Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co się dzieje z Dorotą Wellman? Nagle zniknęła z "DDTVN". Zdumiewające, kto pojawił się u boku Prokopa
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 13.10.2022 09:29

Co się dzieje z Dorotą Wellman? Nagle zniknęła z "DDTVN". Zdumiewające, kto pojawił się u boku Prokopa

Dzień Dobry TVN
fot. TRICOLORS/East News, kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych przez widzów duetów prowadzących. Obecnie para spełnia się zawodowo, prowadząc poranny program "Dzień Dobry TVN". W najnowszym odcinku u boku Marcina wystąpiła jednak inna prezenterka.

Widzowie stacji TVN zapewne zdziwili się, kiedy w "Dzień Dobry TVN" ujrzeli Marcina Prokopa bez Doroty Wellman. Jej miejsce zajęła natomiast Anna Kalczyńska. Dziennikarz zdobył się kilka słów w temacie.

Dorota Wellman nie wystąpiła w "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman od blisko dwóch dekad spełnia się w roli dziennikarki i prezenterki. Początkowo występowała w radiu, następnie związała się z TVP, by ostatecznie nawiązać współpracę z TVN, gdzie występuje do dziś.

Prezenterka kojarzona jest przede wszystkim z uwielbianym przez widzów porannym programem "Dzień Dobry TVN", w którym występuje razem z Marcinem Prokopem. Oboje uznawani są przez widzów jako jedna z najlepiej dobranych par prowadzących, a ich praca wielokrotnie została doceniona.

Ku zdziwieniu widzów, najnowszy odcinek "Dzień Dobry TVN" poprowadził Marcin Prokop, ale u boku innej kobiety. Wraz z dziennikarzem wystąpiła Anna Kalczyńska, która na co dzień prowadzi program z Andrzejem Sołtysikiem. Między prowadzącymi doszło więc do roszady.

Co się dzieje z Dorotą Wellman?

Marcin Prokop już na samym początku programu "Dzień Dobry TVN" zapewnił widzów, że nie doszło do żadnej pomyłki i dobrze widzą, że brakuje Doroty Wellman. Jej miejsce zajęła Anna Kalczyńska, natomiast do informacji publicznej nie podano oficjalnego powodu zmiany prowadzącej. Nie wiadomo również, czy to jednorazowy odcinek z udziałem Anny i Marcina czy może stała zmiana.

Na oficjalnym profilu porannego programu pojawiły się już pierwsze kadry debiutu Anny i Marcina. Widzowie skomplementowali również prezenterkę, która tego dnia zaprezentowała się w kolorowej kreacji.

— Anna pięknie.

— Muszę przyznać, że zaczynacie z przytupem.

— Poranek z Panem Prokopem i dobry humor od samego rana gwarantowany — czytamy w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:

Dzień Dobry TVN
Marcin Prokop i Anna Kalczyńska, fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"
Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska, fot. instagram.com/annakalczynskam
Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska, fot. instagram.com/annakalczynskam
Marcin Prokop
Marcin Prokop, fot. instagram.com/_marcinprokop_

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Lewandowska martwi się o córki. Z Robertem wzięli sprawy w swoje ręce. "To trudna i odpowiedzialna sprawa"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.