wspólny dom, wybudowany w podwarszawskim Konstancinie.

Ogrom kontrowersji wywołały więc zdjęcia wykonane przez paparazzi, na których widać Filipa z tajemniczą kobietą. Między parą dochodzili do licznych czułości, w tym pocałunków. W sieci wybuchła burza, a głos zabrała sama Małgorzata Walczak.

Była partnerka Filipa Chajzera zabrała głos

Czułe spotkanie Filipa Chajzera z tajemniczą kobietą wywołało ogrom emocji. Dziennikarz po raz kolejny musi stawić czoła kryzysowi wizerunkowemu. To jednak nie koniec sprawy, bowiem była partnerka, Małgorzata Walczak, zamieściła w sieci post, który rozgrzał internautów. Z komunikatu dowiadujemy się, że kobieta znalazła nową pracę. Jak ustalił Pudelek, mowa o pracy w telewizji News 24.

Podobno jak człowiek uwierzy w siebie to może przenosić góry. Wczoraj usłyszałam, że warto wyznaczać sobie realne cele i się ich trzymać. Może świata nie podbiję, ale naprawdę cieszę się z małych sukcesów — napisała na Instagramie była partnerka Filipa Chajzera.

Pod postem w ekspresowym tempie pojawiła się masa komentarzy, przepełnionych gratulacjami oraz słowami wsparcia. Swoją serdeczność okazali nie tylko przypadkowi internauci, ale także znane osobistości, takie jak Daria Ładocha czy Patrycja Sołtysik. — Piękna i silna kobieta — Przepiękna i silna, życie przed Tobą. — Jest Pani Wspaniała, Mądra i Piękna. Pewność siebie to podstawa życzę, aby jej nigdy nie zabrakło. Wspieram całą sobą — czytamy w komentarzach.

Ponadto post polubili m.in. Maja Sablewska i Żurnalista.

Zobacz zdjęcia:

Post Małgorzaty Walczak
fot. post Małgorzaty Walczak, instagram.com/gosia_walczak/
Gosia Walczak
fot. Małgorzata Walczak, instagram.com/gosia_walczak/
Gosia Walczak i Filip Chajzer
fot. Gosia Walczak i Filip Chajzer, instagram.com/gosia_walczak/
Małgorzata Walczak i Filip Chajzer
fot. Gosia Walczak i Filip Chajzer, instagram.com/gosia_walczak/
Małgorzata Walczak
fot. Małgorzata Walczak, instagram.com/gosia_walczak/
Filip Chajzer
fot. Filip Chajzer, instagram.com/filip_chajzer/
Filip Chajzer
fot. Filip Chajzer, instagram.com/filip_chajzer/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Legendarna polska artystka walczy z ciężką chorobą. Nieoczekiwanie ujawniła całą prawdę

2. Gwiazda najpierw pozowała bez ubrań, teraz zachwyciła formą. Trudno uwierzyć, ile ma lat

3. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 13 do 19 czerwca?

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: pudelek.pl