Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska martwi się o córki. Z Robertem wzięli sprawy w swoje ręce
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.10.2022 17:07

Ania Lewandowska martwi się o córki. Z Robertem wzięli sprawy w swoje ręce

Ania Lewandowska EA
@antoniobarrosfr / SplashNews.com/East News

Ania Lewandowska martwi się o swoje córki. Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła w mediach społecznościowych bardzo ważny wpis, dotyczący ich dzieci. Opisała, jakie decyzje podjęli po długich rozmowach. Nagłośniła przy okazji ważki problem społeczny.

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki: Klarę, która urodziła się w 2017 roku, i Laurę, która przyszła na świat w 2020. Choć obie dziewczynki są jeszcze małe, ich rodzice już poważnie dyskutują nad ich przyszłością.

Ania Lewandowska martwi się o córki

W życiu Lewandowskich zaszły ostatnio poważne zmiany. Po ośmiu latach Robert opuścił niemiecki klub Bayern Monachium i został zatrudniony przez FC Barcelona. Dla jego rodziny oznaczało to wyprowadzkę z Niemiec do Hiszpanii. Na początku mieszkali w wielkiej willi na Majorce, późnej jednak przeprowadzili się do Barcelony.

W nowym miejscu córeczki pary rozpoczęły już edukację. Klara poszła do szkoły, Laura natomiast do przedszkola. Dziewczynki często można oglądać w mediach społecznościowych Ani i Roberta. Dumni rodzice coraz częściej pokazują też twarze swoich pociech. Lewandowska właśnie opublikowała wpis, w którym opisała, co zajmuje ostatnio jej myśli.

Bycie rodzicem to trudna i odpowiedzialna sprawa. Często zastanawiam się, jak zrobić wszystko, co w naszej mocy, by nasze córki wyniosły z domu, to co najcenniejsze. Spędziliśmy z Robertem wiele godzin dyskutując o tym. Chcemy, aby zawsze czuły się kochane, miały poczucie własnej wartości oraz wiedziały, że jako rodzice jesteśmy i zawsze będziemy obok – wyznała na Instagramie.

Ania Lewandowska o problemach dzieci i nastolatków

Lewandowska podkreśliła w swoim wpisie, że obecnie wiele dzieci czuje się osamotnionych. Przytoczyła badania, zgodnie z którymi ponad jedna trzecia nastolatków rzadko lub nigdy nie czuje się z siebie dumna.

Świadomość własnej wartości, wiara w siebie i poczucie bezpieczeństwa to kluczowe kwestie, które każde dziecko powinno otrzymać od rodziców. Chciałabym, aby moje Calineczki były świadome swojej wartości, ufały własnym spostrzeżeniom i zawsze gdy, czują się niekomfortowo miały odwagę powiedzieć "nie" – zaznaczyła Ania.

Na koniec Lewandowska podkreśliła, że popiera projekt Fundacji UNAWEZA, założonej przez Martynę Wojciechowską. Jest on skierowany do dzieci i dotyczy troski o zdrowie psychiczne młodych ludzi. "Mocno kibicuje każdemu rodzicowi, aby wiedział, jak swojemu dziecku dodać skrzydeł" wyznała na koniec.

Zobacz zdjęcia:

Ania Lewandowska
Ania Lewandowska i Roberta Lewandowski, fot. instagram.com/_rl9
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Ania Lewandowska EA
Ania Lewandowska z mężem Robertem, fot. @antoniobarrosfr / SplashNews.com/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek już wróciła z romantycznego urlopu. "Chciałam wam pokazać pewną rzecz i trochę pochwalić"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.